gelin hatim edelim

kızlar öyle olsa çok iyi olurdu ama internetim kotalı video izleyemiyorum hemen doluyor kota :KK43:

Geçen gün bir Tv kanalında gördüm bir elektronik kalem var Özel bir Elifba sı var üzerine getirdiğin harfi, ayeti okuyor sen de takip ediyorsun fiyatı da öyle çok pahalı değildi.Bir araştır istersen.Yanında hoca taşımak gibi

su ana kadar sadece 1 gün fire verdim gece kalkma konusunda.
onun dısında cok şükür her gece devam :KK75:

bende hatim etmek istiyorum kurana yenı gectım cok yavas okuyorum hatım için hangi duadan baslıcaz

Hanımlar bu sayfaya bakan olursa eğer hep beraber hatim yapsak ne güzel olur katılan olur mu acaba ? Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir arkadaşım senle bi hayra vesile olsak mi
Duaların kabulu için hatim yapmakta çok güzel olur canim tanidiklarimizi etiketleyelim sayimiz cok olursa baslariz insaAllah 💚

Duaların kabulu için hatim yapmakta çok güzel olur canim tanidiklarimizi etiketleyelim sayimiz cok olursa baslariz insaAllah 💚
Bence harika olur hem burada liste oluşunca mecburiyet oluyor okuyorsun çok güzel oluyor o zaman listeye seni ve beni yazalım gelen arkadaş olursa ekleriz 15 kişi olsak bile yeter iki cüz düşer herkese 15 günde süre veririz sence nasıl olur

30 kişi olursak kişi başı bir cüz 15 kişi olsak bile kişi başı 2 cüz düşer çabucak biter inşaAllah

Bence harika olur hem burada liste oluşunca mecburiyet oluyor okuyorsun çok güzel oluyor o zaman listeye seni ve beni yazalım gelen arkadaş olursa ekleriz 15 kişi olsak bile yeter iki cüz düşer herkese 15 günde süre veririz sence nasıl olur
Evet canim iki haftalık süre olur ve hatim yapmış oluruz insaAllah

X