Geçemediğim Level..!

tesellimod

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
145
117
Merhaba Hanımlar..
5 ay önce birinden hoşlandığımı yazmıştım konu açıp..Bu kişiyle aynı ofisteyiz (koronadan önce tabi şimdi home ofis :KK43:
35 gündür konuşmuyorduk hani saçma sebeplerden tripleşirsin ya öyle bişiydi daha doğrusu o öyle biliyor asıl amacım ondan uzak kalmak ve onunda benden uzak kalmasıydı böyle karar almıştım yüzüne bakmıyordum görmezden geliyordum.Ofiste yaklaşık 45-50 kişi var kalabalıkta sorun olmuyordu.Korona sonrasında nöbetleşe geliyorduk bi gün koca ofiste oda dahi 3 kişi kaldık yanıma geldi türlü bahanelerle konuşmaya başladı son günlerin etkisiyle bunalmış olucamki bende konuştum derken mesaj attı yine ama bu sefer farklıydı 40 gün öncesi gibi çocukca muhabbetler yapmak yerine itiraflar köşesi sunmuştu bana..cok güzelsin fazlasıyla güzelsin hem kalbin hem yüzün dedi..Ofiste senle konuşurken renkliyim senle konusmadığım bana küs olduğun zamanlar kapkarayım farkındamısın bu farkın dedi. Bazen seni keyifsiz gördüğümde yada ben keyifsiz olduğumda sana sarılmak istiyorum dedi. Uzaktan seni izliyorum sen farkedip kafanı çeviriyorsun orası ayrı dedi.Bana küs olduğunda,konuşmadığımızda bile konuşuyoruz ben farkındayım bunların dedi..ondan hoşlanan kız var bide bizim ofiste o kızı öne sürdüğümde anma şu kızın adını dedi benim ordan baktığım kişi belli dedi..
Arkadaşlar ben hoşlanıyorum yoğun şekilde hemde 8 ay oldu..Bu cümleleri bana söyleyeceği aklımın ucundan bile gezmezdi bunları söyledi mutlu oldum ama kısa sürdü zaten yoğun olan duygularım 4 gün mesajlaşmadan sonra dahada yoğunlaştı.4 gün sonrasında anında cevap veren adam mesaja atıp saatler sonra dönmeye başladı onlıone olup mesajımı okumayıp ertesi gün cevap vermeye başladı bakın deseki işim var suan konuşmak istemiyorum vs inanın sorun değil..ama bana yazıyor aynı anda çevrimiçi olup cevap verirlen oda aynı dakika çıkıyor watsaptan 3 saat sonra dönüp bana uyuyakalmışım diyor..
Ben bu erkek kişisine karşı nezaman yelkenleri suya indirsem benden kaçıyor..o güzel sözlerden önce asla onunla bişi yaşamayız diyordum benden hoşlansa bile o asla adım atmaz diyordum ama hoşlandığını ima eden cümleler kulllanınca acaba dedim kendi kendime..Ümitlendim azda olsa ama sonra beni sallamaması kırdı çünkü ilkdefa ümitlendim..Herneyse bu güzel muhabbetli 4 günden sonra yine aynı gün nöbetteyiz onla yüzüne bakmadım..akşamında yazmış gergin olunca despot oluyorsun sanırım bugün beni hiç sallamamış gibiydin diye bende doğrudur sallamadım çünkü samimiyet hissetmeyincede buzdağı olurum dedim.
ne oldu şimdi dedi bende boşver dedim..bana ne dedi biliyomusunuz ne istediğini anlamıyorum seni anlmakta müthiş bi güçlük çekiyorum dedi.. bende sadece dürüstlüktü dedim..Ben senin ne istediğini bilmeyen tarafınla uğraşamam dedim cevabıma bakmadı bile üstelik gece onlıone olmus sabahında yazdı..o gece öyle sinirlendimki söz verdim kendime birdaha kanmıcam diye ertesi sabah bişiler yazmış 1 hafta oldu hala görüldü yapmadım okumucam asla..arkadalar insan sallanmadığını yada aptal yerine konduğunu hissediyor tıpkı değer verildiğini hissettiği gibi..
neden bir adım ileri iki adım geri gidiyoruz anlamıyorum ve ben sıkıldım..aklıma gelip duruyor sürekli napayım siz söyleyin nolur

Son düzenleme:
arkadaşlar hiç cevap veren yok mu :KK43: aklınıza ihtiyacım var

Bana pek güven vermedi anlattıkların. İş dışında iletişimini kes bence. Daha en baştan online olup uyuyakaldım diye yalan söylemek, 3 4 gün harika ilişki götürüp sonrasında ilgi kesmek.. bunlar bana çok tanıdık geldi ve sonu hüsran emin ol.

Bi tarafları kalkmış adam yerine konunca . Böyleleri köpek muamelesinden anlıyor dicem köpeğe hakaret olcak. Yüz verme sürünsün. Iyi yapmışsın cevap vermemekle adam olsun sonra gelsin yada hiç gelmesin.

Bana pek güven vermedi anlattıkların. İş dışında iletişimini kes bence. Daha en baştan online olup uyuyakaldım diye yalan söylemek, 3 4 gün harika ilişki götürüp sonrasında ilgi kesmek.. bunlar bana çok tanıdık geldi ve sonu hüsran emin ol.

Gecen gün profil resmini kaldirmis sanirim beni tufaya getirecekti engelledim seni hesabi bende sazan gibi atlayacaktim sandi 1 gun boyunca girmedim wp sonra koymuş profil resmini yine
Aksamina yazdigi yazilara görüldü yaptim cevap vermedim, dengesizler mi bulur hep poff

Hiç işkillenmediniz mi neden ofiste 40 50 kişi varken konuşma çabasına girmeyip, yalnız birkaç kişi nöbetleşe kaldığınızda sizle temasa girdi?
Daha orada olay çözülüyor aslında.

