geyik ordinaryus profesörleri burada

Kafamda deli sorular. Aybush Aybush doğurdu mu? C ceycey0406 kitapları aldı mı? @cotard sendromu nerede? @birmuhendisanne iyileşti mi? @muhtesemgatsby bugün dinlenebildi mi? NilMeSeKer NilMeSeKer napıyor? @Bissunicole zengin koca buldu mu?

Aşık olmaya çalışıyorum🤣🤣😃
Merhaba kızlar, hastayım birkaç gündür. Dün test yaptırdım negatif çıktı. Siz nasılsınız?
Gecmis olsun canim özledim
Evet bak bişe daha anlatcam. Bi arkadaşımızın sevgilisi defalarca aldattı, kız affetti. Çocuğu bir kızla otobüste görmüşler, şederken. Bizim kız evlenene kadar kendi bekareti gitmesin diye izin vermiş 😬
Uyş o neydi gız

Kafamda deli sorular. Aybush Aybush doğurdu mu? C ceycey0406 kitapları aldı mı? @cotard sendromu nerede? @birmuhendisanne iyileşti mi? @muhtesemgatsby bugün dinlenebildi mi? NilMeSeKer NilMeSeKer napıyor? @Bissunicole zengin koca buldu mu?
Kitapları aldım ama avm de rahatsızladım beynimden ayak ucuma kadar ağrılarım başladı başım döndü soğuk soğuk terledim . Virüs olduğunu sanmıyoruz beynimle alakalı küçük bir nöbette olabilir . Şimdi biraz iyiyim kendime geldim

Kitapları aldım ama avm de rahatsızladım beynimden ayak ucuma kadar ağrılarım başladı başım döndü soğuk soğuk terledim . Virüs olduğunu sanmıyoruz beynimle alakalı küçük bir nöbette olabilir . Şimdi biraz iyiyim kendime geldim
Cok geçmiş olsun canım, doktora gittin mi, inşallah onemsiz birseydir. Daha once oldu mu boyle

Gençlerde ki libidoya bak vayy canına😅
Bir de onuncu sınıfta oğlanlardan birinin mastürbasyon videosunun yayıldığı söyleniyor. Ne kadar doğru bilmiyorum zaten benim genelde hiçbir şeyden haberim olmaz 😒 ama çocuk sonra apar topar gitti okuldan. O yüzden gitti diyorlar.

X