gece uyuyamayan varmı?

E

EU1

Ziyaretçi
geceleri nefes darlığı sırt ve bel ağrılarım yüzünden uyuyamıyorum sabaha kadar dönüp duruyorum arada bir dalıyorum ama yine uyanıyorum off ya bebişimde durmadan tepiniyo zaten bide derlerki çocuk doğunca uykusuzuluğu görürsün biz doğmadan görmeye başladık

canım ben normalde kafamı yastığa koyar koymaz uyurum ama gece kalktıysam ki son zamanlarda çokkaldıyorum çişim çok geliyoo bide acıkıyorum uyumam çok zor oluyoo:KK43:(
bebişimde sağolsun beni yalnız bırakmıyo gözümü açar açmaz hemen pıt pıt oda başlıyoo :))
şimdiden alışıyo işte vücudumuz uykusuz gecelere a.s.

ewet uykusuzluğum var kısa kısa saçma sapan rüyalar görüyorum .. yattığım zaman 30 dakika boyunca vucudumu ve koca göbüşümün rahat edeceği bir pozisyonda yatmaya uğraşıyorum.. ah larla uh larla ancak dalıyorum uykuya .. tabi benim paşa oğlumun canı sıkılıpta anneee kalk oyanayalım diye dürtmezse..

canım nefes darlığı bendede var başın yüksek te yat.. azda olsa nefes almayı kolaylaştırıyor

ben de cok kısa aralıklalra uyuyabiliyorum ancak.
bazen farketmeden sırtüstü uyuyakalıyorum
uyandığımda içorganlarım feci şekilde ağrıyor.
bir sağ bir sol inleye inleye döne döne yatıyorum.
iki gecedir bacak arama küçük bir yastık koyuyorum.
acaip rahat ettim doğrusu.
daha önce niye denemediysem -tatlicadiarzu-

herkese merhabalar ben 33 haftalık hamileyim. siteyi sık sık takip etmeme rağmen ancak şimdi yazabildim
bende geceleri uyuyamıyorum daha doğrusu sık sık uyanıyorum. lavaboya gitmek için sıkça kalkıyorum. göbeğimi koyacak yer bulamıyorum :)) bazen mide kazıntısıyla uyanıyorum. uyandığım zaman oğlum da uyanıp sonrasında beni uyutmamak için elinden geleni yapıyor :))

eşimde çok şikayetçi bu durumdan benide uyandırıyosun git diğer odada yat diyo ben sırt ve bel ağrılarıma dayanamıyorum eşimi kaldırıp masaj yaptırıyorum sabretcez sonuna kadar artık

merhabalar, ben de uyuyamıyorum. pelvis kemiklerim (çatı) çok ağrıyo. sol bacağıma vuruyo ağrısı. bir türlü yatamıyorum. hatta kalktığımda adım atamıyorum. bi de o gün çok yürüdüysem daha beter. sola yatsam ağrı çoğalıyo, sırtüstü yatsam çift yastıkta yatmama rağmen nefes alamıyorum, hep sağa da yatılmıyo offff !!!!
şu iki ay da bi geçseydi hayırlısıyla.

Aynı sorunlar bende de var , tek olmadığım için sevindim :)
Gece yattığım zaman uykuya dalmak çok zor oluyor,, gece hep aynı saatte,2de tuvalete kalkıyırum,Ondan sonra uyu bakalım uyuyabilirsen. Geçen sabah saat 6 ya kadar uyuyamadım :KK43: Çok berbat bi durum, uykun var ama uykuya dalamıyosun... O yüzden işe gidenlere çok üzülüyorum, biz en azından gündüz uykumuzu alıyoruz biraz...

eşim önceden gıcık olurdu bana başını yastığa koyar koymaz uyuyosun diye şimdi onu çok daha iyi anlıyorum bide zavallımı rahatsız etmeyeyim diye fazla dönmemeye çalışıyorum ama fe beyi rahat ettirmek okadar kolay değil ama benim efem fazla hareketli değil harelde öyle hareket edipte beni uyandırmıyo bide şu tuvalet sorunu olmasa

ben yaklaşık 3 aydır 3 tane yastıkla yatıyorum.. birini basaklarımın arasına birini kendi yastıgımın üstüne ek olarak koyuyorum.. toplamda 3 yastık yani.. geceleri belirgin bir uykusuzlugum yok ama çok sık tuvalete kalkıyorum. her kalkışta da mutfağa gidip gitmemek arasında ikilem yaşıyorum, çünkğ acaip aç kalkıyorum..

Kızlar yazdığınız herşey bende de var.Bhk gibi ben de sırtüstü yatar uyanırsam içim acıyor.Sağa sola dönmek işkence gibi.Ben sabaha karşı tuvalete kalkıp sonrasında kesik kesik uyuyabildiğim için yüzlerce rüya görüyorum.Bacaklarımın arasında ya yastık var ya yorgan.Yüksek yastığı çoktan çıkardım,kullanıyorum ama yatmadan hemen önce birşeyler yediysem uzun süre yatakta oturuyorum.Eğer yatarsam midemdekiler geri akıyor.Resmen dursam ağzıma gelecek.İki ay daha...Az yemek lazım artık.Yapabilirsem...

33.haftadayiz kizlar ...cok SIK uyaniyorum bende ...rahat yatamiyorum :bbo:
Ama bir tavsiyem olacak ;yatarken dizlerinizin arasina yumusak bir yastik koymak ise yariyor (tabii yan sekilde yatarak ) ben uzun zamandir boyle yatiyorum ...baska turlu rahat edemiyorum ...

Uyuyamayanlara bakın helenaniknanikHepiniz mışıl mışıl uyuyosunuz iştelülülülülülühorlamalarınızı duyacam nerdeysekaydirigubbakcemile3Rüyalarınızı unutmayın da anlatın sabah banasengözlerimebaksanab

Uyuyamayanlara bakın helenaniknanikHepiniz mışıl mışıl uyuyosunuz iştelülülülülülühorlamalarınızı duyacam nerdeysekaydirigubbakcemile3Rüyalarınızı unutmayın da anlatın sabah banasengözlerimebaksanab

uyuyo sandıkların o saatlerde ya dönüp duruyordur yatakta ya da wc'dedir kaydirigubbakcemile3

bende öyle gecelri sık sık uyanıyorum ve wcden çkamıyorum.:ecrin_bebek:
pc yatak odasında olduğu içinde nete de giremiyorum. tv de bişi olmuyor
yatakta dönüp duruyorum artıkkaydirigubbakcemile3mirmirmirmir

sabah kuşlarımıza günaydın bugün oğluşumu görücem dua edin arkadaşlar

gece 3,5 da yattım, sabah 8,5 a geliyordu kalktım.. peki arada geçen zaman zarfında uyuyabildim mi.. asla

oooof ooof

yaa ben gece 12:00 gibi bi yatıyom sabah 07:00 de eşimi zor gönderiyom işe.. hee o gittikten sonra kalkıyo muyum? koşarak yatağa gidiyorum.. önceden tam tersiydi bende.. gece kaçta yatarsam yatayım sabah 07:00 de kalkar bi daha da gündüz hiç uyumazdım. bu kız uykuyu çok seviyor.. inşallah doğunca da sever :)

kızlar valla yaşadıklarımı yazmama gerek kalmadı sizinkileri okuyunca.. hepimiz genelde aynı şeyleri yaşıyoruz napalım sabredicez ama ben uzun zamandır sürekli uyanmalara uykusuz gecelere alıştım diyebilirim.. nasılsa bebişler için çooook uyanıcaz..

X