Gelinebilecek en kötü SON

ceycey16

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Mart 2018
4
1
30
Kızlar hepinize merhaba.. 1,5 yıldır evliyiz. Evliliğin ilk zamanlarında aramızda küçük bir tartışma geçmişti ve eşim beni kolumdan tutup sarsmıştı ben evlenene kadar şiddetin ş sini tatmadığım için durumu ciddiye alıp evi terk etmeye kadar gelmişti durum tabii eşim beni bana varmadığına inandırıp durumu kıvırmış ve konu kapanmıştı. Sonraki dönemlerde sürekli kolumdan tutup sarsmalar arttı. Ve eşim inanılmaz sinirli bir adam evden çıkıyoruz gideceğimiz yere kadar arabada 50 tane huzursuzluk çıkarır. Bazen mükemmel bir adam bazen de dünyadaki en iğrenç yaratık. Tabii simdi diyorsunuzki madem öyle neden evlendin? Bu adam başlarda böyle değildi mükemmel, anlayışlı, duyarlı, kültürlü bir adamdı. Ne olduysa aynı çatının altına girdikten sonra başladı bütün sapkınlıkları. Şimdi işin asıl acı boyutunu sizinle paylaşmak istiyorum ama ne olur kırmadan yorum yapın çünkü İnan’ın artık o kadar hassasım ki. Artık bana bağıra çağıra vura çeke beni öyle bir noktaya getirdi ki bu adam resmen kendime bile saygımı bitirdi ve bende bir noktadan sonra küfür etmeye başladım. Bakın İnan’ın benim ağzımdan hayatım boyunca küfür çıkmadı ama bu adam beni resmen başka bir boyuta taşıdı ve ben artık kavgalarımızda küfür etmeye başladım ve her küfür edişimde beni 3 tane kemerle dövdüğünü, boğazıma yapışıp artık öldüm dediğim an bıraktığını, kollarımı ısırdığını o noktaya geldik. Şuan bynları yazarken İnan’ın halime ağlıyorum. Ve Bunları yapan adam sonra birden 180 derece değişip beni mutlu edip her Seferinde köpk gibi pişman olduğuna inandırdı beni. Ve bende aptal gibi her defasında affettim. Ve bir noktadan sonra artık dayak yediğim için benim Hakettiğimi durduk yere vurmadığını ağzımın bozuk olduğunu bana söyleme başladı. Evet küfür etmek doğrumu?? Dünyanın en çirkin şeyi hele ki bir bayanın ağzından çıkması. Ama o noktada artık ne gücüm yetiyor ne söyleyecek laf buluyorum ve küfürlü konuşmaya başlıyorum. Ya inanmayacaksınız yemin ediyorum ben böyle bir insan değildim resmen beni bitirdi. Bu adam benden 20 yaş büyük. Bana diyeceksiniz ki baban yaşında adamla ne işin var? Bu adam yaşını asla göstermeyen bir adam. Ben babamı çok erken yasta kaybettim bellide bu yüzden bana baba gibi kol kanat gerecek arkamda duracak birini istedim hayal ettim. Ama bu adam beni kendimden soğuttu. Şimdi size dün kü tartışmamızı anlatıyorum. Ortada hiçbir şey yok salonda oturuyorum mutfağa girdi dolaptan yemek çıkardı ve bağırdı pis boğazlı diye bende yanına gittim bana pis Boğaz diyor yemekten yemişim diye. Bakın boyum 1.75 kilom 70 evet çok zayıf degilim ama birkaç kilo fazlam var ölüm diyetine girecek halde değilim. Ve kilo konusu benim hassas noktam kilom hakkında yorum kaldıramam asla o da bunu iyi bilir. Sonra salona geldi bir lafla atışmaya başladık. Bana PİSLİK ŞİŞKOSUN gibi kelimelik söyleme başlayınca kan beynime sıçradı kapa çeneni dedim defol git dedim sonra tabii olan oldu. Yaa kendime soruyorum biz ne ara saygıyı bu kadar yitirdik? Sonra beni tartakladı bende kalktım odadan çıkarken odanın kapısını hızlı çarptım sinirimden. Ve sonra beni yine dövdü. Artık sitede kapıya çıkmaya yüzüm Yok bütün apartman yediğim dayakları Emin’im duyuyor. Ve sonra canıma tak etti küçük bir bavula eşya koydum biraz taksiye atladım gidiyorum. Peşimden geldi arabayla taksiyi durdurup beni indirdi. Sonra 40 tane yalakalık. Kızlar ne yapacağımı bilmiyorum.. kendimde mi suçu aramalıyım? Küfür ediyorum sonuçta adamın damarına basıyorum? Ama beni de o noktaya getiren o. İnan’ın bilmiyorum

Valla beni kemerle döven adama değil küfür etmek öldürürm! Yani öyle sinmişsin ki küfür ettiğin için hatalı olduğunu düşünüyorsun!
Arkadaşım küfür az bile kalır. Neden bu adamı çekiyorsun?
Küfür ediyormuş? Ya aklınızı bazen peynir ekmekle yediğinizi düşünüyorum/

Küfür hiç sevmem ama kadına el kaldırmanın bahanesi yoktur.Eğri oturup doğru konuşalım sen bu adamdan boşanmayacaksın.Adama tavrını koy sen şiddete meyillisin eğer bu konuda yardım almazsan ben senin yanında olmayacağım de.diyebil.

