Geyiğin Gülleri

ÇıÇEK misafir salonu için düşünüyosun dimi

evet lülü

1.si aşkınınkii:) çok hoşuma gitti canım ama açık renk kullanması zor bilmiyorumkismile

1. evet güzel ama işte çok spor olmazmı azcık klasik olacak olsa uyarmı acaba:uhm:

Edaa 1ve 2 arasında kaldım ikiside harika.

1 ve 2 yni sporlar diyonn dimiii evet aslında ikiside çok güzel kibarlarrr ozaman konsol filanda spor bişe olcak

2.yi beğendimmm ama öle aman aman çok beğenmedim içlerinden en güseli 2.

diğerleride belki güsel ama berjerleri çok aptall

Evetttttt

6.nında berjerleri güsell gerçi 3lüsüde hoşş
6nın berjerini bende begenmiştim magazada o arkası üstten oval gibiye hoşlarr

bişey sorcam kızlarrr 3 ve 4 ü begenmedinizmiii ?

Son düzenleme:
3 4 ün berjeri aptal yaa sevmedim ben

en güzeli 2 bence spor olsun gençsin yaaaa

anladımmm düz alım ozamann peki sandalyeleri bu model istiyom hani ortaları matkaplı anlatamadım ama:) buna benzerr bu da ozaman krem derimi olcak diyelim o 2. yada 1 . koltuk kumaşından güzel olurmuu

parlak kadifeninki güzel oluyo, deriden yada kumaştan da olurmuu acaba spor bu koltuklara uyması için

anladımmm düz alım ozamann peki sandalyeleri bu model istiyom hani ortaları matkaplı anlatamadım ama:) buna benzerr bu da ozaman krem derimi olcak diyelim o 2. yada 1 . koltuk kumaşından güzel olurmuu

parlak kadifeninki güzel oluyo, deriden yada kumaştan da olurmuu acaba spor bu koltuklara uyması için

şöle koltugun kumaşından

valore-1.jpg

ama çiçek bunlar artık çok klasik olduu yani fix model

şimdi şöle oluyo diyelim 2 baş sandalye böle kral koltu gibi koltun kumaşından oluyo
diğer 4tanesi yada işte 6tanesi sadece oturma yeri deri oluyo

Son düzenleme:
tubi avizen feridenin oturma odasınkiyle aynısı

kçük eltimin ev hediyesibayanssulusmile
gitikki dedi size hediye begendik gititk dükkana ayy şu mermer telefonluklar oluoya eskiden ondan. avizeye çevirdim ama kırmadan onlarıda düşünmüşler ama telefonluk :1ninca:

ama çiçek bunlar artık çok klasik olduu yani fix model

şimdi şöle oluyo diyelim 2 baş sandalye böle kral koltu gibi koltun kumaşından oluyo
diğer 4tanesi yada işte 6tanesi sadece oturma yeri deri oluyo

lülüü anlamadım desem bana deli dermisin :tomato:
bu parlak olanlarımı diyosunn?
onlar evet şuan heryerde onlar var oyüzden aynı şeyleri istemiyomm aslındaa
bu düz deri yada kumaşı düz resimlerdeki 1 ve 2 gibi olanlar hoşuma gidiyo aslında

ben 3 ü modeli değişik diye demştim

kçük eltimin ev hediyesibayanssulusmile
gitikki dedi size hediye begendik gititk dükkana ayy şu mermer telefonluklar oluoya eskiden ondan. avizeye çevirdim ama kırmadan onlarıda düşünmüşler ama telefonluk :1ninca:

iyi yaptın o telefonluklar biraz ekside kaldıı bizde var ama anne evi orası :)))

uyş anlatamadım yada sen anlamadın

bakkk masa sandalyeleri varya 2tane baş sandalye oluyoooo onlar aynı berjer gibi böle kolları oluyoo koltunun kumaşındann koltuğun eğer desenliyle tümü öle kumaştamn oluyo diğer geri kalan sandalyelerinn tek oturma yerleri deri oluyo ama onların kolları felan yok bildimiz sndalye anladınmıı öle al sende diyorum

duayene baksana sende

mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

kartımı ödemedimya kapatmışlarr daha 2 . fatura tarihi bitmedi amaa :KK43::KK43::KK43:((
alışveriş yapamıyomm

uyş anlatamadım yada sen anlamadın

bakkk masa sandalyeleri varya 2tane baş sandalye oluyoooo onlar aynı berjer gibi böle kolları oluyoo koltunun kumaşındann koltuğun eğer desenliyle tümü öle kumaştamn oluyo diğer geri kalan sandalyelerinn tek oturma yerleri deri oluyo ama onların kolları felan yok bildimiz sndalye anladınmıı öle al sende diyorum

duayene baksana sende

ha sandalyelerimi diyon bacım tamammm
biliyom ilk 2 tanesi öyle güzel oluyo seviyom aslındaa
dün meselaa kanalları değişirken FOx taki Deniz yıldızı dizisindeki masaın kırmzı salon yemek masası sandalyelerine bayıldımm
dedim tamam karar verdim kırmızı olsun sandalyeler yada sadece baştaki 2 tanesi kan kırmızı..
koltuklarda krem olurr kırlentleri kırmızı atarım oldu bitti dedim.. kırmızıda objeler :)
sabah geldim caydımmm acabaa ya olmazsa diyeee :roflol:

X