Gece 24'den sonra

Selam bitirdin mi çalışmayı?

Selam : )
Bi baktım iki kalktım öyle bugünlük, şükür, hic degilse biraz odaklanabildim ama. Kafamı hic veremiyordum. Belki yarın küte giderim, orada daha hızlı yazarım. Kalkmam basından.
Sana yeni heyecan var bu arada, yarın benim sonuc acıklanacak bakalım su bahsettigim alımın...

Selam : )
Bi baktım iki kalktım öyle bugünlük, şükür, hic degilse biraz odaklanabildim ama. Kafamı hic veremiyordum. Belki yarın küte giderim, orada daha hızlı yazarım. Kalkmam basından.
Sana yeni heyecan var bu arada, yarın benim sonuc acıklanacak bakalım su bahsettigim alımın...

Oyy inş. olur, çook mutlu olurum senin adına :KK70::KK70:

Oyy inş. olur, çook mutlu olurum senin adına :KK70::KK70:

Olsun mu olmasın mı kararsızım ben biraz : ) Bakalım...Olursa da gitmem mülakata olur biter demistim ama, hem gitmezsem baska seye bsvurma hakkım olmuyor sanırım hem de sonucta devlet kurumu : ) Sans ama bu işler, bakalım olacak mı. Basvuranlardan bana yakın olanlar da var puan olarak, yüksek olanlar da. Bakalım.

Ben az cıkayım, dusa gireyim bir devam edim.

merhabalar.. gün başım çatılıyordu aslında baş değil direkt beynim.. giremedim şimdi 25 sayfa okudum ama :)
kim ne demiş çorba oldu kafam :)
ama resimler ve el işleri süperdi bayıldım eline sağlık yapanların..
bi de walking dead ben de izliyorum spoiler vermeyenlere de teşekkürler :)
öptüm hepinizi.

Ben de yarın görevlendirme istemeye gidicem

O nedir?

merhabalar.. gün başım çatılıyordu aslında baş değil direkt beynim.. giremedim şimdi 25 sayfa okudum ama :)
kim ne demiş çorba oldu kafam :)
ama resimler ve el işleri süperdi bayıldım eline sağlık yapanların..
bi de walking dead ben de izliyorum spoiler vermeyenlere de teşekkürler :)
öptüm hepinizi.

Rica ederim efenim. Resimler benim, kanaviçe kitanın.

X