Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ay bu kadında herkes ağır eleştiri yapıyor diyor ahahhaahha hem mafya sevgilisini istemiyor hayatında hemde onu aklımdan çıkaramıyorum takıntı yaptım yazıyorum merak ediyorum diyor ahahhah cidden gerçekse kocasına üzüldüm aldatıyor onu ruhsal aldatmadır bu ileriside gelir bence kocasını sevmiyor buda bahanesi gibi zaten kocasını sevse eski sevgilisine mi kayardı aklı

Ay bu kadında herkes ağır eleştiri yapıyor diyor ahahhaahha hem mafya sevgilisini istemiyor hayatında hemde onu aklımdan çıkaramıyorum takıntı yaptım yazıyorum merak ediyorum diyor ahahhah cidden gerçekse kocasına üzüldüm aldatıyor onu ruhsal aldatmadır bu ileriside gelir bence kocasını sevmiyor buda bahanesi gibi zaten kocasını sevse eski sevgilisine mi kayardı aklı
Aklın kayarda niye yaziyon muhabbet ediyon adamla

Kocası da sevmiyordur bence
Anlattım anlayışla karşıladı diyoro_O

Aklın kayarda niye yaziyon muhabbet ediyon adamla
Yani mafya olması başlı başına korkutucu zaten bu kadın bela arıyor heyecan arıyor ahahaha killing eve ' de eve 'nin ona sadık ona aşık sempatik öğretmen kocası var ama o katil kıza aşık oluyordu ahahhaha hep belalara bulaşmak istiyordu heyecan arayışındaydı bu stockholm sendromu galiba o kadında bu durumda galiba

Ya bu benneyanginlargordum benneyanginlargordum çıkarıldığın grup mu fdjhfjfd yok artık birde sizi eksileyip çıkarmışlarmı ahahahah bide ban yedin onlar yüzünden aa
Beni kimse eksılememıs canım ben bisey yazmadım ki eksılesınler, cıkarmak tan kasıt muhabbetlerine almıyorlar evet beni

X