Geleceğine inandığımız meleklerimiz için dua edelim mi?

:KK42:gercekten ne diyecegimi bilemiyorum Allahim dualarimizi kabul etsin hic darda birakmasin sevdiklerinizle sinava cekmesin hayirli saglikli uzun ömürler versin cok mutlu oldum.. dua kadar önemli bisey yok :KK43: hakkinizi helal edin arkadaslar :KK43:

Bir kimse kardeşine gıyabında dua ettiği zaman, başında görevli bir melek:
‘Allah o kardeşin için istediğin şeyin aynısını sana da versin,’ diye dua eder”
[ Ebu Davud, Vitr, 29 (No: 1534)]

aaynaa aaynaa canim Allah ne muradin varsa versin :dua:
:KK42:

Okudum Allah kabul etsin inşallah
Canimm Allah razı olsun cok cok sagol ettigin dualarin kat fazlasini Rabbim sana versin insaAllah... insaAllah hayirli saglikli salih saliha evlatlarimiz olsun Allah im evlat sevgisinden mahrum birakmasin.. Evladiylada kimseyi sınamasın.. Tevekkul ettim bekliyorum hayirlisiyla sonucu..

:KK42:gercekten ne diyecegimi bilemiyorum Allahim dualarimizi kabul etsin hic darda birakmasin sevdiklerinizle sinava cekmesin hayirli saglikli uzun ömürler versin cok mutlu oldum.. dua kadar önemli bisey yok :KK43: hakkinizi helal edin arkadaslar :KK43:

Bir kimse kardeşine gıyabında dua ettiği zaman, başında görevli bir melek:
‘Allah o kardeşin için istediğin şeyin aynısını sana da versin,’ diye dua eder”
[ Ebu Davud, Vitr, 29 (No: 1534)]

aaynaa aaynaa canim Allah ne muradin varsa versin :dua:
cümlemizin canım benim buradaki dostlar yeter sen sıkma canını inşallah bebeğin seninledir sevinerek yazarsın buraya bizlerle paylaşırsın sen de içini rahat tut ALLAH OL DEMİŞTİR İNŞALLAH AMİN...hayırlarla inşallah amin

cümlemizin canım benim buradaki dostlar yeter sen sıkma canını inşallah bebeğin seninledir sevinerek yazarsın buraya bizlerle paylaşırsın sen de içini rahat tut ALLAH OL DEMİŞTİR İNŞALLAH AMİN...hayırlarla inşallah amin
Amiinnn canimm insaAllahh insaAllah... :KK43: 28 subatta belli olacak hep dua ediyorum : (

Amiinnn canimm insaAllahh insaAllah... :KK43: 28 subatta belli olacak hep dua ediyorum : (
hiç üzülme inşallah sevineceksin kendini de yorma ağır iş de yapma dinlen bol bol olumsuz yorumlardan uzak dur hç sıkma canını az daha sabır sonucu sevinçle öğreneceksin ALLAH'IN İZNİYLE KISMET ETMESİYLE İNŞALLAH AMİN

hiç üzülme inşallah sevineceksin kendini de yorma ağır iş de yapma dinlen bol bol olumsuz yorumlardan uzak dur hç sıkma canını az daha sabır sonucu sevinçle öğreneceksin ALLAH'IN İZNİYLE KISMET ETMESİYLE İNŞALLAH AMİN
InsaAllahh canmm Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun... :dua:

hmbg hmbg B BEYBISIM @AKovser A abibmesin Bihter34 Bihter34
E-brulim E-brulim EbRuLi EbRuLi - @Enyalios Faydali Faydali lady1234 lady1234 Feraceli Feraceli bayan nihayet bayan nihayet

arkadaşlar Cennetul Mualla Cennetul Mualla arkadaşımızın bebeğinin tutunması için birer ayetelkürsi ya da fatiha okuyoruz inşallah sizler içinizde ne dua ediyorsanız ya da dostlar inşallah bebeği ona ALLAH'IN izniyle tutunmıştur tüp bebek tedavisi görmüş kendisi ALLAH hayırlarla sevindirsin onu inşallah amin isteyenleri de içinde inşallah sevindirir amin..hayırlarla sağlıcakla salih ve saliha evlatlarımız olur inşallah amin

X