geyik ordinaryus profesörleri burada

Neden azalmış olabilir sence? Okulunu mu sevmiyor, pandemiden falan mı bıktı? Genelde bu motivasyon düşmesi, boşlama falan ilk yazılıların bitiminde oluyor.
yok sadece boşa vakit geçirmeyi sevmeye başladı.4. sınıf bir kuzen oğlu var devamlı onla konuşuyor telefonda uzun uzun.o koleje gidiyor etüdü var vs derslerini bitiriyor sonra hopp bizim kızı arıyor.bazen 2 saat konuştukları oluyordu.o konuşmadan sonra da uykum geldi deyip yatıyor.buna bir son verdim engelledim arayamaz artık

Ben etikette size trip attığım için bilerek etiketlemedim aybushu bugün
ne trip i neden trip?valla bugün çok yoğundum 5 market gezip alışveriş yaptık .herşeye zam gelecek stok yaptık bayağı.benzine de tekrar zam gelecek depoyu doldurduk .ben benzinliğe bile gitmiyorum arabamla .bu sebepten arabanın birini bırakıp diğerini alıyoruz zor oluyor .doktorum çık trafiğe artık dedi ama ben korkuyorum sadece mahallem de kullanıyorum bir de okulda

Off gerçekten şu ekonomi tadımı tuzumu kaçırıyor ya. İklim krizi, kuraklık, ekonomik kriz. Şu üçlü tüm yaşama sevincimi öldürüyor

Aaa cidden o kadar ne konuşulur ki ya sıkılmadan

Ben de öyle yapıyorum benle çene çalmak isteyen mesaj atsın bak. Aramalar sadece önemli şeyler için olsun mümkünse. Konuşacak bir şey bulamıyorum ki telefonda
tam yokuş çıkıyorum arıyorlar açmıyorum gene arıyorlar ard arda sinir oluyorum.bir teyzeye ekmek market işi vs alıyordum ama baktım her gün aramaya başladı açmıyorum arada.evde benden genç bekar bir oğlu bir de kızı bir de benim kızdan 2 yaş büyük torunu var.yürüme mesafesinde marketler bir zahmet onlar da gidip alsınlar.torunu da hergün okula götürmemi istedi ama kocam kızıyor dedim.ben o yaşta uzak okuluma yürüyordum .eskisi kadar iyi insan değilim artık valla.yüz versen astarını istiyorlar.

Anneannemin de böyle bir komşusu vardı. Anneannemden yaşlı. Anneannemin de bayağı bir sağlık sorunu var bu arada. Bir iki kere alışverişini yapmış sonra sürekli istemeye başladı. Bir sürü çocuğu torunu var oysa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…