Geçmeyen karın ağrısı huzursuz bağırsak sendromu mu ?

Merhaba nasıl oldunuz. Benimde sag kaburga altından böbreklere ve kasiga doğru ağrılarım oluyor. Aşırı bağırsak gazi da var çıkmıyor sanki bütün gaz sag tarafta toplanıyor gibi. Bir iki ay kadar geçmişti yine başladı ve 1 aydır geçmiyor karın ağrısı gaz sancısı oluyor. Siz doktora gittiniz mi bi çözüm bulabildiniz mi

Ben doktora girtim idrar yolu enfeksiyonu ve böbrekte taş var dedi.

Benim sol böbreğimde 1 yıldır tas var ama benim sıkıntılarım sag tarafımda. Onunla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Gaz sıkışıyor sağımda surekli
Huzursuz bağırsak son durumu genelde sol tarafta oluyor bildiğim kadarıyla ishal olma durumunuz nedir internetten huzursuz bağırsak sendromu belirtilerine bakıp kendi belirtilerimizle karşılaştırın

Huzursuz bağırsak son durumu genelde sol tarafta oluyor bildiğim kadarıyla ishal olma durumunuz nedir internetten huzursuz bağırsak sendromu belirtilerine bakıp kendi belirtilerimizle karşılaştırın
Hayir ishal yok. Gunluk yada 2 gunde bir tuvalete çıkıyorum kabiz değil ama sert diskilama ve mukuslu. Belirtiler bana uyuyor fakat çoğunlukla sag tarafta şikayetlerim.

Merhaba canım bu hastalığı bilemiyorum ama eğer sağ kasığa vuruyor ise gaz çıkınca geçiyorsa apandisit rahatsızlığına da benziyor aynı şekilde 1 senedir çektiğim ağrım vardı karın ağrım sağ kasığıma vurup lavaboya çıkarmadı beni rahatsızlanınca gece gittiğim özel hastane de ilaçlı tomografi de apandisit çıktı ameliyat oldum..

Benim geçti Allaha şükürler olsun iyiyim şuan idrar yolu enfeksiyonu ve taş varmış o yüzden ağrılarım çok şiddetliymiş ama gaz çıkarımca yada tuvalete çıkınca azalmasına anlam veremedim . Bunada şükür diyorrum teşekkür ederim cevap verdiğin için

Hayir ishal yok. Gunluk yada 2 gunde bir tuvalete çıkıyorum kabiz değil ama sert diskilama ve mukuslu. Belirtiler bana uyuyor fakat çoğunlukla sag tarafta şikayetlerim.
Mukuslu olması tam olarak belirtiler arasında yazıyor ama bunun için en iyi bilgiyi kolonoskopi çektirip öğrenebilirsiniz inşllah tez zamanda iyileşirsiniz

Kızlar zonulifix deneyin ibs için çok faydaısnı gördüm doktorum denetti daha 5 gün oldu iyileşmevar

Merhaba geçmiş olsun sonuç çıktımı acaba sizde polip falanmi varmış

Geçmiş olsun. Bağırsak hastalıkları, Bel ve sırta vuruyor mu? Bagirsaklarımdan acayip sesler geliyor. Kabızlık da mevcut.
Ben antibiyotik kullandım geçmişti yarıda bıraktım ilacı yine ağrı var endoskopi gün Alicam duruma göre bakicm karnimdan seslerde geliyor arada çok takıyorum kafama

Bende devlete randevum var suan ama mart 2025 nasil beklym o kadarki bişey yoksada stresten bekleyemem özelde olcam bende 5600 bi sorun cikmsnda ultrason oldum tomografi oldm safra kesemde bişey yok dediler artık blmiorm ne kadar doğru
Benim hala geçmedi yarın bende doktora gidicem siz gittiniz mi ne dedi doktor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…