Geçmeyen karın ağrısı huzursuz bağırsak sendromu mu ?

Aldım sonucumu ibs denildi kafani düzelt biraz bakış açini bu kadar hasta olmayı nasıl kafamdan başarabiliyormusum şaşırdım doğrusu
Ben de geçen sene çok rahatsızdım bağırsaklarımdan ishal kabız döngüsü içinde devamlı sancı yaşıyordum. Ve sağlık kaygısı temelliydi benimki. Ben kafama taktıkça kendimi dinledikçe belirtiler de artıyordu. Süt, mayalı şeyler ve gazlı içecek bende bu semptomları arttırıyor, bunlardan olabildiğince uzak duruyorum. Siz de bir süre rahatsız etme potansiyeli olan ürünlerden kaçınım düzene girsin bağırsaklar. Probiyotik kullanımı çok rahatlatmıştı, hala arada rahatsız hissedince hemen içerim. Enterogermina öneririm flakon olanlarından bende en çok o işe yaradı. Kefiri mutlaka hayatınıza sokun çok faydalı bir içecek. İlaçlarınızı alıp ufak egzersizler yapıp dokunan gıdalardan uzak durup çok üstüne düşünmemeye çalışın inanın ki geçiyor. Ben ömür boyu böyle sıkıntıyla sancıyla mı yaşayacağım diye kendimi iyice korkutmuştum, geçecek merak etmeyin:) İnşallah şifa bulursunuz en kısa sürede.

Ben de geçen sene çok rahatsızdım bağırsaklarımdan ishal kabız döngüsü içinde devamlı sancı yaşıyordum. Ve sağlık kaygısı temelliydi benimki. Ben kafama taktıkça kendimi dinledikçe belirtiler de artıyordu. Süt, mayalı şeyler ve gazlı içecek bende bu semptomları arttırıyor, bunlardan olabildiğince uzak duruyorum. Siz de bir süre rahatsız etme potansiyeli olan ürünlerden kaçınım düzene girsin bağırsaklar. Probiyotik kullanımı çok rahatlatmıştı, hala arada rahatsız hissedince hemen içerim. Enterogermina öneririm flakon olanlarından bende en çok o işe yaradı. Kefiri mutlaka hayatınıza sokun çok faydalı bir içecek. İlaçlarınızı alıp ufak egzersizler yapıp dokunan gıdalardan uzak durup çok üstüne düşünmemeye çalışın inanın ki geçiyor. Ben ömür boyu böyle sıkıntıyla sancıyla mı yaşayacağım diye kendimi iyice korkutmuştum, geçecek merak etmeyin:) İnşallah şifa bulursunuz en kısa sürede.
Ayy çok teşekkür ederim ne güzel teselli mesajı olmuş bende proprobiyotik kullanıyorum karnıma kramp şeklinde ağırlar giriyor yani kolonoskopi olmasam içim rahatlamıcakti ama yinede ağrılarım oluyor dicetel kullanıyorum bide biraz o ise yarıyor inşallah tüm hastalar şifa bulur ☺️

Arkadaşlar Ağustos ta endoskopi olucam inşallah daha önce olmuştum 10 sene önce kadar hatırlamıyorum bile ama yinede bı panik havası var ama bu şikayetleri düşününce baktırmak şart bence

Arkadaşlar sizin de bağırsağınızdan gurultular geliyor mu.Gazımı çıkarabiliyorum onda sıkıntı yok Doktor bir şey yok dedi probiyotik verdi.

Arkadaşlar sizin de bağırsağınızdan gurultular geliyor mu.Gazımı çıkarabiliyorum onda sıkıntı yok Doktor bir şey yok dedi probiyotik verdi.

B

Bulantılariniz devam ediyormu ara ara da olsa benim oluyor ara ara yemekten sonra felan 🥺
Benim bulantim yok ishal var ve karın bölgesinde ağrı tekrar doktora gittim verdiği ilaç iyi geldi 2 haftadır çok şükür iyiyim hersey yiyip içiyorum.

Merhaba nasıl oldunuz. Benimde sag kaburga altından böbreklere ve kasiga doğru ağrılarım oluyor. Aşırı bağırsak gazi da var çıkmıyor sanki bütün gaz sag tarafta toplanıyor gibi. Bir iki ay kadar geçmişti yine başladı ve 1 aydır geçmiyor karın ağrısı gaz sancısı oluyor. Siz doktora gittiniz mi bi çözüm bulabildiniz mi
Benimde gaz çıkmıyordu ağrım çok vardı bi gün dayanamadım acil doktoruna gittim ilaç verdi çok iyi geldi bir gaz çıkartıyor rahatladım resmen .

Benimde gaz çıkmıyordu ağrım çok vardı bi gün dayanamadım acil doktoruna gittim ilaç verdi çok iyi geldi bir gaz çıkartıyor rahatladım resmen .
İsim ne ki ilacın bende de var ilaçlar iki tane ishal ağrı için aynımı acaba bi tanesi banada iyi geliyor

X