gelin hatim edelim

ben bu gece teheccüd namazına kalktım. ve ardından 1 günlük kaza namazlarımı kıldım.
2 sayfada kuran okudum.116.sayfadayım kuranımda. :nazar::nazar:

mas canım alah kabul etsın. bende kıldım cok sukur teheccudmu:KK16::KK16: rabbım rızasına ulasmayı nasıp etsin

merhaba arkadaslar.
ben 40 günde hatim indirebilmişken şimdi kuranı yasin dısında pek okumuyordum.gelin hergün muhakkak kuran okuyalım.ve kac sayfa okudugumuzu bildirelim.
bize sevk verir ve hergün kuranı kerimi acmış oluruz. ben suana kadar 92 sayfa okudum.burdan devam edicem.hadi birbirimize ilham verelim.tesvik edelim.ne dersiniz

“İçinde Kur’an’dan bir şey olmayan kişi harap eve benzer.”
(Sünen-i Tirmizi; 5/177)

“Şüphesiz Kur’an’ı okuyana bir sevap, onu dinleyene iki sevap vardır.

Darimi:2/444)

merhaba :KK9:ayşenaz ben de yaklaşık 4 ay oluyor okumaya başlayalı günde 4 sayfa okuduğum için daha 149.sayfadayım keşke katılım olsada hep beraber haftalık hatimler yapsak 30 kişi olsak herkes birer cüz okur çok da güzel olur:KK9:

bende bu gece kalktım canlar dünde kalkmama gerek kalmıstı 3e dogru uyumustum cünkü :nazar:

merhaba :KK9:ayşenaz ben de yaklaşık 4 ay oluyor okumaya başlayalı günde 4 sayfa okuduğum için daha 149.sayfadayım keşke katılım olsada hep beraber haftalık hatimler yapsak 30 kişi olsak herkes birer cüz okur çok da güzel olur:KK9:

canım daha öncede yazdıgım gibi hatim biraz ince bi mesele bu nedenle cüz dagıtma işini yapmak istemiyorum.ama hergün su kadar okudum deyip kendini tesvik edebilirsin.

ben okumayı istiyorum ama kendi kendime öğrenemedim okumayı.çevremde öğretebilecek kimse de yok :KK43:

kızlar nasıl öğrenirim okuyan birileri varsa bu konuda yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum

canım daha öncede yazdıgım gibi hatim biraz ince bi mesele bu nedenle cüz dagıtma işini yapmak istemiyorum.ama hergün su kadar okudum deyip kendini tesvik edebilirsin.

haklısınız arada müsait olmayanlar olacak herkese bu sorumluğu yüklemek doğru olmaz ben ağır ağır okumaya devam ediyorum zaten sizinkini de Allah kabul etsin.bu arada zikirlere de devam ediyorum bu günü de tamamlarsak bu haftanınkiler bitiyor.Böyle bir konu açtınığınız için teşekkürler sayenizde Allahın güzel isimleriyle şifa buluruz inşallah size de bol bol dua ederiz sebep olduğunuz için :KK34:

ben okumayı istiyorum ama kendi kendime öğrenemedim okumayı.çevremde öğretebilecek kimse de yok :KK43:

Ben interten dersleri takip ederek öğrenmiştim sana da tavsiye ederim.Kurslara da gidebilirsin ben çalıştığım için gidemedim. ilk eşime söyledim ben okuyabiliryorum diye bana inanmamıştı.Bir iki sayfa okuyunca çok şaşırdı.

hayırlı cumalar arkadaşlar, ben kuranı arapça okumayı bilmiyorum, Allah öğrenmeyi nasip eder inşallah. ben Elmalılı Hamdi Yazır hoca nın tercümesinden okuyorum, tevafuk mu tesadüf mü bilmem, dün gece ben de gece namazı kıldım.
Allah dualarımızı kabul etsin inşallah. sayısını tam bilmiyorum ama ben de maide suresine geldim, sanırım 100 lü sayfaların başındayım

hayırlı cumalar arkadaşlar, ben kuranı arapça okumayı bilmiyorum, Allah öğrenmeyi nasip eder inşallah. ben Elmalılı Hamdi Yazır hoca nın tercümesinden okuyorum, tevafuk mu tesadüf mü bilmem, dün gece ben de gece namazı kıldım.
Allah dualarımızı kabul etsin inşallah. sayısını tam bilmiyorum ama ben de maide suresine geldim, sanırım 100 lü sayfaların başındayım

hosgeldin canım aramıza.Allah arapca ögrenmeni nasip eylesin.çünkü hatim arapca oluyor.gece namazınada 40 gün niyetlendik bakalımRabbim daim eylesin.gönlümüzden geceni nasip eylesin inş. :KK16:

hosgeldin canım aramıza.Allah arapca ögrenmeni nasip eylesin.çünkü hatim arapca oluyor.gece namazınada 40 gün niyetlendik bakalımRabbim daim eylesin.gönlümüzden geceni nasip eylesin inş. :KK16:

amin canım inşallah , Allah senin de dualarını kabul etsin

X