Geçmişi Temiz Erkekle Evlenmek

Sevgilinizin/nişanlınızın/eşinizin geçmişi sizin kararlarınızı ne ölçüde etkiler?

• Çok etkiler. Geçmiş geleceğin aynasıdır.

• Hiç etkilemez. Geçmiş geçmişte kalmıştır.

• Geçmişte yaşadığı ilişkilerin seviye durumlarına göre etkiler.

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Son cumleniz hosuma gitmedi acemiligine siz de denk gelebilirdiniz acemiligine denk gelen kizlarin ne sucu var??
Insanlarla karsilasacagimiz tanisacagimiz zamani secemiyoruz.

Acemilik ustalik tanimlari da bana yanlis geldi oyle insanlar karsiniza cikar ki ne acemilik kalir ne ustalik.

Sevmeden sevisebilen biri ister kadın olsun ister erkek, bunu evlendikten sonra da yapabilir. O yüzden güvenmiyorum.

Nişanlısına inanmadığını söyleyerek size sorarak, resmen kardeşinizi küçük düşürmüş. Evlilik öncesi ilişki yaşamayan erkek yok mu elbette ki var. Neden her erkek yapar diye kalıplaştırıyolar anlamıyorum yaa. Erkektir yapar diye bi kaide yok.

Acemilikten anlayışınız ne? Kocam benimde ilk sevgilim değil. Bende acemi değildim kocamla tanıştığımda . Orda cinsiyet ayrimi da yapmadim ferkindaysan. Illa ki ilk sevgilisi ile evlenenler vardır . Ama ben acemiliğini atmış daha da açmamı istersen karşı cinsin karşısında oturup kalkmasını öğrenmiş bir bayanın ne hissedebilecegini ne isteyebilecegini bilen biri vs. vs. Uzar gider yani kısaca kadin-erkek ilişkisini iyi kavramış birini istediğimi belirttim. Ister hoşuna gider ister gitmez bu benim tercihim

Dünyada milyarlarca insan var dolayısıyla da milyarlarca görüş. Benim hiç sevgilisi olmamış erkek isteyen arkadaşlarımda var, seks yapmamışla evlenmem diyenide. Kişisel seçimdir. Bana göre benden önce sevgilisi olabilir ama abuk sabuk yaşamış olamazdı. Eşimin sevgilisi de olmamış cinsel veya başka problem yaşamadım. Amaaa yapmıştır diyip basmakalıp düşüncelere saplanıp kalıyorsa çok önyargılı bir insandır. Evlilikte çok zor olur böylesiyle. Güvenmediği biriyle evlenmesin.

Ilk sevgilisinin karsisinda oturup kalkmasini bilen ruhundan anlayan insan da bulunabilir bu biraz kisilik meselesi bence saygi her zaman kazanir.

Sevgiler ve saygilar..

Birşey merak ettim.Yorumunuza saygı duyarak soruyorum. Seviyeden kastınız ne peki? Mesela hayat kadınıyla beraber olmuş erkek mi seviyeli yoksa aşk yaşadığı kızla beraber olmuş erkek mi seviyelidir sizce?

Normal sıradan bir vatandaşla ilişkisi/flörtü olmuş erkeklerden bahsediyorum :)

Yoo beraber ogrendik. Hatta cok sukur hersy cok kolay oldu. Balayina gttik. Ilk gecede de oldu yani:) kardesmnde esi ilk aydan hamile kaldi:) yani problem olcak diye bisy yokki.
Esim ilk kez beni optu ilk kez benm elimi tuttu. Bunada inanyrm ben. Cogu insan bana saf gozuyle bakablir ama dogru yani

40 yasina kadar kadar hic bir kadinla konusmamis adam nerdevar? Neden var? Ve ne kadar anormal.. eger hirsiz, katil, tecavuzcu degilse insanlarin gecmisini geride birakin lutfen... insanlarin kalbine, ruhuna, adamligina bakin..
Evlenene kadar kimseyle gorusmemis adam ilk zorlukta kacmayacagi ne malum? Adamlik gostergesi mi? Sonradan gozu acilma ihtimali yok mu?
Hayat bu kadar zor degil... insanlari sevin, sayin, saygi duyun...

Gelininizin böyle bir şeyi size sorması saçma, sizin de kardeşinizden çok emin olarak cevap vermeniz saçma.
Hiç sevgilisi olmamış olabilir ama bu hiç cinsel birliktelik yaşamadığı anlamına gelmez. Biriyle sevişse gelip anlatacağı son insanlardan biri sizsiniz.
Güvenmediği adamla neden evleniyor ki zaten? Evlilik kararı alabilecek olgunlukta değil bence.

Evleneceğim kişinin geçmişini cinsel birliktelik anlamında önemsemem. Karşımdaki erkeğin benim geçmişimi önemsemesine de izin vermem. Geçmişi takan biriyse yol veririm gider. "Erkektir yapar" diye bir şey yok yani. Kadın isterse o da istediğini yaşar.
Kabul etmeyeceğim şey para karşılığı ilişki yaşamış olması olur. "Kadın"a bakış açısını gösterir bence bu durum. Kabul etmeyeceğim bir kafa yapısıdır bu.

Yaşadığı ilişkilerde neden ayrıldığı, aldatıp aldatmadığı, şiddet uygulayıp uygulamadığı konuları önemlidir benim için. Karşımdaki adamı az çok tanımışsam doğru söyleyip söylemediğini anlarım bana olan davranışlarını da göz önünde bulundurarak.

Ohooo siz bu kadar sorunuza doğru cvpları alabileceğinizi zannediyo musunuz ?

Benim erkek kardeşimde 26 yaşında bu yaşına kadar hiç sevgilisi olmadı. Ben 1 kişiyle görüşürüm evlenirim cafelerde kız ayarlayamam evlenmeyeceğim kızınds günahına giremem der .Eşime karşıda alnım ak olur der. Yarın öbür gün kız arkadalı olur da bana da böyle bir soru gelir mi diye düşünmeden edemedim.

Sonuçta herkesin evlenmeden önce bi hayatı vardır kadının da erkeğinde ..
Sevgilisi olabilir cinsel bişeylrde olabilir garip bişe yok bence her canlının doğasında olan şeyler. Şu kendini saklamak hep çok komik gelmiştir.kaldı ki kişiler saklayadabilir kimsenin ruhu duymaz açık olmak her zaman iyidr ilişkinin başında konuşulur bnlar :) v

Böyle bir adamı nerde övmüşüm pardon? Bu ne saldırganlık . Böyle adamlar bile var diyorum iyi yapmışlar demiyorum. Önce düzgün okumayı öğrenin.

Ben size karşı olan üslubuna takıldım.Resmen terbiyesizlik.Daha şimdiden sizinle böyle konuşabiliyorsa ilerleyen süreçlerde nasıl konuşur Allah bilir.Madem erkek kardeşinizin söylediği sözleri ciddiye almayıp, o sözlere inanmıyor ne diye ciddi bir ilişki peşinde? Evlilik sürecini biraz daha uzatın bence ailece kızı hiç iyi tanımamışsınız.

ya bir de şıklarınız çok mantıksız geçmişte hırsızlık yapmıştır sevgilisini/eşini aldatmıştır bu kararımı etkiler geçmişter sevgilisi olmuştur sevişmiştir bu kararımı etkilemez mesela

Benim abim de erkek kardeşim de öyledir yaşları 35 ve 28 o yaşa kadar kimseyle ilişkiye girmediklerine de adım kadar eminim. Eşim de onlara keza öyle. Var yani böyle erkekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…