Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ben sevmeyi de beceremediysem demek ki, tam tersi gözüme gözüme batar da batar her yapılan 😂 ne hurma yedim ne sevmeyi becerdim, öldüm de gömenim yok herhalde 🤔

Sevmek başlı başına acıtan bir şey zaten ya hicbir sorun olmasa bile ölüm acısıyla karsilasmak var

Eğlence konusunu hüzne çevirme adlı eserim🙄

Off benim ilk aklıma gelen hurma mi suç duyurusu mu emin değilim:😂😂

Sevmediğim bı oğlanın numarasını gece 3 gibi chatte azmis dayılara yazmıştım 😂😂😂

Dönen bunu bı erkek açtı diyordu 2 gün devam etmiştim

Yaptım ve pişman degilim:rolleyes:
İtiraf ediyorum bunu bende yaptim.Hem de escinsellerin olduğu bir sitede eski sevgilimin numarasini dagittim.Sonra bende aradim bir baktim teli kapatmis.😂

Ahahhahahahaha ben kıyamadığımdan intikam alamadım yoksa neler yapardım Allaha havale ettim hepsini bide onlarla mı uğraşıyım üşengecim ben ahahahahahha
Bende kiymadim ki sadece çeşitli kültürdeki dayıları çeşitli libido seviyelerinde üstüne saldım sbshsjjs

Sana bi sır vereyım kıyamayana kıyıyolar
Kıy gıtsın🌊
Kıymak kıyarım artık ahahahahah eskidendi kıyamamalarım alttan alışlarım şimdi sevmeiyorum etmiyorum ama üşeniyorum ahahah ders çalışmaya üşendiğim gibi intikamada üşeniyorum ahahahah yoksa nasıl alırdım intikam tüm kirlilerini döküp kardeşiyle çevresiyle düşmanda ederim hem vezirde yaparım:KK8: hem rezilde ederim önceden vezir yaptığımı şimdi rezil etmesinide bilirim ahahah ama uğraşmıyorum boş insanlarla uğraşıp vaktimimi harcıyım ahahah

Kıymak kıyarım artık ahahahahah eskidendi kıyamamalarım alttan alışlarım şimdi sevmeiyorum etmiyorum ama üşeniyorum ahahah ders çalışmaya üşendiğim gibi intikamada üşeniyorum ahahahah yoksa nasıl alırdım intikam tüm kirlilerini döküp kardeşiyle çevresiyle düşmanda ederim hem vezirde yaparım:KK8: hem rezilde ederim önceden vezir yaptığımı şimdi rezil etmesinide bilirim ahahah ama uğraşmıyorum boş insanlarla uğraşıp vaktimimi harcıyım ahahah
Kesinlikle haklısın vaktini sokak hayvanlarına harca daha ıyı, sevaba girersin

Yazinizdan cok 5 kez ahahhaha demenize güldüm🤣🤣

Ay ben arayamadim çok tırstım yakalandım diye😂😂
Ben aradim valla bir baktim ulaşılamıyor.Konustugum eşcinsel erkekler sanırım buna fena dokundurdular.İntikam güzel şey bende alirim.
Bir yerde okumuştum kizin biri eski sevgilisinin is yerine isimsiz uzerinde ölüm kapinda yazan çelenk yollamış.😄

X