Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

Yazık.. Gerçekten çok heveslenmiştim..:/.

gözaltı morluklarını yıllardır çekiyordum ve tedavisi olamdığını sanıyodum aslında doktora sordum burdan okuyup lazer yaptırimmi die doktor adı vermicem çünkü doğal olarak reklam sancaksınız sırf iyilik yapmak için çünkü çok çektim bunu benim gibiler şifa bulsun die yazıyorum ışık dolgu tedavisi yaptırdım doktor sölediğinde saçma geldi çukur değil gibiydi çünkü ama o kadar bıktımki sevgilimde yokken yaptırım dedim ve sonuç yüzde yüz değil ama rahatsız edici morluk gitti yaptırın diyemem bu bi işlem sonuçta sizin tercihiniz araştırın iyi bir doktora yaptırın yaptıracaksanızda iyi akşamlar :) büyük bir sabırla çatlak tedavisi için böle şeyler duymak ümidiyle kadınlar kulübünü seviyorum hepinizi çokkk öpüyorum

Merhaba öncellikle teşekkürler.. SANırım reklam yapanları yönetim takip ediyor.. Belki isim verebilirsiniz. Bİr de doktorunuz cilt doktoru mu yoksa plastik cerrah mıydı? Sonuç kalıcı mı tekrsr yapmak gerekiyor mu? Bir de maaliyeti hakkında bilgi verebilir msiniz? Çok teşekkürler sevgiler

lutfen bu konuda bıze yardımcı olun ama lutfen sız gercek olun buda reklam cıkarsa cok uzulurm

lutfen bu konuda bıze yardımcı olun ama lutfen sız gercek olun buda reklam cıkarsa cok uzulurm

kızlar doktor adı veremem zaten inanın tesadüfen bulduğum bir doktor ücrette veremem çünkü etik olmaz ben botox yaptıran biriyim cild doktoru dermotoloğmu deniodu, kırışık kremlerine çok para harcadım baktım olmuo, sevgilimden ayrılırken yaşım büyük değil öyle sinirlendimki mükemmel olicam die yaptrdm ve mükemmel bir botox yaptı öyle belli değil kimse anlamadı kaş aram yıllardır çizgili geçti, sonra ben bu doktora güvndiğimden gözaltım mor lazeri sordum oda lazer yaptrma dedi dolgu var vs. tesadüfen uzun süre gidio dedi hadi hayırlısı diyip çünkü yılmıştım herkez sölüodu çünkü yaptırdım ilk gün korktum çünkü ifadem bozuktu gözlerim küçülmüştü meğer şişermiş ilk zamanlar sonra 2 gün geçti bana göre çok iyi sonuç sadece bunu söyleyebilirim çünkü yemin etmiştim bişe işe yararsa çatlak için yada vs başka bişey burdan bende insanlara yardımcı olcam ama vebalini alamam kimsenin isteyen araştırsın yaptırsın sadece bu kadar bana iyi geldi ama 2 hafta oldu yaptıralı canlar gerekirse bi kaç ay geçsin yine yazim emin olun sağlıklı güzel günler yaptıranlar iyi birine yaptırsın lütfen işe yarayınca Allah sevdiğine kavuştursun diyin yeter ama lütfen iyi bir doktora ilk siz olmayın yaptığı başka hasta varmı öğrenin iyice araştırın sonucu sorun vs.:)

Teşekkürler herşey gönlünüzce olsun

Teşekkürler herşey gönlünüzce olsun

ne demek tek yapmaya çalıştığım insanlar buraya girip yada herhangi bir konuda sonuca ulaştığı zaman kıskanç olmasın dünyada herkese yetecek mutluluk var paylaşalım çok teşekkürler :) ama nolur iyi araştırın güvenmeden tam olarak yaptırmayın kocaman öptüm seni ve bu okuyan bütün kızları

mrb kızlar benımde kalıcı gözaltı morluklarım var sıgara ıcıyorsanız kesınlıkle sıgarayı bırakın oda buyuk bır etken gozaltı morlukları ıcın ben lazer tedavısı ıcın doktora gıttım ve lazerın mumkun olmadgını soyledı yarın peelıng tedavısınebaslıcam sonuclarını sıze yazarım

