Gece 24'den sonra

Dilek yada sorunun uyanış kartı. bir şeylerin farkedilmesini, varolan bir sorunun diğer insanların gözünde aklanmasını istiyorsun. engeli, beyaz tenli genç bir erkek, biraz fevri, duygusal ve dengeyi bulmakta zorlanıyor. sonuç kartın kesinliğe kavuşmayı müjdeliyor, bu bir isyanla başlayıp, özellikle duygusal anlamda rahatlamayı müjdeliyor.

Şok şokkk helal olsun ne diyim sağol bacim

Allice ben de tuttum ama iki tanecik : )

Brain kahvemi içtim, kapattım bu arada. İçip kapatanlara bakayım ben de...

Lorin kulagıma fısılda. : ) Özel mesaj at merak ettim, bir sey olmasın yoktan yere simdi üyeligine.

Allice ben de tuttum ama iki tanecik : )

Brain kahvemi içtim, kapattım bu arada. İçip kapatanlara bakayım ben de...

Lorin kulagıma fısılda. : ) Özel mesaj at merak ettim, bir sey olmasın yoktan yere simdi üyeligine.

ok sırada sen varsın ama önce birini tut, sonra diğerine bakarız
sen de bana at özelden emi ..

Tamam, tuttum o vakit...

: )

Dileğinde yol kartı çıktı, bu yapılması gereken bir yolculuğu yada yeni başlangıçların kartıdır. engeli, uykusuz geceler geçirmene ve mutsuz olmana sebep olacak kadar çok kafanı yorman, eğer dikkat etmezsen fiziksel bir rahatsızlığın da olabilir. sonuç kartı kendini tanıma ve içgörü çıktı, yükselen yıldız, olacak ama yavaş yavaş olacak.

Tesekkür ederim efenim agzına saglık...Sıra gelir, yorulmaz isen digerini için de tutayım..

: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…