Gece 24'den sonra

aşk canım ya. şimdi lorin sıradaydı o yoksa yeşilperide. lorin burdaysa üç kere vur ekrana
Teşekkür ettim Evet şaşırmadım çünkü hiç tanımadığım birini uzaktan uzağa beğeniyordum acaba olur da tanışabilir miyiz veya ufukta beni farketme gibi bir durumu olur mu diye düşünmüştüm nasip artık uzak ihtimaldi zaten :)

hiç belli olmaz da boşver sen onu elindekilere bir daha bak önce :)

Brain, İçin biraz sıkılmış bir seylere, ama atlatma asamasındasın...Bir kısmını halletmissin probleminin ya da problem olarak gördügün seyin. Önü cok acık, temizlenecek komple kalbin. Hatta bir tane horozun var, sana haber gelecek bu konu ile ilgili...
Ailenizin dısından ama akraba olan genelde sacını topuz yapan ya da sacı kısa ama arkadan baglayan bir kadın var, kısa boylu. Bu kadın devamlı sizin hakkınızda konusuyor. Hatta bir de evinizin içine girip cıkan biriyle bagı var, sürekli sizden haber alıyor bu kadın. Buna dikkat edin, cok da ic acıcı degil hali. Evinize sokmayın cok fazla insan. Ufak bir yolun var, ne uzun ne kısa bir yol. Böyle 2-3 saatlik bir yere gideceksin yakın zamanda. Hanenin içi temiz öyle büyük sıkıntıların yok, sizin olan sıkıntınız dısarı ile alakalı...
Böyle...

Sağlığını ilgilendiren bir şey tutmuşsun sanırım, çünkü fiziksel gücü gösteren kart çıktı. efendim şu an için her şey yolunda. dileğine engel olarak değişim kartı çıktı, fakat bu da fiziksel değişim kartı, yoksa hamilelikle mi tuttun? engel olarak enerjin düşebilir, halsizliğin olabilr. sonuç kartı, evet sanırım hamileliğinle ilgili, ruhun bedene girişini simgeleyen kart, herşey güzel geçecek, sonuçalrı da mükemmel olacak.

Valli billa kuku sahibesiyim : )
Cirkinlik göreceli, bence idare ederim. Orta seker.

ayyyyy evettt yaa bikerecik daha kart ceksennnnnn cok heycanli vallahi tebrikler hahah

Çok teşekkür ederim, isabetli yorumlar :) Hatta pazartesi gideceğim o yola Dışarıdaki insanlar(komşularımız) çok ters görüşlü insanlar. 4 kız kardeşiz 2miz üniversite bitirdik biri de 3. sınıfta üniversite. Millet sürekli bizim işe girip girmediğimizi çalışıp çalışmadığımızı didikleyip duruyorlar ne yapacaklarsa. Bu arada bunların bu kadar konuşulmasının sebebi de mahallemizde üniversite okuma gayretini gösteren bir tek bizleriz. O yüzden o konuşanlara gerçekten sinir oluyorum ve evet eve almıyorum çoğunu annem yoksa kapıyı dahi açmıyorum

yarın bakem ikincilere de benim koca dönüp duruyo, bilmez foruma takıldığımı. gizli gizli giriyom. o gelince kapatıyom
hahaha bizde tv bakiyoduk simdi o kitap okuyor yatakda beeeen yaninda laklakkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…