geyik ordinaryus profesörleri burada

Homer Simpson Ladycharms ikiniz de k.k da fazla kalmaya başladınız gene.hele sen anne.yarından itibaren girme saati önce yarı yarıya azaltılacak.hatta mümkünse saat 6 ya dek hiç girilmeyecek.yoksa tıp yerine ikiniz de a101 çalışanı kariyerine başlayacaksınız .oturun ders çalışınnn.

Birkaç gündür abarttığımın farkındayım, toparlayacağım

Birkaç gündür abarttığımın farkındayım, toparlayacağım
benim kız da serdi dersleri yarın onu da sıkıştıracağımm.ha bire film izliyor.gidip yatayım yarın Ankaranın başkent oluşunu kutlayacağız da okulda.okul da okul olsa bari de neyseeee.orayı yarın akşam anlatırımmm.iyi gecelerrrr

Yaaa benim yüzümü yumuşak buluyorlar, dinlemiyorlar. Eli maşalı abla azarı yesinler de kendilerine gelsinler. Bravo ceyceycim

Yarin dershaneye gitmeye basliycam pek giremem
2 gubdur hastaydim yeni toparliyorumn

yoo seni çok seviyor anlata anlata bitiremiyor valla.bunlar bir doktor olsunlar da sıra benim kıza gelsinn.iyi gecelerrrrr
Jr otrilerim benim onlar, senin kız da dahil

bu arada sadece hediye gönderdiğini anlattı anne.güvenilir kızdır laf taşımaz asla.kefilim onaaa
Yok yok, o konuda hiç sıkıntım yok. Kalbinin içini bilirim ben onun, yapmaz öyle şeyler
Yarin dershaneye gitmeye basliycam pek giremem
2 gubdur hastaydim yeni toparliyorumn
Geçmiş olsun kuzum neyin var??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…