gelin hatim edelim

Diyanet sitesinde kurani kerim egitim dersleri var ben oradan faydalandim

kızlar öyle olsa çok iyi olurdu ama internetim kotalı video izleyemiyorum hemen doluyor kota

kızlar nasıl öğrenirim okuyan birileri varsa bu konuda yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum

selamün aleyküm arkadaşım...hayırlı geceler inşaallah...kuran-ı kerimi öğrenmek için sana tavsiyem bilgisayar kullanabiliyosun belliki sana en yakın kuran kursuna(diyanete bağlı olan)hani kışın kadınlar gidiyorya veya yakın müftülüğe gidip onların özel olarak öğrenci hanımlar ve çocuklar için verdikleri hazırlanan bir elif cüzü ve cd si var bilgisayar kullanan her arkadaşımız kolaylıkla öğrenebilir...kitabiyle cd si 4-5 lira...hergün 1 saat ayırırsanız şayet çok rahat öğrenirsiniz...cd de sesli olarak harflerin çıkışı kelimelerin okunuşu mevcut...şiddetle tavsiye ediyorumm ....gidin ve rica edin zaten 4-5 lira ki siz kuran öğrenmek istiyorum ve cd li bu kitabı talep ediyorum derseniz seve seve temin edilir...

birde kota derdin olmaz cd sayesinde ve kitap ince olduğu için çabucak öğrenirsin...

aleykum selam..öncelikle bu konudaki ilginiz için teşekkür ederim.Allah razı olsun böyle yardımcı olmak isteyen insanlardan.keşke yakınımda böyle birileri olsaydı da bende öğrenebilseydim
kişiliğimden ötürü ben çabuk sıkılan bi insanım.şimdi o cd lere bir hevesle başlarım 3. günü bitiremem.şu an çevremde bana öğretebilecek birilerini arıyorum.sanırım bulacağım..
bu arada ne kadar zamanda öğrenebilirim tahmininize göre?

Son düzenleme:

cd ler öyle uzun yada sıkıcı değil ama yinede eğer bulabilirseniz size doğru öğreten birini oda o daha iyi olur..eğer düzenli açlışırsanız yani size verilen ödevi mesela verilen sayfayı çalışırsanız 1 ayda öğrenen 60 yaşında azimli bir teyzeyi tanıyorum...tamamen sizin elinizde....en önemli kural hartfleri ve nerden nasıl çıkarıldıklarına doğru kulak verip öğrenmeye çalışmak...eminim siz daha kısa sürede öğrenebilirsnizi...Rabbim muvaffak etsin sizi inş.

dün kalkamadım teheccüde. sinüzitim gribe cevirdi ve kötüydüm.
Ama inş bugün kaldıgım yerden devam edicem.ve sadece 2 sayfa kuran okuyabildim.

allah kısmet ederse bende regl dönemimin bitiminden sonra başlamayı istiyodum konuyuda burda gördüğüme çok sevindim bitsin hemen başlıcam bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…