geçen sene bu zamanlar 2008 anneleri

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
487
1
bu zamanlar çalışanlar işlerinden izine ayrıldı.doğum heyecanı sardı.çantalarımızı hazırlamaya başladık.çok heyecanlıydık çok.....

gecen sene bu zamanlar dogum ıznıme ayrılmıştımm

artık kadınlar kulubunda nısan annelerını neler yaptı neler yapmadı merakla okuyordum

geçen sene bu zamanlar bebeğimle çalışıyordum.izine ayrıldım sabırsızım 4. gün doğdu.28 nisan doğumlu.ve tabiki izinlerim yandı.bidaha hamile kalırsam 35.haftada izine ayrılacam.gerçi 37 haftalık doğum yaptım ama.

geçen sene bu zamanlar mayıs annesi olacağımı zannediyordum :) bebeğim süpriz yaptı.iyikide yapmış :)

bende mart sonu izne ayrılmıştım gecen sene bebeğimde nisan başı geldi 8 nisanda bir haftalık iznim benimde yandı ossun kızımın canı saolsun hoş ben hala izindeyim yavrumu bırakmaya kıyamadım bu saatten sonrada cok zor olcak bırakmam işi gücü benle akşama kadar anne anne diye arkamda çok bağlandı bana nasıl ayrılcaz bilmiyorum:S

geçen sene bu zamanlar benim izne ayrıldığım bir hafta olmştu. Kızım tam günün de 17 nisanda sezeryanla olduğu için bende evde hamileliğin keyfini çıkardım.

geçen sene bu zamanlar doğum iznindeydim
yaklaşık 1 ay kalmıştı doğuma
ayyy ne heyecandı

AYY geçen sene bu zamanlar çok güzeldi çok tatlı bir heycen sarmıştı evimizi minik kelebegimizin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorduk.:CüvCüv: karnımız baya şişmişti kıbır kıvır kıvranıyordu içerdegeceleri uykusuz internetin başında sabaha kadar pinekliyorduk ya normalmi sezeryanmı olacak epiduralmi die düşünüyrduk. ama koskoca bir yıl geçti nasıl geçti anlamadım ben :uhm:
şimdi internete bakacak bilgisayara ayıracak vaktimiz kalmadı ev iş bebiş koca derken zaman su gibi akıp geçiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…