Gelinlik Ayakkabısı Gelincik ayakkabım

speedy-gonzales

Carpe Diem
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
56.600
4.466
yine yaptım bi marjinallik böyle bişey yaptırdım kendime özel olarak. başka rengini görmüştüm. başka bi modelde hayran kaldım :KK23::KK23::KK23:

KK'DAŞLARIM İSİM YAZMAK İÇİN SIRAYA GİRİN :KK70: :KK70: :123: 121:

$SDC10257.JPG
$SDC10259.JPG
$SDC10256.JPG

Son düzenleme:
wooooowww ayakkabın süper speedy.. :nazar: walla çok beğendim çok değişik ve çok hoş bişeymiş...
nerden aldın kaça aldın sorabilirmiyiiim :nazar: kafamda hiç ayakkabı modeli yoktu aama bak sayende böyle bir model oldu artık...

ya bunu tanıdığım bi abiye yaptırdım ben aslında normal güpürlü bieşy olacaktı.
ama bu modeli bana gösterince bu olsun dedim yine fikir olsun diye sorarım ama :KK47::KK47::KK47:

benim beğendiğim bir modele benziyor
ahanda bu canım. Güle güle kullan canım en mutlu günün çooookk güzel geçsinn:KK16::KK16:

$2011-ayakkabi-pinar-arkun-06_prev.jpg

çok güzel olmuş canım güle güle giyin
ben evliyim adımı yazmana gerek yok :KK1:
şimdi uçuk pembe modası da başladı gelinlik ayakkabılarında...

benim beğendiğim bir modele benziyor
ahanda bu canım. Güle güle kullan canım en mutlu günün çooookk güzel geçsinn:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 186050

evet canım çok benziyor :KK53::KK53:

çok güzel olmuş canım güle güle giyin
ben evliyim adımı yazmana gerek yok :KK1:
şimdi uçuk pembe modası da başladı gelinlik ayakkabılarında...

evet canım renkli modası var ama sadeolsun istedim :KK53::KK53::KK53:
teşekkür ederim seni yazmayalım :KK69::KK69::KK69:

cnm çok güzelmiş allah mutlu etsn :nazar:
:KK54: teşekkür ederimmmm:KK68:

Spaydim sana inanmıyorum yaa çok sıradışı bişi olmuşşşş, değişikk güle gülee giyy canımm:KK16:

tamam canim, kismetim benimle zaten yani hayatimda biri var ama evlilik isini cabuk olsun, malum yas 25, nisanlan, ceyiz hazirla, evlen, cocuk yap olurum 30... :KK60::KK9:

tamam ozaman şekerim seni orta sıraya alırım madem elinde kısmet var :121:
önce kısmetsizlere kısmet bulalım :110:
ne ayakkabıymış hee neredeyse fal bakıcamm :KK70: :123:

Son düzenleme:
speedy çok çook güzelmiş bunlar ya bayıldım, güpürlü şeyleri çok severim zaten. güle güle giy, ayağını hiç incitmesin düğünde inş:KK9:

speedy çok çook güzelmiş bunlar ya bayıldım, güpürlü şeyleri çok severim zaten. güle güle giy, ayağını hiç incitmesin düğünde inş:KK9:

gelinliğimde de hiç güpür yok ama artık kıyısına köşesine koydurucaz :KK19: duvakta falan
az önce denedim çok rahat gözüküyor umarım rahatsız etmez :KK53:

X