Geyiğin Gülleri

nilü valla hava güsel olursa yapalım

geçen hafta değil önceki hafta güseldiya

dediki nebi çaralım apoalrı yapalım sora noldu biyere gittik geldik geç oldu çaramadık

hava yağmurlu olmassa yapalım ama hamsi ızgara var aklımda

kız kendime bi iğne bulamadım ne elbise nede etol nede abiye çantasıııı :KK43:( napıcam bilmiyommm

ama hediyealıcak oldum kişilere öle güsel şeyler aldımki hem burdan bana çıkan kurbanıma hemde diğer topikte katılmıştım ordakine

ona almak çok zor oldu hiç tanımadım için ama burdkine çok seve seve alabildimopuyorumnanaktan

Canım etol nasıl birşey arıyorsun bilmiyorum ama annem örüyo bu tür birşey düşünürsen sana seve seve yapar istediğin renkte o sitede satışta ama seninki hediye olur ona göre.

El Örgüsü Şık Şal, #58577 Pasaj.com

nilüü aferim sana şimdien başladıysan hediye gidene kadar aartık bi koli doldurursun

sen bana alaydınya ekiz hemde kargo parası ödemezdin :roflol:

Ben Didime gittikçe geçtim içinden merkezi güzel gibiydi sevdim aslında. O incir heykelinide unutmam asla.

Hatta turunç ağacı gördükte eşim beni kafalamıştı buranın mandalinası yeşil olur diye :))

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Çok güsel yerler bizim buralar :asigim:

KIZLAR GELDİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

güllüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü çarsana bizi mangal yapakdaaaaaaaaaaaaaa apoda diyodu bu pazar yapsak ama nerde dieee çok canım çekeyiiiiiiiiiiiiiiiii lolurrrrrrrrrrr sevaba girersinnnnnnnnnnnnnn

tubiiiiiiiiiiii ne yazdın bana okumadımmm sadece sayit şöför onu okudummm galiba totom açık kaldı ondan öle rüya gördümmm

kızlar birsürü bişi aldım bisürüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü ama kendime değil hediye alcak oldum kişilereeeeeeeeeeeee

siz yazdınız burda benim de canım çekti, süledim kocişe :asigim:

taam didi bu akşam ziyafet var kaydirigubbakcemile3 :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

sen biliyonkii kime aldımııı neler aldımı yazarım sana

süleme kıs :1shok: at tubişim at içeri :dilcikar:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Şeniz Şeniz

nilü valla hava güsel olursa yapalım

geçen hafta değil önceki hafta güseldiya

dediki nebi çaralım apoalrı yapalım sora noldu biyere gittik geldik geç oldu çaramadık

hava yağmurlu olmassa yapalım ama hamsi ızgara var aklımda

yok hamsi değillllllllll tavuk et köfteeeeeeeeeeeeeeeeeecokacimcoook

nilüü aferim sana şimdien başladıysan hediye gidene kadar aartık bi koli doldurursun

huylum yavrum çok uğraştı trabzon içi düşmesin diye kaydirigubbakcemile3

bana kim hediye alcak sempatiksalakcinni
bennnnnnnnnnnnn:lepi:
Canım etol nasıl birşey arıyorsun bilmiyorum ama annem örüyo bu tür birşey düşünürsen sana seve seve yapar istediğin renkte o sitede satışta ama seninki hediye olur ona göre.

El Örgüsü Şık Şal, #58577 Pasaj.com

canım böle değil böle bolera gibimi desem cepken gibimi desemm
tam olarak bu değil ama bunun gibi bişiii
Kurk1L.jpg

yok daha almam çok harcadımm apo aradı oara nerdesin dedi şirketteyim dedim ilkkez yalan söledimm etrafada bakıyomkii acaba görcekmi beni die:1ninca:
eve götüremicem aldıklarımı çok kızıcak banaeyvahedigeldismile

yok daha almam çok harcadımm apo aradı oara nerdesin dedi şirketteyim dedim ilkkez yalan söledimm etrafada bakıyomkii acaba görcekmi beni die:1ninca:
eve götüremicem aldıklarımı çok kızıcak banaeyvahedigeldismile

ekizlik yapma lülü uşak yapcan az tutumlu ol alsanaalsanasmile

ben belkim diyebilirim apoya lülülülülülü

tikandaki nevaleye bi göz at die :roflol:

ikisi bi arada olmasss kızz iğrenç kokarr
ya hamsiii ne bilimm inan canım hiç istemiyooo
aklımda çok uzunzamandır tavukla et varr
saten doktor dedi et yemen lasım:dilcikar:

bannem ben hamişim bikere canım hamsi istiyy:dilcikar:

et yicemiş cöt yee alsanaalsanasmile

hava durumuna bakalım nasıl gösteriyy:1rolleyes:

X