Genital bölge temizliği :(

Sırf evlendikten sonra bu sıkıntıyı çekmeyeyim diye taaa kaç sene önce lazere gittim. Sonraki yıllarda da toplu seans aldım. Birkaç ayda bir kalanlar uzadıkça ağda yaptırmak yerine atış yaptırmaya gittim. Öyle öyle aşırı inceldi ve azaldılar. İnce tüy halinde kalanları da bir iki ayda bir eldivenle alıyorum beş dkk sürüyor, köklerin yüzde90ı yok oluyor. Kalanlar da kıl değil tüy gibi oluyor zaten. O yüzden bir an önce lazer. Çile çekmeye değmez.

Lazere git eğer maddi imkanın varsa.6 seans gittim neredeyse hiç kalmadı o kadar memnunum ki keşke daha önce gitseydim boş yere kendime eziyet etmişim.Maddi imkanın yoksa da bir şekilde para biriktir derim bir kadın için en gerekli şeylerden biri bence

Diğer alternatif ağda yapacaksan git kuaföre yaptır kendin nasıl yapacaksın ki.Kuaför 15dkda yapar hem daha az canın acır

Bayağı uzaması gerekmez mi ama.

Ben agdayla bir iki kez acısına dayanıp aldım kanadı vs hatta ama ciddi şekilde azaltıyor tüyleri. Daha sonra ise iki üç seans lazere gittim üstler hiç çıkmıyor altlar da baya azaldı ve inceldi. Virüs nedeniyle ara vermiştim bu süre zarfında iki üç ayda bir agda eldivenle devam ettim. Kısa bı sure sonra tekrar lazere başlayacağım.

Kokunden almak zamanla azaltiyoe ve acisi hafifliyor bir iki kere zorlanir sonra alisirsiniz ust taraf agda alt taraf eldiven uzamasini iki hafta falan beklemene gerek yok cok abartmislar burkac defa yapinca alisiyorsun

Ben lazere gittim Doğumdan sonra yine çıktı o da değişkenlik gösteriyor ve lazer de çok zorlandım jiletle almak gerekiyor bende onu yapamıyorum. Ben ağdaya gidiyorum kendim alamam asla :) ama annem senelerdir eldiven ile alır.
Ağda ile aldıra aldıra da seyreldi, zayıfladı ay da 1 kez çıkıyor artık baya güçsüzleşti. Güvendiğiniz bi merkeze gidin ilk başta sonra kendiniz denerseniz bence.

Ya yanlış anlamayın ama hep merak ediyorum hamileliğin son dönemleri jilet yine yapılıyor mu? Bunu hep merak etmişimdir karnı burnunda kadın nasıl eğiliyor fln :)

Ben daha önce ağda ile aldırıyordum . Ve ne hikmetse ya sivilce çıkar ya da sık sık iltihap kapardım .( yaptırdığım yer gayet temiz bir yer ) ardından lazere başladım . Lazer yaptırdığımdan beri ne sivilce ne iltihap . İmkanınız varsa lazere başlayın .

Evde lazer bile nasıl rahatlık ağda jiletle uğaşilcak iş değil jilet yapıp direk ustule lazer yapiyorsun birkac yapmaya zaten çikmamaya basliyor ve cıkanlarda cılız hiç sertlik ve nokta nokta delik görüntüsüde kalmiyor yuzume bile jilet yapip yapiyorum mis gibi

Ya yanlış anlamayın ama hep merak ediyorum hamileliğin son dönemleri jilet yine yapılıyor mu? Bunu hep merak etmişimdir karnı burnunda kadın nasıl eğiliyor fln :)
Yani benim karnim cok buyuk olmadi hiç-bir zaman. 6.aya kadar sıfır karın zaten. Sonrasinda da cok büyümedi.
Jiletlerden bi sorun yasadigimi hatırlamıyorum açıkçası. Yasadiysam da unutmuşum. Hamilelikte zaten mantar, idrar yolu enfeksiyonu riskleri epey yuksek o yüzden tuy dokucu krem önerilmiyor. Mecbur jilet..

Hımm anladım :) bende jiletçiyim de hep düşünmüşümdür doğumda nasıl olur vs. O yüzden sordum

Bayağı uzaması gerekmez mi ama.
Dediğim gibi sadece bir kez tecrübe ettim ama onda da küçük tüyleri bile alabildim kavranabiliyor. Beni gerçekten şaşırttı denemekten zarar gelmez küçük bir yeri denemelisiniz en azından. Ağda yapış yapış zor oluyor küçük bir alan için. Eldivenle azalır güçsüzleşirse birazını eldiven kalan küçükleri ağdayla alırım diye düşünüyorum

ELdiven yazmak ixin gelmistim alt bolge icin ama zTen öneren arkadaslar olmus ust kisim agda alt kisma agda uyguluyorum epilasyon hem utangaclik hemde acir diye dusunmedim hic bole idare ediyiruz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…