Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

Love;
Uzun sure takip etmistim tedavini. Son gittiginle % kac iyilesme oldu?
Mezoterapiyi bende okudum burda bir topicte arkadasin biri paylasmis tedavisini, sonuc iyiymis :) bu da umut verdi bana. Ben Adana' da yasiyorum, burda arastiricam umarim yapabilen bir yer vardir.
Bu arada benimde kasima kadar kahverengilik var, ayrica goz pinarlarimin bitiminde mor mor damarlar gorunuyo en cok ta ona gicik oluyorum!!!!

Zerdem bende adanadayım.Ben sivilce tedavisi için bi yere gitmiştim ordaki dermatoloğuma gidersem sorucam umarım yapıyorlardır tedaviyi.Sen bulursan banada söyler misin?

ya bence bu kadar yapmayın gözlerin ne kadar hassas olduğunu bilmiyo musunuz nasıl bu kadar rahat olup yatabiliyosunuz.Allah size zaten görmeniz için saglıklı bi şekilde göz vermiş bişeyini kurcalamazsanız olmuyo benim var ama abartılacak kadar degil cildimde çok iyi dogal halimi herkes begenir ama yaptıgım şeyleri söyliyim kahve telvesiyle masaj , yogurt+limon maskesi , diadermine yüz kremi göz cevreme degdirmeden.ayrıca o makyaj temzlemee mendiliydi falan bastrırp kullanmayın saf su ya da sebamed sabunlarından uygun olanı kullanın bu kadar düşünmeyin.ilerde en kötü kırışıklık olur o da bence ilersi için güzel bişey bu yaptırdıgınız lazerin ilerde başınıza nne açabilecigini biliyo musunuz ??

kızlar genetik gözaltı morluğu olanların tek çaresi kapatıcıyla hafifletmek ancak gözlatı bnm gibi yorgunluk uykusuzluk halinde morarıyorsa tedavisi çünkü göz altımorluğu bir damar hastalıgıdır ve erken tedavi önemlidir.bn göz altı morlugum ıcın at kestanesı kremını kullandm cok memenun kaldım goz altı kırısıklık ıcın ıse zeytınyagı kullanıyorum kesnlkle krem kullanmayın goz cızgılerınız cok kolay bellı oluyor zamanla tavsiyelerim bunlar

haklısınız, kremler göz çevresini daha da kırıştırıyor. Benim hafif kaz ayaklarım vardı. Göz altı çukurlarımı ve morlukları ise söylemeye gerek yok:KK43:( 4-5 yıl kadar önce Q10 içerdiği için sebamedin göz altı kremini düzenli olarak kullandım. Maalesef göz altlarım ince çizgilerle doldu. Şimdi daha kötü görünüyorlar. Hele gülümseyince çok kötü görünüyor, kırış kırış. Kremler daha çok kırışıklığa yol açıyor. Belki göz altı derisinin hassas ve ince olmasından. At kestanesi bildiğim kadarıyla hemorid kremlerinde var. Siz hangisini kullanıyorsunuz? hemeroid mi, doğrudan at kestanesi mi?

bu soruna çözüm bulan kimse yok sanırımÇok üzgünüm çoooksenağlama

Ben göz altlarıma göz altı ışık dolgusu yaptırdım ve neredeyse %90 düzeldi. Artık kapatıcı kullanmadan rahat rahat günlük yaşantıma devam ediyorum. Allah razı olsun Dr. Nezih Karaca'dan yıllardır dert ettiğim sorunumu çözüverdi. Ama yılda bir tekrarlatmam gerekiyormuş bu dolguyu ama bence değer. Göz altlarında morluk ve koyuluk olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

haklısınız, kremler göz çevresini daha da kırıştırıyor. Benim hafif kaz ayaklarım vardı. Göz altı çukurlarımı ve morlukları ise söylemeye gerek yok:KK43:( 4-5 yıl kadar önce Q10 içerdiği için sebamedin göz altı kremini düzenli olarak kullandım. Maalesef göz altlarım ince çizgilerle doldu. Şimdi daha kötü görünüyorlar. Hele gülümseyince çok kötü görünüyor, kırış kırış. Kremler daha çok kırışıklığa yol açıyor. Belki göz altı derisinin hassas ve ince olmasından. At kestanesi bildiğim kadarıyla hemorid kremlerinde var. Siz hangisini kullanıyorsunuz? hemeroid mi, doğrudan at kestanesi mi?

Kızlar yeni bir marka gelmiş Amerika'dan ki dermatoloji profosörleri geliştirmiş ve çalışmalar yaptıkları broşürü gördüm eczaneden ve çok iddialıymış göz altı morluklarında. QSS markasıyla satılıyor. Göz altı morluklarını 2 ayda %70 azaltıyormuş. Bir ürünleri de göz altı torbalanmalarına iyi geliyormuş, ben deneyeceğim. 4 aylık kullanım sonrası çalışma resimlerini ekledim belki ilginizi çeker diye.

