gece kuşları buraya:)))

Kardelen2434

Hayat 1 Gün Oda Bugün
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
1.027
4
40
geceleri uyuyamayan mayıs anneleri! canı sıkılanlar buraya! belki yanlızlığınıza arkadaş olacak birilerini bulursunuz buradasositososito

sohbete burdan devam edelim bari.

canancığım aynen senin gibi benimde maceralarım var bir sürü. yorgun olunca özellikle yapıyor. seninki arabalarla uğraşıyor benimki maçla. hatta beni kadroya bile dahil ediyor bazen:roflol:
birgün komşuma inmiştim akşam eşi gececiydi. saat 1buçukta filan geldim. uyuyordu. geldim yattım söylene söylene. yarım saat dön oyana dön buyana daha dayanamadım. bi dirsek attım. dedim sende hiç merak etmiyorsun geldim gelmedimmi diye sitemli bi şekilde. ''sen zaten kadrodaydın yeni gelmedinki'' demesinmi! ağlasammı gülsemmi anlamadım o an ama birilerine anlatırken gülmekten kırılıyorduk. hele o güzelim uykunun içinde suratıma dirsek yemelerim yokmu. paaaat! neye uğradığımı şaşırıyorum oda aynen seninki gibi hatırlamıyor sabahlarıkafamçokkarıştı

Erkeklerin geneli böyle galiba benimkinin işi motor araba olunca işte yaşadığı yetmio bide rüyalara taşıyo. Kociş çok yorgun gelio yattığı gibi kalıo bi gece sarıldım ona daha yeni yatmışız konuşuyorum oda bana aynen şöle dio şuan uyumakla uyumamak arasındayım hiç bişeyi bilinçli söylemiyorum anlamıyorum uyuyorum galiba dedi sesi kesildi uyuyomuş meğer sabaha yine bişe hatırlamıo

X