Geçmeyen karın ağrısı huzursuz bağırsak sendromu mu ?

Benimde zaman zaman ağrım olur simdide var arada karnım bazen midem ve sürekli gaz ne yapsam geçmedi kramp şeklinde ve sabit ağrı seklinde

Benimde zaman zaman ağrım olur simdide var arada karnım bazen midem ve sürekli gaz ne yapsam geçmedi kramp şeklinde ve sabit ağrı seklinde
Geçmiş olsun. Bağırsak hastalıkları, Bel ve sırta vuruyor mu? Bagirsaklarımdan acayip sesler geliyor. Kabızlık da mevcut.

Geçmiş olsun. Bağırsak hastalıkları, Bel ve sırta vuruyor mu? Bagirsaklarımdan acayip sesler geliyor. Kabızlık da mevcut.
Benim 10 gün oldu mideyle karın ağrısı dönüşümlü devam ediyor Çarşamba hastaneye gidicem arada akıntımda var ama anlayamadım dönem dönem oluyor atak şeklinde

Bu dediğiniz ağrıyı birebir aynı yaşıyorum. Sag kaburga altından kasiga ve yan boşluklara bobrege doğru ağrı yanma batma şeklinde bi ağrı. Bazen geliyor gibi oluyor sonra yine başlıyor. Bazende çok siddetleniyor. Benim fark ettiğim gaz sag tarafta birikiyor o ağrı yapıyor. Aşırı gaz sıkışması sancı sorunu olmasa başladı. Ultrason tomografi hepsi normal. 2 ay kadar yoktu rahatlamistim yine başladı ama sanki birseylere stres yaptığımda başlıyor bu ağrı rahatlayınca geçiyordu ama bu kez 1 aydır geçmedi. Siz nasıl oldunuz

Bende de kaç gündür ağrı var. Sag tarafta göğüs kafesi altında.. Bağırsaklardan mıanlamadım. Geceleyin sağ ve sola yatamıyorum. Uyurken şiddetli ağrı demiyelim de hafif ağrı ve huzursuzluk başlıyor. Bir sağa bir sola kıvranıyorum. Sabah uyandığımda da şiddetli çarpıntı ve nefes darlığı ile uyanıyorum. Boğazım sürekli acı tat. Gün içerinde karın ağrısı bele, kalçaya ve sırta vuruyor. Neden olabilir?

Benimde aynı şekilde ishal kabızlık gibi durumda var gaz da çıkaramıyorum afedersiniz geçen sene yazın böyle çıkmıştı kış rahatım şimdi yine başladı en son dün gitim genel cerrah kolonoskopi istedim bıktım bu korku içinde yaşamaktan sağ taraf ağrıyor sürekli gaz belliki ama netlesin artik istiyorum kafaya taka taka iyce kötü oldm

Çok geçmiş olsun.. Benim bağırsaklar mi bilmiyorum bir şiddetli ağrı bir duruyor. 5 dk sonra tekrar ağrı. Bel, sırt, kasıklar ve sağ alt kısım bağırsak mi orası agriyor.
Umarim güzel bir haber alır ve çabuk iyileşirsin. Sen çok çektin.

Tam olarak benimde böyle malesef. Eylul gibi başladı. Bi kac ay geçiyor sonra yine başlıyor. Gaz kesinlikle çıkaramıyorum ağrı yapıyor. Rontgende sag tarafta yoğun gaz çıkmıştı muhtemelen ondan sebep. Zaten sag tarafta gaz olduğunu hissedebiliyorum dokunamıyorum bile o tarafa. Bazen bi gün geçiyor gibi oluyor sonra yine başlıyor. Karnim hep huzursuz. Tam huzursuz bağırsak gibi aslında

Gaz çok baski yaptığında çarpıntı nefes darlığı bende de oluyor. Eylülden beri var bu durum bende. Bi ikinay geçip yine başlıyor gazın sag tarafta olduğunu hissediyorum zaten ama hiç bi şekilde çıkmıyor

İlaç kullanıyorum dicetel rahatlıyor ama canım sıkılıyor genede ağrım olunca ishal olunca pazartesi olcam hayırlısıyla kolonoskopi en iyisi olmak yoksa sürekli kötü şeyler düşünüyorum bendede panik atak var kafamda hep kötü düşünceler çıkmıyor aklımdan

İshal yok bende kabiz yada az yapma var. Dicetel bende kullandım ama çok düzenli değil gunde 1 tane falan o yüzden fayda göremedim sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…