Bu kadar dayanmamın tek sebebi annemi üzmemek. Sıfırdan başlayacak gücüm yok. Kendimi toparlamam lazım. O evdeyken çıkıp gitmem mümkün degil anca evde yokken her şeyimi toplayıp gidebilirim. Bakın ben ne hayallerle evlendim neler yaşıyorum. O kadar hayal kırıklığım var ki artık ağlamaktan tükendim

Bu kadar dayanmamın tek sebebi annemi üzmemek. Sıfırdan başlayacak gücüm yok. Kendimi toparlamam lazım. O evdeyken çıkıp gitmem mümkün degil anca evde yokken her şeyimi toplayıp gidebilirim. Bakın ben ne hayallerle evlendim neler yaşıyorum. O kadar hayal kırıklığım var ki artık ağlamaktan tükendim
Annenize kemerle dayak yediğinizi anlatın da asıl üzülmeyi görün!

Ailesi çok iyi insanlar. Bir gün ablasına anlattım yaşadıklarımı artık dayanamadım. Bana dedi ki çık git ararsa açma bile bitir dedi. Hangi görümce buny yapar? Yaz sonu gittim annemin yazlığına kimsenin bir seyden haberi Yok tabii tatile gelmişim diye biliyorlar. 1 ay kıvrandı ne yeminler etti kurana el bastı yine aynı yine aynı. Şuan üzerinde çok ağırlık var işleri tepetaklak oldu 500 çalışanı vardı büyük bir firmaydı iflas erteleme verdi. Her hareketini o psikolojiye bağladım. Ama o zor günlerinde ben yanında oldum hep.

Sen ne diyosun ya? O adamı oracıkta kıyma yapmadığın için şanslı. Ne demek küfür ederek kışkırtıyorum suç bende? Şu an yanımda olsan sana öyle bi bağırırım ki:kızgın: sen bu kadar degersiz misin? Anasina sovsen seni dövemez! O sana sövüyor seni dövüyor diye sen onu dövüyor musun? Bundan pay bic. Ne diye geri döndün ne diye?! Kurtar kendini o adamdan. Bir daha bindiğin taksiden inme, intihar etse de çıktığın yoldan dönme. Senin annen seni neden doğurdu? Kendine yoksa da annene saygın olsun. Kim bilir seni gözünden sakinan annen bunları bilse duysa ne hale gelir? Kurtar kendini. Bir daha bu adamla aynı çatı altına girmek hiç yakmadi mı canını..Yapma, öldürülene kadar bekleme.

Bir psikiyatrist demiş ki "Bize gerçek hastalar gelmez Gerçek hastaların hasta ettikleri gelir " iyice sinirlerin bozulmuş yipranmissin destek al toparlan kendin den 20 yaş büyük bir adamı çekme hele ki çocuğun yokken bitir hemen ..

Anneciğin durumunu bilse ya da yarın öbür gün hastanelik olsan daha mı az üzülecek sanıyorsun? Annene durumu anlat. Canına yazık.

Annen seni bir manyaktan dayak Yemen için mi doğurdu dayak yemeyip yanına geldiğin için mi üzülecek şaka mısın buna mı inandırdın kendini ben bir anneyim ve kuzum benden dayak yediğini saklarsa üzülürüm asıl onu kurtaramadığım o güveni ona veremediğim için

İşi ne kadar kötü olursa olsun sizi dövmeye hakkı yok hele bir de kemerle. Sizi öldüresiye dövüp iki güzel lafla kandirmasina nasıl izin veriyorsunuz. Annenizin üzülmesini istemeyisiniz ayrı trajik. Hani deseniz ki kimse arkamda değil ailem bana destek cikmaz neyse. O canavarın elinde kalsaniz annenizin hâli ne olur onu düşünmüyorsunuz. Kufrettiniz diye de dayağı haketmezsiniz. Eşinizin ağzı zemzemle yıkanmış herhalde küfrü bahane ediyor. Adamı bırakın gidin. Darp raporu alın. İyi bir terapistle görüşün. Psikolojinizi de bozmuş. Hiçbir vaadine de kanmayin belli ki kendine ezecek kurban arıyor.

X