Gözaltı morluğu ve kırışıklık için olan: QSS (Quintessence) Clarifying Under Eye Serum
Gözaltı torbalanma, morluk ve kırışıklık için: Quintessence (QSS) Fito Active Eye Gel

Eklentiler

• $qss2.jpg
    $qss2.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 555
  • $QSS1.jpg
    $QSS1.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 467
Ben göz altlarıma göz altı ışık dolgusu yaptırdım ve neredeyse %90 düzeldi. Artık kapatıcı kullanmadan rahat rahat günlük yaşantıma devam ediyorum. Allah razı olsun Dr. Nezih Karaca'dan yıllardır dert ettiğim sorunumu çözüverdi. Ama yılda bir tekrarlatmam gerekiyormuş bu dolguyu ama bence değer. Göz altlarında morluk ve koyuluk olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

canım kaca yaptırdın baslarda sıkıntı yarattımı sana

canım kaca yaptırdın baslarda sıkıntı yarattımı sana

Canım bana normalde 1100 tl idi ama 800 TL'ye uyguladı. Acımayacağını ve hiçbir sorun yaşamayacağımı anlattı, hastalarını gösterdi ve uyuşturmaya bile gerek olmadığını söyledi. Yalnız şunu söyledi, bu bölge o kadar hassas bir yermiş ki çok iyi bir teknik gerekiyormuş. 1 enjektörün yarısını bir göz altıma diğerini de öbürüne uyguladı. İşlem yaparken gerçekten acı bile duymadım ve anında düzelme oldu... inanamadım. Ne bir morarma ve ne de söyleyebileceğim başka bir sıkıntım oldu, çok mutluyum. Eğer Dr. Nezih bey sana uygun derse direk yaptır, hiç bir krem bence bunu sağlayamaz.

Canım bana normalde 1100 tl idi ama 800 TL'ye uyguladı. Acımayacağını ve hiçbir sorun yaşamayacağımı anlattı, hastalarını gösterdi ve uyuşturmaya bile gerek olmadığını söyledi. Yalnız şunu söyledi, bu bölge o kadar hassas bir yermiş ki çok iyi bir teknik gerekiyormuş. 1 enjektörün yarısını bir göz altıma diğerini de öbürüne uyguladı. İşlem yaparken gerçekten acı bile duymadım ve anında düzelme oldu... inanamadım. Ne bir morarma ve ne de söyleyebileceğim başka bir sıkıntım oldu, çok mutluyum. Eğer Dr. Nezih bey sana uygun derse direk yaptır, hiç bir krem bence bunu sağlayamaz.

canm senın genetıkmıydı keşke öncesı sonrası resım atbılsen ben genetıgı gecırıcegını sanmıyorum :KK43:

hım gercekten cok farketmıs pekı yapıldıktan sonra morarma felan oldumu acıyormu yapılırken

inan acır sandım ama ne yaparken acıdı, ne de morardı. işlemden sonra aynen hayatıma devam ettim. Gerçi morarsaydı da sonuç iyi olacaksa farketmez diyordum ama hiç sorun olmadı.

inan acır sandım ama ne yaparken acıdı, ne de morardı. işlemden sonra aynen hayatıma devam ettim. Gerçi morarsaydı da sonuç iyi olacaksa farketmez diyordum ama hiç sorun olmadı.

birde şişlıklerınızde varmış dumduz olmus gercekten basarılı

fıyat cok uyugnmus gercekten dr ıstanbuldamı memnun kalmana sevındım bende dusnuyorum nasobıal bolgeye yaptrdım goz altıda ısıtyorum

Ekledim canım resimlerin öncesini ve sonrasını, benimki de genetik tabiki.

Eki Görüntüle 956316

Sizin de benim gibi göz altınız çukurmuş. Dolgu ile çukurlar dolmuş. Otamatikman morluklar da görünmez olmuş. Aslında daha önce lazer ya da yağ dolgusunun faydasız hatta çoğu kişide sorunlu olduğunu okumuştum forumlardan. Galiba en pratik ve sorunsuz olan bu ışık dolgusu. Fiyatı da çok anormal sayılmaz. Gerçi şu an çalışmadığım için uzun süre bu işlemi yaptıramıcam ama sizin göz altınızda zamanla bir farklılık olursa, ya da etkisinin ne kadar sürdüğünü gözlemlediğinizde bizimle paylaşırsanız sevinirim:)

bende aynı dertten muzdaribim daha 25ime yeni girmeme rağmen gözaltı kırışıklıklarım da var concelear süründe dahada beli oluyor iyice canım sıklıyor zaten şu an roacuttane tedavisi de görüyorum yüzüm hepten kötü :KK43:
bu tür operasyonların geçici olduğunu söylüyorlar hatta annemin arkadaşı da yaptırdı ama 3-4 ay sora eskiye döndü.
başka bir çzöüm bilen var mı? en azından morlugu hafifleten bir şeyler??

Ekledim canım resimlerin öncesini ve sonrasını, benimki de genetik tabiki.

Eki Görüntüle 956316

İstanbul Nişantaşı'nda. Dr Nezih Karaca diye bakabilirsin internetten.

Doktor bey reklam yapmak yasaktır:KK51:

Her doktor burda kendi reklamını yaparsa ohoooo

X