gerçekten eşimle büyük bi sorun haline geliyor

Berbat bir eş bu adam , ben de aynılarını yaşadım yeri geldi hüngür hüngür ağladım yetemiyorum diye , eşim o kadar çok yükümü aldı ki , ev isleri , çamaşır, bulaşık , bebek bakımı Allah ne verdiyse girişti yaptı, gurbetteyim bi de eşim resmen yoldaş oldu , bazen sinir krizleri geçirip eşime sardığım bile oldu ama o beni sakinleştirdi hep , bazen sabahları bir uyanırdım ki bebek yanımda yok , rahat uyuyayım diye bebegi almış başka odada bakıyor, mamasını vermiş, altını degişmis ve bana kahvaltı hazırlıyor, öyle öyle sakinlestim ve eşime karşı biraz daha anlayışlı olmaya başladım ( bebeğim 2 buçuk ay küvözde kaldı ve bu beni aşırı hırçın biri haline getirmişti , çok kötü şeyler yaşadım, gebelik zehirlenmesi ve erken doğum) eşim bir de üstüme gelseydi aklımı kaçırırdım herhalde , resmen anksiyete hastası olmuştum, bazen bebeğim kucağımda saatlerce ağlardım, sütüm azaldı, meme reddi vs birsürü sorun yaşadım, lohusa kadınlara karşı merhametli olmalı herkes , hele ki benim gibi travmatik bir doğum süreci yaşadı ise, böyle erkekler baba olmayı haketmiyor, daha fazla bu adamlara çocuk yapmamalılar...

Kadın lohusa ve mutsuz ayrıca isteksiz çünkü yorgun, bitkin ve de desteksiz , sizce konu bu mu sadece ...

Ben hak verdim size bazı çocuklar zorluyor ebeveynleri ekstra yoruyor ogglumda da kizimda da 2 yasindan sonra rahatladi bazi seyler ..

S*ktirsin gitsin cok iyi biliyorum,tahmin ediyorum soylediginiz durumlari ilk oglumda bende yasadim adamin (kendi eşim) libido tavan yapmis ama hayatinda 1 defa gece kalkip cocuk uyutmamis daha dogrusu cocuk onu istemiyordu onunda isine geldi ben kiymetli vaktimi hergun paşamızla sex yaparak gecirecek durumda degildim. Yorgundum desteksizdim cinsellik gozum gormuyordu bu esimi sevmedigim icin degildi ozaman oyleydi suan böyle.. düzeldi

Coluk cocuk varken bende dikkatli davranirim opusmek ellesmek vs onlarin onunde yapamaz biri 6.5 digeri 26 aylik o cocugu besige atip sexe odaklanamam bende

Bayanlarin bu konuda surekli konu sahibine yuklenmesi beni sasirtti bebek ufakken destek olmadan buyutup kaciniz hergun sex yaptiniz ? her dakka kıçınıza şaplatacak oranizi buranizi sıkacak elleyecek edecek sinir bozucu tabikide bukdari .. herkes her dakka parmaklanmaktan hoslanacak diye bisey yok .. kaldirabilene de masallah

Yorgun bi anne olarak konu sahibine hak verdim. Okuyunca başta hiç eşini istemiyor gibi anlaşılıyor ama konu sahibi haftada 2yi normal karşılarken adam her gün istiyormuş. Olmaz, bencilce. Çocuk uyurken yanımızda değilken eşim de bana sırnaşır öper ama çocuğun yanında mahrem durumlar olmasını da son derece yanlış buldum. Normal anne baba birbirini seviyor sevgisinden bahsetmemiş konu sahibi, baya cinsel içerikli bi dokunma öpme gibi anladım, o da yanlış. İnşallah toparlarsınız karşınıza alın konuşun sevgi şefkat isteğinizi, yorgunluğunuzu. Sizi seviyor belli ki, belki de sevgisini ifade etme biçimi şu an siz yorgun olduğunuzdan hoşunuza gitmiyordur, o da biraz tarzını değiştirir

Çok şanslısınız ve haklısınız keşke herkes eşine destek olsa o dönemler böyle güzel atlatılsa.

