Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

IERAC DIOPTICERNE ANTI-DARK CIRCLE kullananlar yorum yazabilir mi lütfeeeennnn
Soru eski ama yinede yanıtlayım belki merak eden vardır gözaltlarım mor sanırım ganetik ailemdi de var çünkü bu kremi kullanmıştım ve bende hiç mi hiç bir işe yaramadığğ

Arkadaşlar bugün doktora gittim ve muayene oldum.lazer tedavisine başladım bugün ilk seansımı yaptırdım.5.6 seans yaptırmayı düşünüyorum umarım tamamen geçer.doktor 2 tane de krem yazdı onları da alıcam en kısa zamanda.peri sen ne durumdasın?
Faydasını gördünüz mü?

aynı durumdayım bende.gözaltların niye böle diyenlere sinir oluyorum.niyesi var mı genetik kardeşim genetik.kapatıcı kullanıyorum arkadaşlar flormarın alovera özlü kapatıcısı. sadece hafifletiyor. çaresi yok galiba.ama forumda bir arkadaş formül yazmış onu uyguluycam sanırım.
Işık dolgusu yaptırın bence ama ilk hastalik varmı yokmu. Test. Sonra ışık dolgusu Mirza firat Burak reşit kayan. Serkan Yıldırım birde Ankara'da yasiyosaniz başar kaya. Ben İstanbul'da yaşıyorum. Bacak silikonu için Ankara'ya gittim. Işık dolgusu da yapıyo. Diğer doktorlar İstanbul'da

Soru eski ama yinede yanıtlayım belki merak eden vardır gözaltlarım mor sanırım ganetik ailemdi de var çünkü bu kremi kullanmıştım ve bende hiç mi hiç bir işe yaramadığğ
Işık dolgusu arkadaşlar. Deri altına vitamin de olabilir. Yani krem derine inmez.

benim çocukluğumdan beri gözaltlarım çok koyu kahverengisenağlamaBenim gibi olan arkadaşlar neler yaptınız gözaltlarınızdaki bu koyulukları hafifletmek için???tamamen geçsin diye bir ümidim kalmadı artık.Sadece biraz hafiflesin istiyorum.En azından kapatıcıyla kapanacak duruma gelsin:KK43:((Çok kötü durumdayımsenağlamaKapatıcı bile işe yaramıyor şu anda.Benim gibi bu dertten muzdarip olupta olumlu sonuç alan arkadaşlar bana bilgi verirseniz beni çok sevindirmiş olursunuza.s.
benim de göz atlarım çocukluğumdan beri mor hatta kahverengi hatta simsiyah göz pınarlarımdan başlayarak tüm göz altıma yayılıyor üstelik çok zayıf olduğum için çökük duruyor ama sanırım çözümü buldum. Tamamen geçirir diyemem zaten genetik olanlar bunu beklemesin mümkün değil ama hafifleteceğine inanıyorum ben de daha 2-3 gündür uyguluyorum ama bence etkisi var. Anlatıyorum iyi dinleyin kızlar... Öncelikle pirinç maskesi yaptım biliyorsunuz ki pirinç maskesinin cilt tonunu açma ve lekeleri giderme özelliği var yapmak isteyenler için tarifini de vereyim; bir yemek kaşığı pirinç ve bir bardak suyu kaynatın su tamamen çekip pirinçler iyice yumuşayıp lapa gibi bi kıvam alıyor sonrasında rondodan geçirirseniz krem gibi oluyor bunu gün aşırı kullanıyorum. İkinci olarak kırmızı kantaron yağı. Bu yağ da yine pirinç maskesi gibi renk açma özelliği var ve isterseniz bunu da evde kendiniz yapabilirsiniz. Bu yağı günlük kullanıyorum herhangi bir zararı yok sadece alerjik reaksiyonlar için önlem alın derim. Ellerinizle masaj yaparak isterseniz tüm cildinize ya da isterseniz sadece göz altlarınıza sürebilirsiniz.(ben maskeyi de tüm yüzüme sürüyorum ama alternatif olarak pirinç kaynatmadan suya koyup iyice karıştırıp bir gün beklettikten sonra pirinçi süzün ve elde ettiğiniz suya peçete ya da pamuk batırıp göz altınıza uygulayabilirsiniz). Ek olarak son tarifimi veriyorum; göz altı morluklarına iyi gelen ne varsa rendeledim suyunu çıkarıp buz kalıpları yaptım.(ben patates ,elma ve salatalık rendeledim, bir de sıcak suya maydanoz ve çay poşeti koyup suyunu çıkardım karıştırıp kalıplara döküp dondurdum. bunu genelde dışarı çıkacağımda anlık etkiler için uyguluyorum düzenli de uygulayabilirsiniz tabi. Benden bu kadar kızlar çok uzun oldu ama umarım yardımcı olabilmişimdir.

X