Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

cnm konuştum bunun normal olduğunu söyledier 12. seansı oldum benim dış kenarlar açaıldı orda sorun yok göz pınarlarında ilerleme olmuyor ama bu senas biraz yüksek çalışıldı daha iyi durumda sabırla gidicem inat ettim gidecek morluklar ...

Bende aynı dertten muzdaribim.Genetik göz altı morluğu ve çöküklük.Çaresi yok bildiğim kadarıyla.Bir ara papatya çayı filan kullandım ama pek bir faydası olmadı açıkçası.

-Peri-

Bugün 6.seansımı yaptırdım.Lazerin derecesini artırdıkları için canım çok yandı :KK43: artık 1 ayda bir gideceğim. baya bir kızarıklık var gözaltımda ama bu sefer rengi açılacakmış gibi geldi bana çünkü çok çalışıldı üzerinde umutluyum...sen ne yaptın?

Cnm benim 13. seans oldu arefe günü 14. seans olacak bayağ üzerinde çalışılacak evet çok ilerleme var ama hala istediğim seviyede değil inancımı kaybetmedim 20 seansa kadar gidicem yine olmuyorsa bırakıcam çünkü lazerin derecesini artırdıkları için çok acılı oluyor ve benim tepki olarak gözüm çok şişiyor hemen buz tedavisi uyguluyoruz ama yinede engel olamıyoruz bütün bu olumsuzluklara rağmen umutluyum geçecek inş.

:KK43: Ben daha yolun yarısındayım sadece kenarlarda açılma var.Artık benimde canım yanmaya başladı ve bu kadar acıya ve emeğe rağmen iyi sonuç alamazsam gerçekten çok üzülürüm :KK43: gözaltı zaten çok hassas bir bölge bu kadar işlem sonrasında umarım kötü bir şey olmaz :KK43: çok uzun bir süreç allah sabır versin...

benim kenarlarda sorun yok göz pınarlarını açmaya çalışıyoruz gerçekten ilerleme var ama ben bembeyaz olmasını bekliyorum o yüzden memnun olmuyorum ama sabırla seanslara devam edicem acılıda olsa sonuç önemli yaklaşık bir sene olacak o kadar emek verdim sonucu buna değmeli...

Umarım her şey istediğimiz gibi olur pericim :) ben de bembeyaz olmasını çok isterim senelerimizi de alsa sonuç güzel olacak inş...

inş. cnm her şey istediğimiz gibi olur bu kadar ilerlemesi bile çok güzel acılıda olsa :KK43: bembeyaz gözlerle bakrız umarım bizde.

Kızlar bendede hafıf bır morluk sız konusu sıze tavsıyem goz altı kapatıcısı kullanırken sakın beyaz kullanmayın beyaz morlugu dha cok ortaya cıkartıyor mumkunse sarımtırak olan beyaza yakın renkler var onlar daha ıyı kapatıcılık saglıyor. Bunu ıyı bır markada calısan guzellık uzmanı arkadasım soylemıstı.

İnş.pericim:) pnremr inan bana kapatıcının alasını kullandım ne paralar verdim hala da vermeye devam ediyorum.artık uzman oldum o konuda yine de teşekkürler:)

kızlar benimde göz çevrem mor daha önce buraya yazmışımdır belki bilemiyorum
lazer yaptıranlar önce ve sonrası için foto koyma şansınız var mı
çok bariz bi etkisi varsa bende yaptırmayı düşünüyorum çünkü
stick kapatıcı kullanmaktan yağ bezeleri oluşmaya başlayacak yakında
pudra da çok etkili olmuyor hep yorgun görünmekten bıktım

cnm ben lazerim tam anlamıyla bittiğinde koymaya çalışırım resimleri yada sonucu yazarım ben artık çok fazla kapatıcı kullanmıyorum yani yoğun olarak sürmüyorum eskiden zamanla o kapatıcı mosmor olurdu şimdi birazda olsa mutluyum geçecek umutla o günü bekliyorum tedaviye başlayalı 1 yıl olacak nerdeyse ben pes etmicem kızlar yeterki sonucu güzel olsun...

cnm ben lazerim tam anlamıyla bittiğinde koymaya çalışırım resimleri yada sonucu yazarım ben artık çok fazla kapatıcı kullanmıyorum yani yoğun olarak sürmüyorum eskiden zamanla o kapatıcı mosmor olurdu şimdi birazda olsa mutluyum geçecek umutla o günü bekliyorum tedaviye başlayalı 1 yıl olacak nerdeyse ben pes etmicem kızlar yeterki sonucu güzel olsun...

benim merak etiğim senin göz altların mormuydu yoksa çöküklükmü vardı mesela şu göz altı morluğu http://www.sifaliotlar.org/wp-content/upload/gozalti-morlugu.jpg
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:...iQ03RkiAF_OLTho_a4ELgDhXy6GSXKAOnDjRw7ACvzWIw şuda çöküklük morarmada çok fazla şiş olmaz çöküklükte şiş olur pütür pütür şeyler olur geneldede esmerlerde olur seninki hangisi

cnm benim ilk resimdeki gibi mordu gözlerim çöküklük yok bende ama göz pınarlarında hala morluklarım çok koyu onu açmaya çalışıyoruz kısmet olurda morluktan kurtulursam
buraya resim koyucam.

tedavi sonucunuzu bekliyorum:KK43: bnm de aynı şekilde göreen hrkes sana nolmuşdiyo bi yılda oluştu gözaltı morluğum::KK43:

PERİ

Geçen gün 7.seansımı yaptırdım.Geçen sefer gözümde çok fazla kızarıklık olmuştu ve canım çok yanmıştı ama bu sefer ki seansta hiç acımadı ve hiç kızarmadı ayrıca renkte hiç açılma olmadı :KK43: acaba her defasında lazerin şiddetinde değişiklik mi yapıyorlar? eğer öyleyse her yeni seansta şiddeti giderek artırmaları gerekmez mi çünkü böle hiçbir faydası olmadı :KK43:

love

şiddeti arttırmıyorlar her seferinde çünkü bunu hissediyorsun çok acıyor sen faydası olmuyormuş gibi düşünsende zamanla açılmayı hissedeceksin şunada kendini alıştır en az 10 seans yaptırman lazımaçılmayı hisstmek için ben 15. seansı olucam ve hala göz pınarları istediğimiz kadar açılmadı zamanla güzel olacak ben 20 seansı göze aldım ama sonrası için ne olur bilmiyorum.

Bu gidişimde murat bey de gördü ve ilerleme olduğunu söyledi ilk geldiğin güne göre fark gerçekten var dedi ve yaza kadar sabretmemi söyledi.bi bu kadar daha gidersem çok daha iyi duruma gelecekmiş umarım öyle olur.ben sabırsızım hemen olsun bitsin kurtulayım istiyorum ama öyle hemen olmuyor çok sabır gerektiren bir tedavi gerçekten:KK43: en azından her gidişimin sonunda ilerlemeyi görebilsem daha mutlu olacağım...

sebamedin kremini aldım yaşım 22 ama bi faydasını görmedim.düzenli de kullandım ama bilmiyorum .bıktım kapatmaya uğraşmaktan yaa hayır o neyse de çizgilerim bile olşmaya başladı :KK43:(

X