Mrb kızlar, en son 2 sene önce ilgilenilmiş burasıyla ama ben de genetik olarak gözaltı morluklarına sahibim ve bunun için estetisyenle konuştum (son çare olarak). Kendisi benim gibi çukur gözaltına sahip olanların lazerle tedavi edilemeyeceğini ancak gözün kenarlarından bir kanülle dolgu enjekte edilebileceğini ve ve ve ne yazıkki %100 kalıcı bir tedavi olmadığını söyledi. Dolgu maddesi indikçe tekrarlamam gerekirmiş ve henüz bunun tedavisi kesin olarak yokmuş ayrıca gözaltından çok sayıda damar ve lenf bezleri geçtiği için biraz riskliymiş. Hayal kırıklığıyla ayrıldım oradan ama kendimce porselen makyaj fondotenleriyle falan kapatma yöntemi buldum. Tabi yine de erkek arkadaşımdan gizli sabahları uyanıp gözlerimin altını boyamaktan gına gelse de yeni tedavileri bekliyorum.

Benimde goz altlarim mor genetik oldugu icin gecmez uzum cekirdegi yagi kullanıyorum oyle fazls bisey olmuyo ama en azindan nemlendiriyo fazlaca. Ben spora gittigim zaman cok fazla su iciyodum ve farkettimki biraz olsun rengi aciliyo sende eger cok faxla su icersen biraz iyi hissedebilirsin kendini .brnde sinir oluyorum bi gun kapativi durmiyim hastamisin diyolar hadta falsn degilim sorma iste gormuyomusun yani inadina yapar gbi soruyo baxi drngesiz insanlar. Birde kapatici kullanms derim cunku ben uzun yillar kullandim ama simfi benim icin onemli gunlerde kullanıyorum cunku belli bir zamandan sonra asiri kuruluk yapiyo goz altlari yani benim ole oldu

Merhabalar, foruma yeni katıldım ve benim de en çok sıkıntı çektiğim konu gözaltı morluklarım olduğu için başlık ilgimi çekti. Önerdiğiniz şeyler nelerdir hanımlar? :)

Sanırım kimse bir şey önermiyor. Kaç yaşına geldim hâlâ kurtulamadım morluklardan...

arkadaşlar ışık dolgusu diye birşey var. gözaltı morluk ve çukurluğu için bir tedavi yöntemi.doktorunuz buna uygunluğunuzun olup olmadığını söylüyor öncesinde. birde dermaroller uygulaması var.bunu güzellik uzmanları yapabildiği gibi, nette satışlarıda var.bir araştırın derim ikisinide.benimde genetik morluklarım var ama şuanlık kapatıcılarla idare ediyorum.bakalım benim sabrım ne zaman tükenecek... umarım işinize yarar bu uygulamalar.

Isik dolgusu ben yaptirdim benim cok koyu goz cevrem yas ilerledikce de artti. Isik dolguyla 1.5 yil idare ettim. Renkde hafiflrme oldu ama yine de kapaticisiz cikacak kadar degildi. Isik dolgu cokukluk icin de cok iyi daha canli ve dinc gosteriyor yuzu ama bence pahali biraz. Kadinlar nasilsa para veriyor diye her tutlu guzrllik uygulamalarina fazla fiyat biciliyor malesef.

Benim de genetik ablamda falan da hala var sivilcelerim de çoktu yüzümde cildiyeye gittim sivilceler için ilaç kullandım şu an çok yorgun olduğum zamanlarda vs oluyor bazen ama bende oldu sizde olur mu bilemiyorum bir doktora görünün derim

benim yaşım daha 16 ve göz altlarım aşırı koyu bu yaşta bu derdi çekiyorum hergun ağlıyorum ama yapacak bisey yok bana soyleceginiz bisey var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…