Gece 24'den sonra

Allah allah ya eksik olsa suç, tam olsa suç. Onlara neyse artık sizin yaşayacağınız eve müdahale ediyorlar. Onu da kıskançlıktan yapıyorlar hep.

Evet evet dışardan gelen insanlar olsa baya överler ne kadar iyi gelini var herşeyi güzelce almış etmiş diye. Sanırım çekemiyorlar kendilerinden daha üstün olan gelinleri.Kendiniz çalışıp almışsanız hele daha bir değerlisiniz herkesin gözünde ama onlar da bunu bildikleri için kıskançlıktan öyle diyorlar..

Tamamen kıskaçlık ama ben bunu sonradan anladim malesef. Bir de bende böyle maddi konularda kıskançlik yoktur o yüzden hiç anlamiyorum böyle insanlari. Bir tek yiyip yiyip kilo almayanlari kiskanirim. :KK45:

ne kadar kötü de olsa anne annedir. hiç görüşmediğin zaman adam sana hak verse de bir tarafı eksik kalır. bunu söyleyemez ve farklı şekillerde tepki koyar. aileyle ilişkileri kesecekseniz bile bu senin isteğinle olmamalı. o kendisi bitirmeli.
ne kadar kötü de olsa anne annedir. hiç görüşmediğin zaman adam sana hak verse de bir tarafı eksik kalır. bunu söyleyemez ve farklı şekillerde tepki koyar. aileyle ilişkileri kesecekseniz bile bu senin isteğinle olmamalı. o kendisi bitirmeli.
Kendi görüşsün de beni karıştırmasin istedim ama öyle de olmuyormuş malesef

Tamamen kıskaçlık ama ben bunu sonradan anladim malesef. Bir de bende böyle maddi konularda kıskançlik yoktur o yüzden hiç anlamiyorum böyle insanlari. Bir tek yiyip yiyip kilo almayanlari kiskanirim. :KK45:
Ben sadece böyle çok mutlu olan insanları kıskanırım, ama benim de kıskançlık denmez imrenmek,özenmek olarak algılıyorum. Kendimi de o şekilde görmek istiyorum mesela ama onların mutluluğuna da güzel gözle bakıyorum :)

Geçmiş olsun canım. Kadın olmak ne zor ya. Erkek oldun mu bi sünnet. Kadının her ay çilesi bitmiyor

Alıstık ama artık senelerdir. Ne yapak...Bu agrıya gene sükür, bazı aylar duvarları parcalayasım geliyor. : )

X