Aile Planlaması gecikme kesin hamilelik belirtisimi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

edaligeceler

Du bist mein schatz...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
519
683
Merhaba. her ayin 15inde reglim baslar. Hic aksamaz yillardir.
Korunuyorum,esimde korunuyor.
Bugun ayin 20 si.. 5 gun oldu baslamadi...
Test alabilecegim bir eczane yok yasadigim yerde.
En uzak bir bucuk saat bir sehirde var.(koyde yasiyorum)..
Artik bi sekilde edinmem lazim..
Merak ettigim baska hic bir belirti hissetmiyorum,bulanti vs
Sadece regl gecikmesi kesinmidir?
Lutfen icimi rahatlaticak bir seyler soyleyin. O cift cizgiyi gormeyi suan icin istemiyordumm;(

Olabilir hic gecikmiyorum demissiniz ben de hic gecikmezdim ucgun geçti test yaptim pozitif sizin gibi istemiyordum iki aylik evliydim daha simdi iki yasinda ve iyi ki Rabbim bahsetmiş çok güzel bir duygu hakkinizda hayirlisi

Kist, Hava değişimi, stres gecikmeye neden olabilir. Her gecikme hamilelik olduğu anlamına gelmez.

Ben hapla korunuyorum,esim geri cekiliyordu her ihtimal karsi..
Bu durumda korunan siz oluyorsunuz,eşiniz olmuyor geri çekilme yöntemi bir koruma yöntemi değildir,ve korunurken hamile kalma riski her zaman var hiçbir koruma yöntemi % 100 korumaz.

Bu durumda korunan siz oluyorsunuz,eşiniz olmuyor geri çekilme yöntemi bir koruma yöntemi değildir,ve korunurken hamile kalma riski her zaman var hiçbir koruma yöntemi % 100 korumaz.
Geri cekilmenin koruma olmadigini biliyorum ve bende soyluyorum bazi kisilere. Ama tek basina geri cekilme degil,hapa extra olarak kullaniyorduk digerini kabul etmedigi icin. Tek basina geri cekilme tabiki korunma degildir.

Olabilir hic gecikmiyorum demissiniz ben de hic gecikmezdim ucgun geçti test yaptim pozitif sizin gibi istemiyordum iki aylik evliydim daha simdi iki yasinda ve iyi ki Rabbim bahsetmiş çok güzel bir duygu hakkinizda hayirlisi

Antibiyotik ağrı kesici tarzında ilaç aldiysaniz. Stres yasadiysaniz ve mevsimsel olarak gecikme yaşanabilir. Test yapmadan bilemezsiniz hakkınızda hayırlısı olsun

Benim de son iki aydir gecikiyor ama hamile degilim maalesef :-( kan testi yaptirirsaniz emin olabilirsiniz ancak.

Büyük bir belirti ama kesin değil

kesin bilgi ancak kan testi ve ardından ultroson

belirti olmayabilir bulantılar 5 haftadan sonra başlar
korunma yönteminiz nedir ?

Bende direk hastaneye git canim hamileysen kesin ogrenmis olursun degilsen de muayene olursun
Hamileymisim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…