Geyiğin Gülleri

lülüüüüüüüüüüüü :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

nettiğiz la siz :roflol::roflol:

ayy ne gördü çok merak ettim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

lülüüüüüüüüüüüü :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

nettiğiz la siz :roflol::roflol:

ayy ne gördü çok merak ettim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bendeeeeee:1ninca:
aca ne gördü
ama o oturma odasınıgörür bide yatak odasını
şuan oturma odasında oturmuyos bizz
demek yatak odasını gördüü
bi akşamları soyunurken görse görürrr üstümüzü çıkarırkene bazen sarılırızokadaaa alla alla

kızlar sizi sıkmazsamm size koltuk resimler koycamm model olarak fikirlerinizi verin nolarrr :))))

hoşbuldum kızlar. iyidir tatlım ellerinden öperopuyorumnanaktan seninki nasıll? az kaldı artık..ohaoldumsmile

yerim onu Şeniz

iyiyiz canım biz de, hareket sayma işi çıktı bi de onu sayıyom hergün boshayallersmile

garip geliyo çok ama ne bilim önemli diyolar kafam çorba zaten bi yadan. doktor ya epidural ya spinal dedi kararsızım hangisi daha iyi diye boshayallersmile

daha neeeee daha neeeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

vuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuu :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

hareket sayma başladı demekk haid hayırlısıkaydirigubbakcemile3

ben de bilmiyorum nedir nasıl olur.. Allah kolaylık versin hepimize.
:sinifsinif:

Ay oda terbiyesiz izlesen bile söylenirmi ayol.

1 ))) aşkmın begendikleri bunlar

2)) aslında istedigim model böyle düz ama klasik olmaz spor oluyr diyolar vazgeçiyom

3)) klasik olarak begendiğim bunlar ama bu renki çok parlıyo böyle kremini düşünü griye çalan krem

4))) buda sevdigim bir öncekine beneyen model (lülü bu o yanındaki kızın abisinin evindeki koltuklardan)

5)))) bunlard var ama çok kral koltugu gibiydi

6)) bunlarıdna aynı parlak kremi

7)) bunlarda vardı ama öylesine baktık bunun kolları öyle yuvarlak gelmesi sevmedim sadece ama kremi olcak yine aynı

il 5 tanesini magazada sevdim gibi amaa sizindede fikirlerini bekliyom hepinizin amaaa PAS yok:)

1.si aşkınınkii:) çok hoşuma gitti canım ama açık renk kullanması zor bilmiyorumkismile

2.yi beğendimmm ama öle aman aman çok beğenmedim içlerinden en güseli 2.

6.nında berjerleri güsell gerçi 3lüsüde hoşş

diğerleride belki güsel ama berjerleri çok aptall

herkesten ayrı ses çıktı hepten kafası karışcak kısın şimcikkkk:roflol:

hareket sayma başladı demekk haid hayırlısıkaydirigubbakcemile3

ben de bilmiyorum nedir nasıl olur.. Allah kolaylık versin hepimize.
:sinifsinif:

valla başladı da bugun sanki red bull içmiş gibi kaydirigubbakcemile3

amin canımmmmm :Saruboceq:

çiçeemm ben en sondakini beğendim ama rengi güzel değil, rengini değiştirirsen süper olur bence. ya da birinci olabilir aşkının beğendiği. ama beyaz zor olur biraz koyusu da olabilir. CADIARZU

ama yani zevk meselesii bizim beğendimizi o beğenmes onunkini bizz

saten çiçekk çok kararsız bi kızz vallahi nasıl ev dizicek bilmiyorum aşırı kararsızz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…