geyik burada :)

Ben de yeni uyandım ne yesem diye düşünüyorum :KK70:
Ever havalar çok güzel geçekten akşamları, sonbahar gibi nerdeyse ben de çok seviyorum :))
Gunduz de biraz daha esse guzel olacak ilkbaharin basi sonbaharin basi ayni havalar benim icin :) pufur pufur esiyor tatli tatli..

Ben birazdan abur cuburun dibine vurucam ama kalkamadim yerimden :)

Gunduz de biraz daha esse guzel olacak ilkbaharin basi sonbaharin basi ayni havalar benim icin :) pufur pufur esiyor tatli tatli..

Ben birazdan abur cuburun dibine vurucam ama kalkamadim yerimden :)
Gündüz çok fena ya, gece ile gündüz arasında neredeyse iki mevsimlik hava farkı var.
Önceden her akşam dışarı çıkıp yürürdük bu havalarda serin serin, artık dışarı çıkcak insan da bulamıyorum :KK70:
Sende kardeşimi gördüm resmen, o da her gece bilgisayar aburcubur keyfisi yapar ben kızarım :KK70: :KK70:
Ben ise daha sağlıklı yemeye çalışıyorum ama gece yenen sağlıklı yemekten nolur ki :KK70:

Tamam gelirken bana da cikolatali yaparsin o zaman :110:
neyi çikolatalı yapıcam kız kruvasanı mı o_O
Ben de uyumuyorum ama bugün biraz değişik oldu, baksana gece uyanfım hahaha :KK70: benim de canım meyve suyu istedi yaaa :KK43:(
neyli istedi getireyim hemen :cool:
Ayy canlarm benim ikinizi kirmicam ikiniz yapin iki kere icim kahvenizi :KK70:
images

işte kahvennn:KK28:

Kim burda :)) sohbet edek :KK14:
hoşgeldin feracem :KK200:
Gündüz çok fena ya, gece ile gündüz arasında neredeyse iki mevsimlik hava farkı var.
Önceden her akşam dışarı çıkıp yürürdük bu havalarda serin serin, artık dışarı çıkcak insan da bulamıyorum :KK70:
Sende kardeşimi gördüm resmen, o da her gece bilgisayar aburcubur keyfisi yapar ben kızarım :KK70: :KK70:
Ben ise daha sağlıklı yemeye çalışıyorum ama gece yenen sağlıklı yemekten nolur ki :KK70:
bende eskiden yapardım da reflü gelince yapamaz oldum:110:

Yok kiz bnm hosuma gideer valla dinlerim mahallede de cok olyor nisan coj severm :KK70: uyusam uydgm yerde oynardm herlde yermde duramam muzklerde .d. yeme bu saatte bence kilo yapyor .d
Evet ben genelde bu saatte yemiyordum kilo verdim baya, ama bu ara sınav stresinden ve şanssızlıktan yemeğin dibine vurdum patlayana kadar yiyorum :KK70: geçici bir dönemdir inşallah :KK70:

Hoşgeldin hperi-, post: 42687052, member: 683017"]hoşgeldin feracem :KK200:

bende eskiden yapardım da reflü gelince yapamaz oldum:110:[/QUOTE]
Hoşbuldum balım naber nasılsın o köpüklü kahve ne kız bana ekranımı yedirtecen :KK70:

hoşgeldin feracem :KK200:

bende eskiden yapardım da reflü gelince yapamaz oldum:110:
Bende de var reflu sanırım, doktora gitmedim hiç ama babam o teşhisi koydu :KK70: kola baharatlı falan yiyince gece uyuyamıyorum mide ağrısından, ağzım acı acı böyle. Endoskopi çektirmedim zamanında tırstım, teşhis de öylece babamın koymasıyla kaldı :KK70:

X