Gelinlik konusu …

cileklihurma

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
735
719
28
Herkese merhaba bugün aslında keyifsiz ve üzgün hissediyorum ama bu konu ile ilgili de siz değerli ablalardan kardeşlerden fikir almak istedim , şöyle ki yakında düğünüm var ve hala gelinlik seçmedim kiralama fiyatları 25-30 bin olmuş karlı tarafın (nişanlımın) durumu da iyi lakin nişanlımın babası yok ve düğünü birlikte yapalım dememe rağmen kendi üstlendi bu sebeple boş yere gelinliklere para vermek istemiyorum 4-5 saat için neden ? Diyorum hep o yüzden 1 haftadır falan dolap hesabına bakıyorum çok güzel ve ucuza gelinlikler var hiç böyle yapan oldu mu ? Dolaptan gelinlik alan var mı ?
Allah herkesin kaderini bahtını güzel etsin giyilen şeyler sadece süs bu hayatta

Durumu iyiyse bence kirala çünkü hayatında bir kere olacak bir şey bu sonradan içinde kalmasın bence. Ama benim bi tanıdığım dolaptan gelinlik aldı tadilat yaptırdı bi sıkıntı çıkmadı.

Valla arkadaşım arkadaşının gelinliğini aldı giydi durumu da vardı ama gelinlik fiyatları kiralamada bile çok pahalandığı için o parayı vermek istemedi. Her şey yapılabilir önemli olan geçinmek istemek.

Dolaptan gelinlik almadım fakat after parti elbisesi aldım, kuzenimin düğünü vardı onun için abiye aldım ve hiç bir sorun yaşamadım

Kac bedensin benimki de satışta

niye dolaptan alinmasin ki?
en kaliteli kumaslardan yapılıyor gelinlik omru tek giyim.
bana da sacma geliyor.
ben zaten gelinlik sevmiyorum beyaz elbise düşünüyorum ama gelinlik alsam dolaptan alir sonra da kuru temizlemesini yaptirir onu ekler yeni fiyattan satisa sunardim:)

Ben kiralamıştım bilindik bir tesettür markasından. Bir önceki sezonun gelinliğiydi o yüzden daha uyguna gelmişti ve gelinliğin yanında kınalık olan kampanyalardandı. Gelin başı+ makyaj ücretsizdi ve dış çekim için fazlasıyla iyi bir indirim anlaşmaları vardı. Anlaşmalı fotoğrafçıdan da baş ve makyajdan da tüm hizmetlerinden memnun kaldım 1 sene önce 10.000 vermiştim. Hepsini ayrı ayrı ayarlamaya kalkışsam bana daha pahalıya gelirdi. Gelin başı yapan kızla sohbet muhabbet ederken arkadaş olduk ve bana taç duvak falan ekstradan kendisi ödünç olarak verdi düğünden sonra geri götürdüm. Hala görüşüyoruz

Şu an kiralama fiyatları ile satılık fiyatları arasında 2-3 bin oynuyor.
Satın alıp daha sonra kendin satsan daha mantıklı olur.
Aysira markasından aldım ben daha yeni. İndirim vardı belli modellerde ve çok güzel gelinlikler 15-18 bin arası değişiyordu fiyatı. Bakabilirsin.

İşte ben 15-18 bine karşıyım 4-5 e satın alsam daha iyi düşüncesindeyim aslında ama teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…