Gecikmiş balayı

Hayır yanlış anladınız muhafazakar otellerde bayan ayrı havuz erkek ayrı havuz oluyo bazılarında denizde ayrı oluyo sadece yemeklerde bıraraya geliniyo ben onu sevmıyorum yani ben birlikte olabileceğimiz bişey istiyorum
Yok ayni seyi anlamisim.
Normal bir otepdede pekala tatil yapabilirsiniz esinuzle.benim yengemde kapali abimle normal otellerde tarilini yapar.illa muhafazakar otele gitmez yani

Villa tarzı günlük kiralık evler var Antalya da örneğin bikaç günlüğüne kiralayabilirsiniz kendinize özel havuzunuz oluyo ve çevre evlerden sizi göremiyolar eğlence için de gece istediğiniz yere çıkarsınız

Nihayet 10 ay sonunda bi tatile gitmeyi kesinleştirdik ama neresi.bana yardımcı olun ben tesettürlü biriyim muhafazakar otellere daha önce ailemle gittim ama şimdi oralara eşimle gitsem havuz ayrı gircez eğlencelere ayrı takılıcaz yanı çok bi arada zaman geçiremicez.acaba umreyemi gitsek die düşünuyorum eşim tek başına yakın zamanda gittiği için biraz nazlanıyo bı yandan deniz kokusunu çok özledim çok yorucu bı yıl geçirdim alternatif tatil önerisi olan varmı acaba

umre ve balayı???

tesettürlüler için de deniz olan tatiller mümkün diye biliyorum. onları bir araştırın.

eğer bulamazsanız yurtdışına gidip kültür turu yapabilirsiniz. mesela parise gidebilirsiniz.

yaşlarınız kaç bilmiyorum ama disneyland acayip eğlenceli oluyor. 22 yaşındaydım gittiğimde ve çok eğlendim. gençseniz siz de eğlenebilirsiniz. bunun dışında paris aşıklar şehri zaten. güzel bir balayı olur.

ya da italya falan da düşünebilirsiniz. yurtiçi düşünüyorsanız karadeniz turu yapmak ya da kapadokya bile balayı için umreye gitmekten daha mantıklı.

umre umredir, ibadet sonuçta.

Nihayet 10 ay sonunda bi tatile gitmeyi kesinleştirdik ama neresi.bana yardımcı olun ben tesettürlü biriyim muhafazakar otellere daha önce ailemle gittim ama şimdi oralara eşimle gitsem havuz ayrı gircez eğlencelere ayrı takılıcaz yanı çok bi arada zaman geçiremicez.acaba umreyemi gitsek die düşünuyorum eşim tek başına yakın zamanda gittiği için biraz nazlanıyo bı yandan deniz kokusunu çok özledim çok yorucu bı yıl geçirdim alternatif tatil önerisi olan varmı acaba
deniz kenarında direk ev kirayabilirsiniz.haftalık aylık kiralanıyo.

Kocamla aynı ortamda tatil yapalım havuzda beraber olamayız bari umreye gidelim nasıl bir mantıktır? Umre ibadettir hanım efendi??
Kocanızla da muhafazakar otele gidip ayrı ayrı denize girmekten çekiniyorsanız ya denize girmeyeceksiniz ya da az girip kalan zamanı beraber geçireceksiniz.

denizi boşver günlük kiralanan havuzlu villalar var beraber harika bir balayı geçirebilirsiniz size ait bir havuz kimse sizi görmeyecek birlikte gireceksiniz çoğu yerde var böyle yerler günlük haftalık aylık kiralanan bence onları deneyin ben tesettürlü değilim ama çok kıskanç olduğum için ne olur ne olmaz balayında tartışma çıkmasın :) öyle yerleri tercih edeceğim hem otelden daha ucuz

bız balayında ürgüp e gıtmıstık
kapadokya ,nevsehır, ürgüp çoookk güzel
tavsıye ederım...
ben güneşe alerjım oldugundan denıze gıremıyorum
buranın etnık havası cok hos gezılecek cok yerı var...

yalova da helal evler diye balayı evleri var önünde havuzu var etrafı kapalı sizi kimse görmüyor kendim gitmedim ama netten araştırmıştım bir bak istersen

İhlas Armutlu Tatil köyü arkadaşın dediği gibi ahım şahım bir plajı yok ama kadınlar plajı ayrı bir de ortak plaj ar. Eşinizle haşemanızla rahatlıkla ortak plajda denize girebilirsiniz. Apart şeklinde devremülk daireler ama restoran cafe var ayrıyetten isterseniz dairenizde kendiniz yersiniz ister eve sipariş verir ister restorantta yersiniz.
Temmuz sonu ve ağustos ayında deniz girilebilecek sıcaklıkta oluyor haziran ve eylül ayları soğuk oluyor genelde.

