geyik ordinaryus profesörleri burada

Ladycharms Ladycharms canım sen covid mi oldun?
ben de 2 biontech bir de bir yerden bulup yaptırdığım sinovac var.acaba 4. bir doz da yaptırayım mı?grip aşısı da ısmarladım haftaiçi yaptıracağım.korkuyorum covidden.aslında hastanelik olmaktan entübeden

allah korusun
alllah seni sevdiklerine bağışlasın
amin teşekkürler.profesyonel hastayım yıllardır.hastanelerin en iyi müşterisiyimdir .hele 2 hastane aynı evim gibi geliyor bana.birinin odaları da harika manzaralı.evden rahatlar da gene de allah düşürmesinn

ben de 2 biontech bir de bir yerden bulup yaptırdığım sinovac var.acaba 4. bir doz da yaptırayım mı?grip aşısı da ısmarladım haftaiçi yaptıracağım.korkuyorum covidden.aslında hastanelik olmaktan entübeden
Canım sinovac tek doz bir işe yaramamıştır. Ancak sinovac kayıtlarda gözükmüyorsa 3. Doz biontech yaptırabilirsin.
bu sene herkes mi tıp istiyor?arkadaşlarımın kızları komşu çocukları akrabalar herkes tıp için çalışıyormuş şaştım kaldımm.
Ya öyleyse bile ülkenin hali ortada. Artık mezuniyet sonrası iş garantisi olan tek meslek olduğu için, insanlar gelecek kaygısından sevmeseler bile tıbba yöneliyorlar. Ne acı 😔

X