Gelin birbirimizi tanıyalım canlar buyrun topiğimeee :)

şimdiki aklım olsa meslek lisesine özelliklede bilişim bölümüne gitmezdim hep onun yüzünden zaman kaybettim puu onaaa :KK51::KK48::KK48:

Kesinlikle katılıyorum o zamanlar bizim bölüm meşhurdu bi de üstüne para verdik okuyalım diye al şimdi ne kazancımız oldu kimse okuduğu şeyi yapmıyr herkez hamal oldu resmen açıkça söylemek gerekirse :KK53::KK51::KK51:

Kesinlikle katılıyorum o zamanlar bizim bölüm meşhurdu bi de üstüne para verdik okuyalım diye al şimdi ne kazancımız oldu kimse okuduğu şeyi yapmıyr herkez hamal oldu resmen açıkça söylemek gerekirse :KK53::KK51::KK51:

evet yaa anca çok zeki olacan da yüksek bir üniversite kazanacanda 4 yıl sonra yüksek bir firmada işe başlıyacanda öyleee iyii olur :KK51::KK53:

evet yaa anca çok zeki olacan da yüksek bir üniversite kazanacanda 4 yıl sonra yüksek bir firmada işe başlıyacanda öyleee iyii olur :KK51::KK53:

Ahh ahh imkan oldu da biz mi okumadık behh ben düzene girsin istiyorum valla hayatım sarpa sardı ayrıca veterinerlik bölümü bunun için baya uygun duruyor kuzu :KK14::KK14:o_O

akıllı kızlarrr :KK68::KK48: geçen bir fondöten süreyim dedim kolay kolay sürmem senede bir aklıma eserse sürerim sabah bir uyandım suratım sivilce doluu :KK51::KK51:

sana ders olmuşturrr kuzuuuuuuuu ahh ahh neden sürersin ki anlamam :KK43: pırıl pırıl cildin var... Bence hemen atsaydın fondötenii :S

ehe geldi :KK68: napayım gittim oje aldım yine oje deliliğim tuttu :KK48::KK48: sen napıyosun kuzum :KK68::KK68:

Oooo matmazell gel gelll nerdesin kız sen böle geçmiş olsun mu diyim gözün aydın mı diyim bilemedim :oops:
Ev taşımak zor cidden ya valla 1 hafta da zor toparlanmıştı ablamlar :KK51:

Seni kimyacıya verek kuzu sana her çeşit oje yapar yapar dururdu artıkın :KK70: :KK48:

ohhh yat yatt dinlen bol boll :KK76:
Hala 4 12 misin kuzu haftaya nasıl olcak iş saatin bu arada senin çeyiz ile ilgili topiğin var mıydı yaa :KK51:

ne yatma ne yatma :KK70: sabahın 7:30da kalkıyorum istem dışı :/
Evet kuzu 4 12yim :)
Yok kuzu çeyiz topiğim benim :KK30:

ne yatma ne yatma :KK70: sabahın 7:30da kalkıyorum istem dışı :/
Evet kuzu 4 12yim :)
Yok kuzu çeyiz topiğim benim :KK30:

aaa kız o saatte ne işin var ayakta ben işe gidiyorum 8 de zar zor kalkıyorum mevsim değişikliğinden heralde artık uyanamıyorum :KK64:
Benimki de 4 12 hala bu hafta bitmedi deyip duruyor aç sende bi topik kuzu bakalım bizdeee :KK70::KK70:

aaa kız o saatte ne işin var ayakta ben işe gidiyorum 8 de zar zor kalkıyorum mevsim değişikliğinden heralde artık uyanamıyorum :KK64:
Benimki de 4 12 hala bu hafta bitmedi deyip duruyor aç sende bi topik kuzu bakalım bizdeee :KK70::KK70:

Bna çabuk geçti kızzz :KK70:
kuzu kim uğraşacak :p üşengeçliğim tuttu şuan :KK70:
Resimlerini çektiğim vakit atacağım hemen :KK66:
Sen açta biz bakalım :KK70:

X