gelin hatim edelim

Hanımlar yarın pazartesiye kadar bekleyip hatmi baslatacagim bildiğiniz okiyacak kişiler varsa onları da çağıralım sayımız az çünkü

Hanımlar diğer hatim den 6.cuz okunmadi bekliyor arkadaşımız okuyamacaykmis hemen okuyacak arkadaş var mıdır yoksa paylasarak okuyalım bitirelim inşallah

KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ
15 Ocak tarihine kadar bitirelim insaAllah aldığımız cuzleri kizlar

NOT; ESKI HATIM LISTEMIZDEN BIR ARKADASIMIZ OKUYAMAMISTI ONUN YERINE OKUNDU HATIM DUASI YAPILDI SIMDI DUALAR LISTELENIP HEPIMIZ BIRBIRIMIZ ICIN DUA EDECEGIZ INSAALLAH CANLAR HEPINIZIN AGZINA SAGLIK

C cansu_tr 1. Ve 2. Cuz OKUDU
Kafiyesizsiir 3. 4. Cüz OKUDU
5 528mucizemmm 5.Cuz OKUDU
LeonOcean 6. Cüz YERINE OKUNDU
Ala ala 7. Ve 8. OKUDU
Ala ala 9.ve 10.cüz OKUDU
S Sabr-Sukur-Dua 11. Ve 12. Cüz OKUDU
H Hufezaa 13.ve 14. Cüz OKUDU
ftemiz 15. CÜZ OKUDU Ve 17. Cüz OKUDU
C cansu_tr nin ablası 18.cüz OKUDU
M mer_4260 19 ve 20. Cüz OKUDU
caramel_7 21 ve 22 cuz OKUDU
BettyRuble 23.cüz OKUDU
Rainbow Peace teyzesi 24 Ve 25. Cüz OKUDU
@Numanayse 26 ve 27. Cuz OKUDU
Rainbow Peace annesi 16. Ve 28. Cüz OKUDU
Kirmizi pabuc 29. Ve 30 OKUDU

Ismim Mine
Duam; Rabbim Mine kuluna dualarinda ettiği gibi özellikleri olan hem Dünyası dini ve ahireti için hayırlı olacak es adayı ile evlenip yuvasını kurmayı neslinin devam etmesini nasip eyle Amin...

canim okumustum sayfayi bulamiyorum
duam:
Allah'ım anneme ve nirra ya bol sifa diliyorum sen onlara güc ver agrilarini hafiflet daha zorunu gosterme.Amiin
Dua mı paylaşıyoruz, ben adımı vermek istemiyorum ☺ Duam ise, evladımın hayırlı sağlıklı bir evlat olmasını ve kolayca normal doğum yapmayı diliyorum Allahtan.
Yarına bitiricem inşallah uzun olunca tam bitiremedim bebegimden.
Duam Rabbim tüm insanlara hidayet versin her şeyin hayırlısını nasip etsin. Tüm bebekler aşırı sevilsin
Rabbim hediye kulunun eşinin acılarını dindir ,sağlık ve sıhhatine kavuşmasını sağla ya Şafi isminle tecelli et .hanelerini huzur bereket ve güzelliklerle doldur.amin.
Duam anne olabilmek ve butun ölmüs ahiret alemine göç etmiş bütün müslüman kardeşlerimizin makamlarına ulaşması
Ismim Mine
Duam; Rabbim Mine kuluna dualarinda ettiği gibi özellikleri olan hem Dünyası dini ve ahireti için hayırlı olacak es adayı ile evlenip yuvasını kurmayı neslinin devam etmesini nasip eyle Amin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…