Gelinlik Modelleri Gelinliğim :KK68:

yalnızz inamıyorum düğün tarihlerımızde aynı günmüş:KK45: 23 mayısda benım düğünümde ben ne koltuk aldm ne gelinlik çeyizim bile yarım yamalak çokmu ağırdan alıyorum yaa gelinliğin harikaa düğünün nerdee benim izmir 23 mayıs elazığ 31 mayıs iki düğünüm olcak nasipse:KK49:

yalnızz inamıyorum düğün tarihlerımızde aynı günmüş:KK45: 23 mayısda benım düğünümde ben ne koltuk aldm ne gelinlik çeyizim bile yarım yamalak çokmu ağırdan alıyorum yaa gelinliğin harikaa düğünün nerdee benim izmir 23 mayıs elazığ 31 mayıs iki düğünüm olcak nasipse:KK49:
Ikimiz de ayni gun bu mutlulugu farkli yerlerde yasayacagiz desene :) istanbulda olacak benim dugunum. Esyalar cok onemli degil onu halledersin de gelinlige ufaktan bakmaya baslasan iyi olur. Bizim diger topige gel sohbet ederiz :)

Kısmetse Mayıs 23 geliniyim. Gelinlik diktirmeyi hiç düşünmedim zor beğendiğimden. Hazır gelinlik aldım. Markası Pierre Cardin Wedding. Etek boyu henüz yapılmadı. Umarım beğenirsiniz ve umarım bana yakışmıştır :nazar: Yorumlarınızı eksik etmeyin...

Eki Görüntüle 1380142 Eki Görüntüle 1380143 Eki Görüntüle 1380144 Eki Görüntüle 1380148
vala tatlım oyle kolay kolay hoşuma gtmezde senın modelın cok hoş aslında gupur ve sade bu modelın omuz detayı ayrıca cok hoşuma gttı ama arka detayı bıraz daha dusunulebılır:KK68:

vala tatlım oyle kolay kolay hoşuma gtmezde senın modelın cok hoş aslında gupur ve sade bu modelın omuz detayı ayrıca cok hoşuma gttı ama arka detayı bıraz daha dusunulebılır:KK68:

canım arka detayında sırt dekoltesi cok hoş olurrr V şeklinde

Canım gelinlik hazır ben diktirmediğim için arka kısmında oynama yapma şansım yok. Zaten duvağım uzun sırtını kapatacak. Ben çok sevdim her yerini güzel dileklerin için çok teşekkür ederim :) omuz kısmı burada iğne ile tutturulmuştu tadilatı tamamlanınca tekrar sırt kısmını çeker koyarım :)

Canım gelinlik hazır ben diktirmediğim için arka kısmında oynama yapma şansım yok. Zaten duvağım uzun sırtını kapatacak. Ben çok sevdim her yerini güzel dileklerin için çok teşekkür ederim :) omuz kısmı burada iğne ile tutturulmuştu tadilatı tamamlanınca tekrar sırt kısmını çeker koyarım :)
canım gıyen senmışın vala senıde cok begendımm masallahhhhh:KK68::KK68:cok hanım hanımck bişi:nazar::nazar::nazar:bu arada boyun kac tatlımm

vala canım kısa dglm ama nişanlıma göre kısa duruyrm gbıme gelyr bıde boya fena takyrm gelınlıkte işte stressssss:KK68:

vala canım kısa dglm ama nişanlıma göre kısa duruyrm gbıme gelyr bıde boya fena takyrm gelınlıkte işte stressssss:KK68:
Benim eşimin 1.80 boyu var :) Topukluları giyince yanyana çok iyi duruyoruz. Herkes de öyle söylüyor. Bence sen kafana takmışsın ondan :)

X