Eşim de yardım ediyor bana mı yetmiyor yoksa gerçekten az mı diye düşünüyorum mesela eve geliyor bebek yerde oturuyor o elinde telefon koltukta o şekilde eline oyuncak veriyor seslenip bebekle konuşuyor bende otur oyun oyna diyorum ben diyince yapıyor ağlarsa ayağa kalkıp kucağına alsa biraz susacak ama bana bakıyor acıktı uykusu geldi diye gerçekten o saatte uykusu geliyor huzursuzlaşıyor yine de biraz daha oyalayabilir mesela ben biraz 5 dk dinleniyim diye.
Bu arada gece benimle aynı oda da uyumuyor. Bebeğim gece sık uyanıyor hep bu aya kadar böyleydi gece en normali 4 kez uyanır. Bazen uyumaya direniyosa çağırıyorum gelip bakıyor, sallıyor bunlara bişey demiyor. Ama ben kaç kere söyledim benim yanımda uyumayacak mısın diye gelmedi uykusuz kalmaktan kendisi nefret eder çünkü tüm gün esner gezer evdeyse öğlen uykusunu uyur.
Sabah 6.30da bebeğim uyanır ben 7ye kadar baksın diye götürürüm. Altını falan değiştirir. Sonra işe hazırlanıyor.
Haftasonu temizlik için bikaç kere yaptı bi gün temizlikçi çağır demedim mi diye bağırarak yapıyor sonra sana kızmadım evin haline sinir oldum diyor eğer ona bi iş yap dersem temizlik için yardımcı al diyor mesela ama ben o işleri yapmaz günlük işleri bizim yapmamız lazım diyorum bu arada yardımcı alsam ayda 1 en fazla 2 haftada 1 ancak alabilirim alsam bile ev o kadar karmaşık ki yani o da ne yapacağını bilemez.
Haftasonları da bebekle beraber eşimle dışarı gezmeye çıkıyoruz tabi ben kafam dağılsın diyorum ama yoruluyorum dinlenmiş olmuyorum böyle geçiyor işte günler

Biraz sabır emin olun bu günler de geçiyor, eşinize sürekli sorumluluklar verin , asla tek başınıza yüklenmeyin hiçbir şeyi, o sizin gönlünüzü yapsın yükünüzü hafifletsin siz de onun gönlünü yapın, dozajı güzel ayarlayın, arada dışarı çıkın evde çok durmayın, eşinizle cafelere, arkadaş toplantılarına, hiçbiri olmasa bile yürüyüşe çıkın, temiz oksijen alin hepinize iyi gelecektir, biz eşimle sık sık kışın ortasında kendimizi sokağa atardık bebekle , bir gün bir cafede çay kahve muhabbet , bir gün sadece ben kız kardeşim veya arkadaşımla takılırdım ve yahut eşimle temiz havada sohbet ede ede yürüyüş yapardık, kızımızı da pusette sarıp sarmalar öyle her yere giderdik ( arabanız vardır inşallah çünkü büyük bir rahatlık) aktivite yapmaktan sakın geri durmayın, elinizden geldiğince sosyallesin, ben neredeyse son bir yıldır hamileligim de beraber hep dışarıdayım, mutlaka kendimi dışarı atar bir ohhh çekerim, bazen yemeği dışarıda yer hiçbir iş yapmazdım , yani biraz kendinizi ve bebeğinizi düşünün, eşinizi de kendinize uydurun , bu günler geçtiğinde tebessümle hatırlayacaksın inşallah...

