Genital bölge temizliği :(

Merhaba hanımlar. Benim derdim genital bölgemin temizliği :KK43:
Daha önce bir çok yöntem denedim ergenlik dönemimde annem kreme alıştırmıştı beni ama çok kötü bir şey gerçekten krem kokusu bıraktığı his aşırı kötü gerçekten. Sonra biraz daha büyüyünce tabi jiletle aldım bir süre birkaç kere ağda girişimim oldu ama cildim hassas yapamadım. Şimdi nişanlıyım çok yakın bir tarihte de nikahım var.
Özellikle evlilikte jiletin sorun olabileceğini düşündüm eşim açısından hemde çok sık çıkıcak baş etmem daha zor olacak. Birde jilet kuruluk yapıyor :KK43: Neyse ben sir denedim üst bölgemi alabiliyorum üst bölgemi aşağıya doğru bayağı aldım ama o yumuşak kısma gelince işte alamadım bir türlü bende bıraktım bir sonraki tüy çıkışımda üst bölgemde ki tüyler ağda dolayısıyla o kadar seyrelmiş ki çok hoşuma gitti jilete göre çok çok iyi geldi alt kısmı da yapmak istedim ama tüylerim uzamıştı cesaret edemedim alt kısmı yine jiletle aldım şimdi biraz uzamasını bekleyip alt kısmı fa jiletle almayı deneyeceğim. Ama nasıl yapsam canım çok yanıcak gibi hissediyorum yada siri sürüyorum bandı yapıştırıyorum iyice gerdirmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama gelmiyor tüyler o zaman biraz uzundu uzunluğuda acıyı ve tüyün gelmesini etkiler dimi? Çok az çıktığında hemen almaya çalışayım mı? Birde şu emla çok pahalı hiç kullanmadım ama bir tüpü ne kadar süre gidiyor almamı tavsiye eder misiniz yoksa çabuk mu bitiyor?
Gerdirerek al.

Daha önce bir çok yöntem denedim ergenlik dönemimde annem kreme alıştırmıştı beni ama çok kötü bir şey gerçekten krem kokusu bıraktığı his aşırı kötü gerçekten. Sonra biraz daha büyüyünce tabi jiletle aldım bir süre birkaç kere ağda girişimim oldu ama cildim hassas yapamadım. Şimdi nişanlıyım çok yakın bir tarihte de nikahım var.
Özellikle evlilikte jiletin sorun olabileceğini düşündüm eşim açısından hemde çok sık çıkıcak baş etmem daha zor olacak. Birde jilet kuruluk yapıyor :KK43: Neyse ben sir denedim üst bölgemi alabiliyorum üst bölgemi aşağıya doğru bayağı aldım ama o yumuşak kısma gelince işte alamadım bir türlü bende bıraktım bir sonraki tüy çıkışımda üst bölgemde ki tüyler ağda dolayısıyla o kadar seyrelmiş ki çok hoşuma gitti jilete göre çok çok iyi geldi alt kısmı da yapmak istedim ama tüylerim uzamıştı cesaret edemedim alt kısmı yine jiletle aldım şimdi biraz uzamasını bekleyip alt kısmı fa jiletle almayı deneyeceğim. Ama nasıl yapsam canım çok yanıcak gibi hissediyorum yada siri sürüyorum bandı yapıştırıyorum iyice gerdirmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama gelmiyor tüyler o zaman biraz uzundu uzunluğuda acıyı ve tüyün gelmesini etkiler dimi? Çok az çıktığında hemen almaya çalışayım mı? Birde şu emla çok pahalı hiç kullanmadım ama bir tüpü ne kadar süre gidiyor almamı tavsiye eder misiniz yoksa çabuk mu bitiyor?
Asla jilet kullanma ertesi sabah kokler tekrar çıkıyor purussuzluk istiyorsan en güzeli agda. Anlik bir acı oluyo sadece cektikten sonra geciyor hemen. Bosuna krem falan kullanma yani. Tuylerin gelis yönlerine aynadan bakip ona gore ince bir tabaka sürmen gerekiyor. Kalin surunce kil gelmiyor ve agriyor yapisyapis oluyor puf noktadi ince sürmek agdayi. Ben bes dk da hallediyorm cok basit zamanla yaparak alışırsın.

Bende hep jilet kullandım. Evlenmeden önce gillette venus breeze kullanmaya başladım. O kadar memnundum ki hem yumuşacık oluyor hem de 1 haftaya yakın gidiyordu diğer jiletler gibi değildi. Ama son 3 4 aydır daha sık çıkmaya başladı nedenini anlamadım. Bende burda jetex uyuşturucu kremi gördüm memnun kalan çoktu. Epilatörle alırım diye düşündüm. Bir de elle ısıtılan ağda bantlarından da aldım. Kremi sürdüm mükemmel uyuşturdu yarısını bile kullanmadım. Epilatörle tam verim alamadım. Ağda bantını denedim. Yok beceremiyorum. Bende çekme becerisi yok acısından değil yani. Acı da yok zaten 😊 Hüsrana uğradım tabi. Şu boncuk ağdalardan alıp deneyim en azından küçük küçük sürer çekerim dedim geri vazgeçtim. Sonra buz lazere hiç acımıyor dediler araştırdım baya falan. Ama feci utanıyorum gidemiyorum bir türlü. Tüm cesaretimi toplayıp cuma günü gittim. Acı biraz var tabi sıfır değilmiş. Ama bakcam duruma göre nasıl dökülmesi olcak görecem.

Ne çok dertlenmișim🤭

Kendin nasıl rahat ediyorsan o şekilde al. Jilet ya da ağda ile. Sonuçta eşinin de her bölgesinde kıl olacak o da jiletle alıyor değil mi? Ağda yaptırdığını filan zannetmiyorum. Kadınların pürüzsüz olması, kılsız tüysüz olması gerektiği gibi bir zihniyet yerleşmiş insanlarda. İlla ki iki jilet arası iki ağda arası o tüyler uzayacak ve o şekilde de görecek bu çok normal. Hem ne malum belki öyle daha çok hoşuna gidiyor ?

X