Gelmeyen tat ve koku

Yok ben hiç bi koku alamıyorum kötü iyi hiç koku yok . Mağlesef . Yani dün portakal yaktım şeker atıp yedim öyle geliyor dediler yok o yanık kokusu bile gelmedi . Tatları sadece acı tatlı ekşi diye ayırabiliyorum oda zagen dilimizle ayırıryoruz .

Patronumum eşine 5 ay oldu hala koku alamıyormuş . Eşimde giç gitmedi koku ve tat . Bende anlamadım bu neden böyle

Patronumum eşine 5 ay oldu hala koku alamıyormuş . Eşimde giç gitmedi koku ve tat . Bende anlamadım bu neden böyle
Benimde eşimde gitmedi kuzenin birinde gitmedi. Koku da tam net yok. Normalde yemek yapınca mutlaka koridora koku dolardı. Şimdi hiç almıyorum

10 gün sürdü benim. Biraz ağır geçmişti hastalık. Tam iyi hissettiğim gün loku ve tat almam gitti. 4 ay bitti eskiden çok hassastım kokulara şimdi dinime kadar gelmesi lazım alabilmem için.

10 gün sürdü benim. Biraz ağır geçmişti hastalık. Tam iyi hissettiğim gün loku ve tat almam gitti. 4 ay bitti eskiden çok hassastım kokulara şimdi dinime kadar gelmesi lazım alabilmem için.
Benimde hemen gitmedi 5/6 cı günler gitti 3/4 gündür yok . Koku egzersizi yapmaya başladım

1 ay bende yasadim yedigim ictigim hicbirseyden tat koku almiyordum kendiliginden gecti canim inanki birsey yapmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…