Kadın lohusa ve mutsuz ayrıca isteksiz çünkü yorgun, bitkin ve de desteksiz , sizce konu bu mu sadece ...
Ben kadinin istememesine dair konusmadim. Cocugun yaninda boyle seyler yapilmasini istemiyorum demesi uzerine soyledim soylediklerimi. O konuda sonuna kadar yanlış düşünüyor cunku. Cok sacma bi zihniyet

Ben kadinin istememesine dair konusmadim. Cocugun yaninda boyle seyler yapilmasini istemiyorum demesi uzerine soyledim soylediklerimi. O konuda sonuna kadar yanlış düşünüyor cunku. Cok sacma bi zihniyet
Sizinki mantıklı bir zihniyet mi? Hanımefendi normal bi sevgiyle anne baba elbette birbirine sarılır öpebilir çocuğun yanında, hatta çocuk için çok da güzel olur. Ama konu sahibi cinsellik anlamında öpmeden dokunmadan ve hatta popoya şaplaktan bahsediyor. Çocuğun mahrem şeylere şahit olmasını neye dayanarak normal karşılıyorsunuz ?

Bence de bebegin veya çocukların yanında dikkat edilmeli , kastettiğim öpme sarılma değil cinsel anlamda , konu sahibinin eşi öpme bahanesi ile olayı cinselliğe götürüyormuş ( yani masum bir öpücük mevzusu değil) psikologlar çocuklar uyusa bile bilinç altının herseyi kaydettiğini ve bu yüzden ebeveylelerin dikkat etmesi gerektiğini söylüyorlar ...

Ben de bunu anlatmak istedim , adamın derdi cinsellik ...

Önceki konunuzu biliyorum ben size hak verdim. Burda mesele cinsellik değil. Kocanı çevirme diyenler olmuş. Koyun can derdinde kasap et derdinde. Ayriyeten bebeğin yanında bu tarz hareketler hoş değil kesinlikle. Şimdi böyleyse çocukken de böyle yapar. Önünü alamazsınız. Bir çözüm bulmanız lazım. Her şeyin bir yeri zamanı var. Çok sinir bozucu.

Sevgi dolu ana baba çocuğun yanında yiyişen ana baba değildir. Sevgini göstermek sarılmak el ele tutuşmak başka, diğer şeyler başka. Eğitim bilimlerinde de ağır sonuçları var. Çocuk o davranışları normal sanıp akranlarına yapabilir ayriyeten toplumdan dışlanabilir. Burda sevgi gösterisi yok.

Ben sarılmak öpmek istiyorum yapıyorum da ama o her an konuyu cinselliğe getiriyor her gün ve uygun olmayan zamanlarda
Bu şekilde boşanma davası açan bir müvekkilim vardı, her gün olduğu için işe de gittiği için çok zorlandığından bahsetmişti. Yani evet arzulanmak tensel temas çok güzel şeyler. Ama dozunda ve iki tarafın da memnuniyet duyduğu durumlarda.

Yine yapıyormuş adam iyisiniz.

Bebeklerin/ çocukların yanında seks yapılmaz hanımefendi. Kadın kocasının seks yapmak istemesinden bıkmış. Bildiğimiz seks

Doğum yapan bir kadın 2 seneye kadar ancak toparlanır, en iyi halle destek olunur ise benim gibi 6. Ayda atlatabilir , herkesin lohusalığı farklıdır...
Toparlanma olayı farklıdır, cinsellik yeme içme gibi bir ihtiyaç evliliğin olmazsa olmazlarından. Basın kadınlar anne olunca eşlerinin de annesiymiş gibi davranıp cinsellikten çok uzaklaşıyorlar sanki sadece eşini tatmin etme aracı olarak görüyorlar ama öyle değil, kendisi için yapması gereken birşey.

Sizin olumlu bir şey olarak görmeniz olumlu bir durum yapmıyor bunu. Benim annemde sırf bu yüzden cinsellikten soğumuş bir kadın mesela. Birbirine saygı sevgi duyan anne ve baba demek çocuğun yanında cinsellik başlatan insanlar demek değil. Uzmanlarda bu konuda hep uyarır.

Son düzenleme:
eşim beni bu konuda sürekli uyarsa terslese bende iş boşanmaya kadar gider siz farkında olmadan adamı itiyorsunuz sonrasında herşey olabilir aldatma vs dikkat etmek lazımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…