Bi tarafları kalkmış adam yerine konunca . Böyleleri köpek muamelesinden anlıyor dicem köpeğe hakaret olcak. Yüz verme sürünsün. Iyi yapmışsın cevap vermemekle adam olsun sonra gelsin yada hiç gelmesin.

Görüldü yaptim cevapta vermedim.. Oda bisi yazmadi zaten
Cidden sert davraninca yüzüne bakmadigim her surec sonrasi bi level atlıyoruz resmen bensizlikle terbiye ediyorum
Bilinclide yapmiyorum aslinda.. Ama bu sefer baska onca itirafı yapıp tekrar normal arkadaş gibi olmak nedir Allah aşkına
Ya ben bu erkekleri hiç anlamicam bidaha yazmaz yazmasında zaten degilmi evet evet yazmasin :KK43:

Hiç işkillenmediniz mi neden ofiste 40 50 kişi varken konuşma çabasına girmeyip, yalnız birkaç kişi nöbetleşe kaldığınızda sizle temasa girdi?

Daha öncesinde de bi kackere tesebbusu olmustu da ben orali olmamistim ama o gün sanirim ben de saldim kendimi

Arkadasim hic kendini yorma hani bi söz var ya balik bastan kokar emin ol o duygular gercek olsa 8 ayda duramazdi ve boyle olmazdi sen uzaklas ondan kendin icin

Ayni isyerindeyiz cok istiyorum ama uzaklasamiyorum.. Umarim hayırlı ve dogru kisi cikar gonul yorgunluğu verenler uzaklasir artik

devamını getireyim. adamın ofisten konuştuğu başkaları da var.
fiziksel bir sonuca ulaşamasa da bunu yapan erkek çok. bas tekmeyi.

önceki hafta görmüşsün sen de, isteyince bülbül gibi ötebiliyolar. bi çekingenlik söz konusu değil. aklı sıra oyun oynuyo işte.

devamını getireyim. adamın ofisten konuştuğu başkaları da var.
fiziksel bir sonuca ulaşamasa da bunu yapan erkek çok. bas tekmeyi.

önceki hafta görmüşsün sen de, isteyince bülbül gibi ötebiliyolar. bi çekingenlik söz konusu değil. aklı sıra oyun oynuyo işte.

Biliyomusun arkadasim cidden iyi niyetli düşünmeye çalışıyorum yada saflık bilemiyorum.. Ama kendisi muhafazakar biri yani dini açıdan baya iyi..
Annem herkesi kendin gibi saniyosun iste bu yüzden kaybediyorsun der Ne bileyim iste haklisin belkide
Allah kalbe göre versin degil mi kim birini kandirmaya çalışıyorsa aslinda kendini kandirmistir

Kesinlikle. Yazdıklarına bakılırsa aklı başında ne yapacağını bilen bi kızsın bence bu adam 2'li oynuyor gayet net uğraşmana değmez böyle biri gözünün önünde de değilken unutmaya bak bence senin için en iyisi bu olur

Biliyomusun arkadasim cidden iyi niyetli düşünmeye çalışıyorum yada saflık bilemiyorum.. Ama kendisi muhafazakar biri yani dini açıdan baya iyi..
Annem herkesi kendin gibi saniyosun iste bu yüzden kaybediyorsun der Ne bileyim iste haklisin belkide
Allah kalbe göre versin degil mi kim birini kandirmaya çalışıyorsa aslinda kendini kandirmistir
Muhafazakârlık ayrı şey , ona uygun yaşamak ayrı şey . Muhafazakar olup kul hakkı yiyen de var böyle herkese nazar boncuğu dagitan da . Nöbetler de sizinle yakınlaşması belli ediyor. Sikilcagi yalnız vakti flört ederek değerlendirecek iş ciddiyete döküldüğü an tüy. Üç günlük konuşmanın neresinde görülmüş bir gün sonra cevap vermek uyuyordum demek . Ergence bence uzak durun vakit geçirmek için kaçsın kovalayim tarzında bı insan belki baskalarina da yapmıştır

Adam biraz kalabalık geldi bana.
Sana yazmadığı dönemlerde ofisteki diğer kız yada kızlarla gibi

Muhafazakârlık ayrı şey , ona uygun yaşamak ayrı şey . Muhafazakar olup kul hakkı yiyen de var böyle herkese nazar boncuğu dagitan da . Nöbetler de sizinle yakınlaşması belli ediyor. Sikilcagi yalnız vakti flört ederek değerlendirecek iş ciddiyete döküldüğü an tüy. Üç günlük konuşmanın neresinde görülmüş bir gün sonra cevap vermek uyuyordum demek . Ergence bence uzak durun vakit geçirmek için kaçsın kovalayim tarzında bı insan belki baskalarina da yapmıştır

Benim kalbim hep karmasiklik sever zaten ama uzak duracağım kendimi onun keyfine kullandırmayacagim arkadasim saolasin

Kesinlikle. Yazdıklarına bakılırsa aklı başında ne yapacağını bilen bi kızsın bence bu adam 2'li oynuyor gayet net uğraşmana değmez böyle biri gözünün önünde de değilken unutmaya bak bence senin için en iyisi bu olur

Cok haklisin suan görmüyorum bu duygu yoğunluğunun hafiflemesi hatta yok olmasi gerek..

Yazdığınız herseyi okudum. Hiçbir çaba harcamanıza değmez..

X