gerçekten eşimle büyük bi sorun haline geliyor

Sizin temel ihtiyaçlarınız karşılanmadığı için yorgun bitgin halinizle tabiiki istemezsiniz. Eşiniz önce sizin yükünüzü almalı, rahatlatmalı sizi. Ama resmen taciz ediyor. Evlisiniz diye böyle davranmasını normal karşılamak zorunda değilsiniz. Bence net bir şekilde konuşun isteklerinizi ve duruşunuzu bozmayın.

eşim beni bu konuda sürekli uyarsa terslese bende iş boşanmaya kadar gider siz farkında olmadan adamı itiyorsunuz sonrasında herşey olabilir aldatma vs dikkat etmek lazımm
Ne alaka yaa? Kadın çocukla ilgilenmekten yorulmuş bitmiş vaziyette adam oynaşma derdinde. İyi misiniz cidden? Kadının yükünü alsa yardımcı olsa onu dinlendirse emin olun böyle olmazdı. Konu evlilikte cinsellik olunca herkes hemen kocacı oluyor

Gördüğüm tek mantıklı yorum. Evlenince kadınlar seks kölesi mi olmak zorunda gerçekten anlamıyorum.

ne alaka kocacı be ben kendimi düşündüm kendı fikrimi söyledim he sana uymaz olur bıter herkes senin gibi düşünmek zorunda değil ki avukatlığını başka yerde yap atlamadığın yorum kalmamış maşşalah

Ben eşimle konuştum, sonuç özürler dilendi ama biz de hep başa sarıyor bu olaylar. Benim eşim sağolsun hep isteklerimi dinler tamam der anladı diye sevinirim ama sonra bi bakıyorum yine kısa süre sonra aynısını yapıyor hayırlısı bakalım
Bebeği alıp gezdiricem bir saat sen evde yalnız kal biraz kendine zaman ayır dedi işte sonra bebeği uyuttuktan sonra ben sık uyanıyor diye neredeyse yanından ayrılmıyodum ve erkenden uyuyakalıyordum ama artık film falan izleyelim 1-2 saatte olsa vakit geçirelim dedik direkt her şey sekse odaklı olmasın dedim bir gün sarılıp öpüyorsak ertesi gün onun özlemiyle bile olur biraz duygusal yaklaş direkt beni soymaya çalışma dedim şimdilik olumlu

Kıyamam ya direk beni soymaya çalışma demiş rabbim yuvaniza huzur versin inşallah, eşinin biraz olsun seni anlamasına sevindim ...

Haklısınız ama önce annenin akıl sağlığı ve beden sağlığı iyi olmalı, ilk bir yıl yeni doğum yapmış kadına destek olmalı eşi, öncelik kadının kendini toparlaması olmalı, tabiki de eşin annesi gibi davranılmamalı, yorumlara hayret ettim, kadın şartlar ne olursa olsun hazır ve nazır kocasını memnun etmeli gibi bir tavır var ve bunu diyenler hemcinslerimiz, halbuki eşi yardım ettikçe her anlamda verici oluyor ki kadın, sizin dediğiniz kadın tipi doğum yapmadan da anaç bir rol çiziyor eşinin hayatında ki bu da hastalıklı bir haldir, konu sahibinin anlatmak istediği o boğulurken nefes alamazken eşinin sadece kendi keyfini düşünmüş olması ve bu gerçekten çok bencilce , bu dönemi iliklerine kadar yaşamış bir kadın olarak eşime minnettarım, keşke bütün eşler hanımlarını pamuklara sarsa da bu kadar psikolojisi bozuk mutsuz kadınlar olmasa , erkeklerin bir halta yaramadan, eşine destek olmadan , hiçbir sorumluluk almadan eşinden cinsellik beklemesi anlaşılabilir bir durum değildir benim için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…