Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Şişesi ve kutusu bebek gibi. Bayılıyorum, içeriğe odaklanamıyorum o derece 😬
Adına yaraşır bi kutusu var bacaklı falan :p
hic sevmiyorum sekerli :KK70:
vanilyali ambarlı bişey yokmu
soyle erkeklerindelirten sjsjs
Himm genelde erkekleri delirten kokular böyle şekerli kokular gibi gelir bana. Ama başka önceki parfümüm fresh bir kokuydu, arabasına aşık bir erkek arkadaşım arabasına sıkmak için adını falan almıştı benden :KK70:

Just Cavalli bebisim o da

Adına yaraşır bi kutusu var bacaklı falan :p

Himm genelde erkekleri delirten kokular böyle şekerli kokular gibi gelir bana. Ama başka önceki parfümüm fresh bir kokuydu, arabasına aşık bir erkek arkadaşım arabasına sıkmak için adını falan almıştı benden :KK70:

Just Cavalli bebisim o da
şekerli denemek istiyorum aslinda 212 sexy var onu kesin alicam yakinlarda :KK70:

Kız kimi delirtmek istiyorsun bakiiim? :KK70:
ya zaten simdilik koronadan evlerdeyiz ama olurda biriyle biseyler olursa falan filan sjsjsjj :KK70: yedekte dursun bir de sıkıldım hafif kokulardan :KK70: farkli seyler denemek istiyorum dikkat ceken biseyler arastirdim biraz good girl de iyi demisler bide ona bakicam :KK70:

ya zaten simdilik koronadan evlerdeyiz ama olurda biriyle biseyler olursa falan filan sjsjsjj :KK70: yedekte dursun bir de sıkıldım hafif kokulardan :KK70: farkli seyler denemek istiyorum dikkat ceken biseyler arastirdim biraz good girl de iyi demisler bide ona bakicam :KK70:
Ay onun şişesi bile libido coşturucu bence :KK70:

X