Aile ile ilgili problemler

Herkesın bunyesı farklıdır
Ben kendım hasta oldugumda gıdıp gelmeyın dıyorum
Yaşlarıda onemlı belkı yaşlarıda vardır
Beklentıyı bıraz ındırmek lazım
Kronık hastalıklı baba varmıs .

Benım dayımlar pandemıde şehir dışından bana ugramak ıstedıler
Ne yalan söyleyeyim istemedim
Benımde babamın bırsuru rahatsızlıgı ve kanser gecmısı var
Sonucta geldıler bı kahve cay ıcıp gıttıler
Babamada sakın gelme dedım
Her olay boyle sonlanmayacak ama dayım aynı dönem covıdden hayatını kaybettı.
Cok uzulduk cok agladık
Ozaman bızım davranısımız onlara ters gelmıstır ama ya babama bulaşsaydı .
Herzaman kendımı suclardım. Tabı kader dıyede bısey var ama onlem almak lazım.
Onun ıcın uzulmeyın ,küsmeyin demek ıstedım
Yoksa sıze karısmak istemem
Babamı canımdam çok seviyorum ona zarar gelmesin hiç istemem. Anladım evlenince ana evinden ayrılıyosun iş bitiyo. Neyse buda bana ders olsun. Teşekkür ederim

Eğer ki annenin bir hastalığı olmadığı halde gelip sana bir tas çorba yapmıyorsa o anne falan değildir benim nazarımda ,benim annem çok fedakar bir anneydi (rabbim nuriçinde yatırsın) böyle anneler bana çok tuhaf ve itici geliyor, keyfi olarak gel dememişsin ki belli ki dayanamayacak kadar zor duruma gelmişsin, böyle anneler narsist ve egoist, az ve mesafeli görüşmek en iyisi ...

Eğer ki annenin bir hastalığı olmadığı halde gelip sana bir tas çorba yapmıyorsa o anne falan değildir benim nazarımda ,benim annem çok fedakar bir anneydi (rabbim nuriçinde yatırsın) böyle anneler bana çok tuhaf ve itici geliyor, keyfi olarak gel dememişsin ki belli ki dayanamayacak kadar zor duruma gelmişsin, böyle anneler narsist ve egoist, az ve mesafeli görüşmek en iyisi ...
Çok dediğim dediktir. Yinede annem canı sağolsun🙏🏻🤍

En azından ben evladıma ne yapmamalıyım onu öğrendim hissettirdikleri çok üzücü çünkü

İçinde merhamet duygusu olmuyor bazı insanların ve zorla da olmuyor.Annemin iki eli kanda olsa gelir, maddi manevi yanımda olur.Ben de evlatlarım için aynı şeyi yaparım.Bu hayatta evlattan değerli ne var? Evladım yorulacak,hasta olacak ben rahat rahat oturacağım.Çok önemli bir hastalık,ağrı,sızı yoksa youlalım ne olacak? Uyursun,dinlenirsin yorgunluk geçer.Zor ama takmamaya çalışın,öyle kabullenin.

X