Gece 24'den sonra

kimmis oooo hiiii :KK70: bizmiyiz kizlarrr hahahaha :KK70: ay bu erkekler ne merakli yaa:) ben fransiz kaldim suan:KK70:
Erkekler derler ya kadınlar dedikoducu diye.Aslında tam tersi.Bizim sınıfta 75 erkek 12 kız falan vardı ama bir görseniz erkekleri. Kızlarla ilgili olan herşeyi biliyorlar. Regl döneminden tutun lohusalığa doğuma kadar benim bilmediğim şeyleri biliyorlar. :KK70: Ne dedikodular dönüyor onlarda da çaktırmıyorlar :KK70:

ok canım bakarız. forumda erkek arıyoz ben hala bulamadım :KK43:

Banlanmıs galiba.

ben ki ranzanın üst katından su almaya üşenirim hayatta kalkıp içmem. Ama şimdi kahve yaptım geldim kapattım fotoları atıcam şimdik :KK70:

Ben de cektim, at bakam : )

kimmis oooo hiiii :KK70: bizmiyiz kizlarrr hahahaha :KK70: ay bu erkekler ne merakli yaa:) ben fransiz kaldim suan:KK70:

Breakingbad diye bir üye, epey aktifti. O kadar aktiflik zati...
Malum..

Erkekler derler ya kadınlar dedikoducu diye.Aslında tam tersi.Bizim sınıfta 75 erkek 12 kız falan vardı ama bir görseniz erkekleri. Kızlarla ilgili olan herşeyi biliyorlar. Regl döneminden tutun lohusalığa doğuma kadar benim bilmediğim şeyleri biliyorlar. :KK70: Ne dedikodular dönüyor onlarda da çaktırmıyorlar :KK70:

Erkegin dedikoducusu da direk soguma sebebi...

biri aşktı diğeri değildi ama olsun ordan devam et demek ki onu seçmem gerekiyormuş :KK70:

sonuçları önemli olacak bir seçim yapman gerekiyor, engel olarak kadın koruma kartı çıkmış, senden daha olgun birinin bilerek veya bilmeyerek yanlış yönderdirmelerine maruz kalabilirsin, bilerek yapılıyorsa da iyi niyetle yapılıyor. sonuç kartın kötü çıktı, yorumsuz kalsın. ama seçimlerini iyi yap da sonu da iyi olsun.

WP_20141012_006[1].jpg

Eklentiler

• WP_20141012_009[1].jpg
    WP_20141012_009[1].jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 63
  • WP_20141012_008[1].jpg
    WP_20141012_008[1].jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 51
  • WP_20141012_007[1].jpg
    WP_20141012_007[1].jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 42
sonuçları önemli olacak bir seçim yapman gerekiyor, engel olarak kadın koruma kartı çıkmış, senden daha olgun birinin bilerek veya bilmeyerek yanlış yönderdirmelerine maruz kalabilirsin, bilerek yapılıyorsa da iyi niyetle yapılıyor. sonuç kartın kötü çıktı, yorumsuz kalsın. ama seçimlerini iyi yap da sonu da iyi olsun.
sonuç aşk ile ilgili olan mı kötü çıktı yoksa diğeri mi? Aşk ile ilgili olan ise zaten imkansızı istiyor gibi birşey olmuştum pek şaşırmadım :)

ben kızım yaş 17 ama çirkin bir kızım diyor. sayfalarca da bigelde geyik yapmış. bayada takipçisi var, popülermiş yav.

şimdi söyleyin aranızda erkek olan veya çirkin olan var mı? kızmayacağım. çirkinseniz de pipiniz varsa da açık olun.

ben kızım yaş 17 ama çirkin bir kızım diyor. sayfalarca da bigelde geyik yapmış. bayada takipçisi var, popülermiş yav.

şimdi söyleyin aranızda erkek olan veya çirkin olan var mı? kızmayacağım. çirkinseniz de pipiniz varsa da açık olun.
hahahha :KK70: bir kere bir kızın kendine çirkinim diyeceğini pek zannetmiyorum. Çirkin görse bile kendini böyle söyleyemez. Ben doğma büyüme kızım Elhamdülillah :KK70: Özelden diğer sosyal ağ hesaplarımı bile atabilirim :KK70:

X