Bende sizi anlamiyorum. Egerki acik insanlarla bir arada olmak sizi rahatsiz etmiyorsa niye illa mufazakar mekan ariyorsunuz. Gidin gocek e kas a marmaris e fethiye ye. Normal bir otelde kalin. Hangi plajda size haseman var gitme diyecek insan cikacak. Arabanizla giderseniz koylari kesfedin tekne turuna cikin. Koyleri gezin.

Siz kendinizi dislamissiniz sanki denize girmek eglenmek konusunda

Kocamla aynı ortamda tatil yapalım havuzda beraber olamayız bari umreye gidelim nasıl bir mantıktır? Umre ibadettir hanım efendi??
Kocanızla da muhafazakar otele gidip ayrı ayrı denize girmekten çekiniyorsanız ya denize girmeyeceksiniz ya da az girip kalan zamanı beraber geçireceksiniz.
Şöyle bi mantıktır hanım efendi her istediğimzde işyerinden izin alcak imkanımız yok tatil olmadı hadi Umre anlayışı değil bu fırsatı böylemi değerlendirsem kararsızım?? Anlayışıdır şimdi anladınmı mantığı? 2 defa gittim umreye çoğu türk bayanlarının bari gelmişken alışveriş yapıım mantığında olmayıp oranın tamamıyle ibadet için tatil olmadığının farkındayım kapış :)

Şöyle bi mantıktır hanım efendi her istediğimzde işyerinden izin alcak imkanımız yok tatil olmadı hadi Umre anlayışı değil bu fırsatı böylemi değerlendirsem kararsızım?? Anlayışıdır şimdi anladınmı mantığı? 2 defa gittim umreye çoğu türk bayanlarının bari gelmişken alışveriş yapıım mantığında olmayıp oranın tamamıyle ibadet için tatil olmadığının farkındayım kapış :)
'Kapiş'? Çok avam olmuş.. Herkes kendinden sorumludur ordaki kadınlar alışverişe geliyor, böyle de kötü insanlar var o zaman bu durum bana da rahatlık verir biraz diyemiyoruz maalesef. Neyse konuşmasını kapiş diye bitiren, umre ibadeti düşünen ama tatil olmalı mı kararsız olan bir zihniyet beni çok aşıyor. Cevap veremeyeceğim. İyi eğlenceler :)))

Hepinize çok teşekürler eşimle uzun bi konuşma sonucu sene içindeki ilk boş zamanda gelecek seneki tatil hakkımızı Umre için kullanmayı bu sene için ise adin Hotel Die bi yere gitmeye karar verdik eğer varsa benim gibi tatilde yeri için zorlanan güzel bi seçim gibi duruyo hem bayanlara ait alanları var hem karma alanları var hem denize mayo ile girmiş olcam hem eşimle birliktede zmn geçiriceem inş

Artık adı balayı kaldı cnm balayılık neyimiz kaldı amaç tatil adı balayı işte :KK66: onuda düşündüm karadeniz turu gibi ama ben daha çok denize girebileceğim akşamları eğlenceli şeyler yapabileceğim bişeyler acaba otele bağlı kalmadan kendimce hergece bi yerde turu yaparak bi kaç yakın şehri yerinde görsemmi diyorum ama tecrube etmiş biri varsa çok yardımcı olacak

balayilik ne kaldi deme canim benim balayinin tadi baskadir madem gitmediniz ask dolu bi program hazirla kendnize ve 3 4 gun veya ne kadr istiyorsan askinizi hatirlayinn :KK15::KK15: fethiye dusunursen nautical otele bak balayi odalari var ve odalarnn onnde havuzlari var rahatca havuza birlikte girebilirsniz kimse gormez deniz icindee fethiyenin cok sakli sakin koylarini kullanabilirsniz. ama nereye gidersen git balayim die git ve tadini cikar..

Artık adı balayı kaldı cnm balayılık neyimiz kaldı amaç tatil adı balayı işte :KK66: onuda düşündüm karadeniz turu gibi ama ben daha çok denize girebileceğim akşamları eğlenceli şeyler yapabileceğim bişeyler acaba otele bağlı kalmadan kendimce hergece bi yerde turu yaparak bi kaç yakın şehri yerinde görsemmi diyorum ama tecrube etmiş biri varsa çok yardımcı olacak

balayilik ne kaldi deme canim benim balayinin tadi baskadir madem gitmediniz ask dolu bi program hazirla kendnize ve 3 4 gun veya ne kadr istiyorsan askinizi hatirlayinn :KK15::KK15: fethiye dusunursen nautical otele bak balayi odalari var ve odalarnn onnde havuzlari var rahatca havuza birlikte girebilirsniz kimse gormez deniz icindee fethiyenin cok sakli sakin koylarini kullanabilirsniz. ama nereye gidersen git balayim die git ve tadini cikar..

X