Gece 24'den sonra

bende bir konu okudum günün en komik konusu :KK70: erkek arkadisini cok seviyor..erkekde onu seviyormus..cocugun facesine bir kiz acik sacik video atmis :KK70:isyerinden taniyormus... cocukda demiski ben yanina gidip sorucam bakalim amaci neymis:KK70: sen hayir desende gidicem gizlide giderm gbi bisey demis..:KK70: kiz mesajlari kontrl etmis o video atan kiz ev bos vs yazmis :KK70: cocuk oglenmi sabahmi bi gitmis aksama daha haber yok :KK70: burda bastim kahkahayi telefonu kapaliymis acinca fenalasmistm hastanedeydim demis:KK70: kiza herkes ayril demis oda ailem biliyo falan eger rapor gosterirse ayrilmazmis :KK70: allahmmm ne saflar var ya esime okudum o bile kahlkaha aatti :KK70:

bende bir konu okudum günün en komik konusu :KK70: erkek arkadisini cok seviyor..erkekde onu seviyormus..cocugun facesine bir kiz acik sacik video atmis :KK70: cocukda demiski ben yanina gidip sorucam bakalim amaci neymis:KK70: sen hayir desende gidicem gizlide giderm gbi bisey demis..:KK70: kiz mesajlari kontrl etmis o video atan kiz ev bos vs yazmis :KK70: cocuk oglenmi sabahmi bi gitmis aksama daha haber yok :KK70: burda bastim kahkahayi telefonu kapaliymis acinca fenalasmistm hastanedeydim demis:KK70: kiza herkes ayril demis oda ailem biliyo falan eger rapor gosterirse ayrilmazmis :KK70: allahmmm ne saflar var ya esime okudum o bile kahlkaha aatti :KK70:

Ayy onu bende okudum ama en son ariyorum ulasamiyorum demisti sonrasını okumadim. Demek fenalastim hastanedeyim demis ha :KK70:

kissnookums kissnookums noldu kiz neye sinirlendin. Bu ara merhaba herkese

Bilg kapandı benim.

Agzıma bir parmak bal calmıstı en son. İyi ki yemedim.
Dengesiz, konusalım mı müsait isen diye mesaj atmıs. Tamam dedim. Selam kelam, pesine numaramı sildin mi dedi, sildim dedim. Ama ezberimde var tanıyorum yani numarayı. Biliyor. Bozuldu. Hem ayrılıyor, sonra gelip gelip burnumdan getiriyor. Teli kapattık. Sonra benim için bir video yapmıstı dogum günümde resimlerimizden, müzikli. Mesaj atmıs sil onu diye, ben de benim anım ister silerim ister silmem dedim. Ayrılmak istedigine emin misin sen dedim, belki cesaret edemiyordur diye hani bi an önceki dedigi iyi seye gitti aklım. Aklıma s.çim. Sartlar böyle imiş, yersen tabi. Biri var onda, Allahın ayısı. Ben de siliyorum dedi numaranı filan.
Ben bu adam icin günlerce agladım, üzüldüm. Tutmak icin elimden geleni yaptım. Oraya gitmek icin tercih mercih yaptım banka manka, bir ton calıstım. Kamu icin ora tercih yaptıgımı bilmiyordu, söyledim, hatta mail attım ona basvurumu yakın vakitte. Yarın acıklanacak, gelmiş ayrılmayı tastikliyor gene. Ailem biliyor bunu, daha orayı yazdıgımı bilmiyorlar, demedim. Olursa bir fırtına daha göze aldım yani. Ben cok sey göze almıstım. Yoluna koyalım diye, cevremde ne insanlar ne sekilde sabredip sonunda beraber oldular. Sebep olarak kullandı sacma sapan seyleri, yerimi bosalttı ki, yeni gelen cöreklensin.

Videoyu sil demek için aramıs, sebebe bak. Benim bunca emegimi verdigim ayıya bak.

Bilg kapandı benim.

Dengesiz, konusalım mı müsait isen diye mesaj atmıs. Tamam dedim. Selam kelam, pesine numaramı sildin mi dedi, sildim dedim. Ama ezberimde var tanıyorum yani numarayı. Biliyor. Bozuldu. Hem ayrılıyor, sonra gelip gelip burnumdan getiriyor. Teli kapattık. Sonra benim için bir video yapmıstı dogum günümde resimlerimizden, müzikli. Mesaj atmıs sil onu diye, ben de benim anım ister silerim ister silmem dedim. Ayrılmak istedigine emin misin sen dedim, belki cesaret edemiyordur diye hani bi an önceki dedigi iyi seye gitti aklım. Aklıma s.çim. Sartlar böyle imiş, yersen tabi. Biri var onda, Allahın ayısı. Ben de siliyorum dedi numaranı filan.
Ben bu adam icin günlerce agladım, üzüldüm. Tutmak icin elimden geleni yaptım. Oraya gitmek icin tercih mercih yaptım banka manka, bir ton calıstım. Kamu icin ora tercih yaptıgımı bilmiyordu, söyledim, hatta mail attım ona basvurumu yakın vakitte. Yarın acıklanacak, gelmiş ayrılmayı tastikliyor gene. Ailem biliyor bunu, daha orayı yazdıgımı bilmiyorlar, demedim. Olursa bir fırtına daha göze aldım yani. Ben cok sey göze almıstım. Yoluna koyalım diye, cevremde ne insanlar ne sekilde sabredip sonunda beraber oldular. Sebep olarak kullandı sacma sapan seyleri, yerimi bosalttı ki, yeni gelen cöreklensin.

Videoyu sil demek için aramıs, sebebe bak. Benim bunca emegimi verdigim ayıya bak.

Sabredilecek sey var sabredilmeyecek şey var. Bir hastalik olur, maddi imkansizliklar olur vs. Sabredersin ama siz bayaaa anlaşamiyorsunuz. Birak boşver gençliğine yazik bence bu çocuktan bisey olmaz.

kissnookums kissnookums h.b sekerim.hayirdir neye cnin sıkıldı... bizde annemdeydik kiz 3 gundur tam olarak bakamamistim :) sonunda araniza katildim
@MUCUKSS hb

No problem... : )
Yazdım can..

Allice gelmiş hos gelmiş : )

10 dakkada nere gittiniz hepiniz o_O

Benim mal bilgisayarım kapandı, buzdolabina attım, sonra kendini onarıma aldı acınca da bu vakit oldu.

Ayy canim ne istedi. Kiymalı makarna yaninda da salatalik turşusu bi de tuzlu ayran :KK16:

Of of yapma : )
Makarna var dolapta, yatmadan az bir sey yerim artıkın. Ama sade. Yogurtta yeni mayaladım. Mis gibin. Gel verem. : )

Bilg kapandı benim.

Diyeceğimi biliyon, diyince de deme diyon. Ben de susuyom. :KK34:

Ben bi de saf saf buraya yazıp fikir sormalarına şaşırıyorum. Alacağın cevap belli sonuçta, fikir sorma ama teselli bekleyebilirsin :KK61:

Bence o safım inanmıştır. Biz Türk kadınlarında da varya benim kocam yapmaz mantığı :KK48: bende öyleyim mesela hayatta inanmam gözlerimle görmeden. Benim kocam yapmaz ama :KK14:

X