Geyiğin Gülleri

ahanda biz harmandalı oynarkene (çok defa oynadık da bu bi karesi kaydirigubbakcemile3 )

.......................

Son düzenleme:
düğün fotolarına bakarken evlenesim geldi bi daa boshayallersmile

ayyyyyyyyyyy ösge çok güzellllllllll
ınsan sankı bı an ayy benmı evlendım dıyo
ben bazenevde bıle ayyy benm mı dıyom
deli gibi tuhaf gelıyo

Maşallah kırkbirkere tam hayalimdeki foto. Maşallah tekrar tekrar çok tatlısınız yaa gülümsemeleriniz daim olur umarım.

bizim herif oyundan anlamas bende resimlere bakınca gülesim gelio kendini kastı kociş oynamak için :roflol:

oyy yerim o suratını seninnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:kedi: Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

ayyyyyyyyyyy ösge çok güzellllllllll
ınsan sankı bı an ayy benmı evlendım dıyo
ben bazenevde bıle ayyy benm mı dıyom
deli gibi tuhaf gelıyo

he yaaa valla bi düğün daha yapsak ya boshayallersmile

hava güzel ya kaydirigubbakcemile3

Maşallah kırkbirkere tam hayalimdeki foto. Maşallah tekrar tekrar çok tatlısınız yaa gülümsemeleriniz daim olur umarım.

sağol cnm, :Saruboceq: :Saruboceq: aminnnnnnn hepimizin inşallaaaahhh :Saruboceq:

bizim herif oyundan anlamas bende resimlere bakıcan gülesim gelio kenwdini kastı kociş oynamak için :roflol:

bizimki sabahın 4 üne kadar oturmadı ben yoruldum oturdum o oturmadı kaydirigubbakcemile3

abim de öyle kaydirigubbakcemile3 fotoğrafları çok komik çıkmış sevmez hiç oynamayı o kaydirigubbakcemile3

Doğu dönüşü yazalım diyorum Aydın'ı eşim orda okumuş ben sevmiyorum diyo.
Eski kız arkadaşlarımı vardır ne :)

polis eşimiydin aslı

aydına çok gitmek istiyom bende yaaa

ösellikle ösgemin yanınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Doğu dönüşü yazalım diyorum Aydın'ı eşim orda okumuş ben sevmiyorum diyo.
Eski kız arkadaşlarımı vardır ne :)

ben merkezde değilim tatil beldesindeyim ama ne başka bi beldeye ne başka bir ilçeye ya da ile giderim (mecbur olmadıkça tabi)

tek oturacağım yer merkezi olur. Aydın çok değişti. ben ortaouldayken felan berbattı. hiç bişey yoktu. felaket bi değişim geçirdi, tam yaşanılası şehir oldu. a.s

Ben Didime gittikçe geçtim içinden merkezi güzel gibiydi sevdim aslında. O incir heykelinide unutmam asla.

Hatta turunç ağacı gördükte eşim beni kafalamıştı buranın mandalinası yeşil olur diye :))

KIZLAR GELDİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

güllüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü çarsana bizi mangal yapakdaaaaaaaaaaaaaa apoda diyodu bu pazar yapsak ama nerde dieee çok canım çekeyiiiiiiiiiiiiiiiii lolurrrrrrrrrrr sevaba girersinnnnnnnnnnnnnn

tubiiiiiiiiiiii ne yazdın bana okumadımmm sadece sayit şöför onu okudummm galiba totom açık kaldı ondan öle rüya gördümmm

kızlar birsürü bişi aldım bisürüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü ama kendime değil hediye alcak oldum kişilereeeeeeeeeeeee

Benimde öyle ihtiyacım varki dışarı çıkıp mağaza gezmeye ama burada kimsem olmadığı için tekte tadı çıkmıyor

lülükkkkkkkkkkkkkkkkkkk ne aldın kımlere aldın bna özel den yazabülürsün

kız kendime bi iğne bulamadım ne elbise nede etol nede abiye çantasıııı ( napıcam bilmiyommm

ama hediyealıcak oldum kişilere öle güsel şeyler aldımki hem burdan bana çıkan kurbanıma hemde diğer topikte katılmıştım ordakine

ona almak çok zor oldu hiç tanımadım için ama burdkine çok seve seve alabildimopuyorumnanaktan

allahhh başladınsa tamam tutamazlar seni daha sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…