Genç yaşta kilo sorunum

Dangerous angel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
4
0
23
Merhaba arkadaşlar, buraya üye olma sebebim tam olarak başlıktaki konu. Daha genç bir kızım ve diyetisyene gitmeye utanıyorum biraz, kendim zayıflamaya çalışıyorum ama yapamıyorum. Yaşım 19, boyum 1.54, kilom 47-48 civarı. Günde 2 öğün yerim genelde sabah normal kahvaltı( 1 dilim ekmeği bile yiyemem genelde), akşam ise normal ev yemeği ama haftada 1 yada 2 kez yanına pilav yerim. Bunlarla kilo veremiyorum hep bu kiloda kalıyorum. Üniversite öğrencisiyim ve büyük bir şehirde yaşıyorum, eskiden okula yürürdüm ama şu an dışarı çıkıp yürümeye bile korkup evde basit egzersizler yapıyorum. Vücudum hiç estetik değil bunlara rağmen, göğüslerim çok büyük ve beni kilolu gösteriyor. Bana çözüm önerileri sunarsanız çok sevinirim.

Kilonuz boyunuza göre gayet iyi, ama göğüsleriniz çok büyükse ilerde bu durum sizi kabur edebilir.
Ciddi bi büyüklük söz konusuysa yaşınız biraz daha ilerleyince göğüs küçültme ameliyatı yapabilirsiniz.

3-4 kilo vermek için mi bizLere danışıyorsunuz? Kilo vermek için birsürü topikler var bence oraları okuyunuz. Yeterli olacaktır 3 kilo vermek için ...
3 kilo dediğiniz küçümsediğiniz şey benim için önemli. Yeni üyeyim ve burası fazla karışık geldi aradığım şeyleri bulamıyorum. Çoğu diyet yöntemini denedim işe yarayan 2 3 hafta sonra tekrar geri kilo aldırıyor. Sürekli başa sarıyor. Ben buraya kilo sorunu olup kurtulanların tecrübesi için yazdım zaten.

X