Gece 24'den sonra

Umuyorum haydi inşallah :KK70: Ben de içime çekemedim ağzıma alıp üfürdüm. Daha tatlı oldu. Hatta arkadaşlar sigarayı ziyan ediyorum diye bayağı söylendiler bana :KK70:

Her türlü kanser sebebi, öyle de dudak kanseri yapig. : )

Hadi bakalım belki ben de sizlerden esinlenir bırakırım ama ben seviyorum içmeyi ya :KK14:

Ben de seviyorum, hele kahvenin yanına filan kita gibi. O kıvama gelmesi icin komple kesmem lazım önce ama. Ucunu kacırdım gitti. : )

Yok ben kullanmiyorum çk nadir canim ister 3,5 ayda 1. Kahvenin yanina güzel oluyor. Dünden beri canim istiyo

Of of Türk kahvesinin yanına di mi ? : )
Bak canım cekti : )
Neyse sakinim.
: )

Benim başka şeylere bağımlılığım var kahve ve çikolata. Hele kahvesiz yaşayamam. Allah ayırmasin:KK76:

Kahveyi de çikolatayı da hiç sevmem, önüme gelirse zoraki yerim içerim. nescafe daha hoşuma gidiyo ama o da olmasa olur. türk kahvesinin falını seviyom :rolleyes:

tek içici ben mi olacağım yani?

Sen de bırak : )

Ooo dudak kanseri :KK57: Benden uzak dursun cıgara :KK53: Siz de bırakmayı deneyin diyeceğim ama biliyorum ki çok zor :110:

Zor ki ne zor, bas agrısı cok fena. : )

Kahveyi de çikolatayı da hiç sevmem, önüme gelirse zoraki yerim içerim. nescafe daha hoşuma gidiyo ama o da olmasa olur. türk kahvesinin falını seviyom :rolleyes:

Abur cubur aramam da, kahve severim ben de....Hele dibek kahvesi, agızda kayıyor, oh mis...Yanına da sigara...

Kita kahve adet döneminde sancı yapıyor uyarıcı oldugu için, reglinde icme...
Aa cidden mi :KK57: hiç duymamistim. Benim adet dönemim de sancili olur zaten ama ben kahve içmeden gün geçiremem migrenim tutar. Yillar önce agir bir ameliyat gecirdim hastaneden cikinca doktor bir süre çay kahve yasak dedi. Ağladığımı biliyorum kahve diye :mad:

Aa cidden mi :KK57: hiç duymamistim. Benim adet dönemim de sancili olur zaten ama ben kahve içmeden gün geçiremem migrenim tutar. Yillar önce agir bir ameliyat gecirdim hastaneden cikinca doktor bir süre çay kahve yasak dedi. Ağladığımı biliyorum kahve diye :mad:

Kahvedeki kafein bagımlılık yapıyor. Kahvede kafein, çayda tein, sigarada nikotin. Uyarıcı hepsi. : ) Ondan aglamıssındır.

Kahveden lise zamanlarımda nefret ederdim üniversite zamanında akıllı bir arkadaşım fal ayağına bağımlı yaptıydı beni :KK70: her gün iki üç tane götürürdüm. Şimdi bıraktım Allahtan çikolata da çok aramam yani kafam rahat :)

Kahveden lise zamanlarımda nefret ederdim üniversite zamanında akıllı bir arkadaşım fal ayağına bağımlı yaptıydı beni :KK70: her gün iki üç tane götürürdüm. Şimdi bıraktım Allahtan çikolata da çok aramam yani kafam rahat :)

Oda arkadasım da fal bakardı üniversitedeyken biz. : ) Tarot filan da heves etmisti bir ara. O ara ictigim kahvenin haddi hesabı yok, egleniyorduk ama, pek de bildigi söylenemez. Faldan hayvanat bahcesi cıkarıyorduk : ) Her sekil bir hayvan, atıyorum yılan gördük aaa ööö senin düsmanın var, kus gördük yolcusun...Sacmalamaca...

Oda arkadasım da fal bakardı üniversitedeyken biz. : ) Tarot filan da heves etmisti bir ara. O ara ictigim kahvenin haddi hesabı yok, egleniyorduk ama, pek de bildigi söylenemez. Faldan hayvanat bahcesi cıkarıyorduk : ) Her sekil bir hayvan, atıyorum yılan gördük aaa ööö senin düsmanın var, kus gördük yolcusun...Sacmalamaca...
Ben ilk baktığımda baya iyi bakmışım arkadaş dedi sen bunun peşini bırakma, ben de baka baka artık otomatiğe döndüm. Daha kahve fincanını kaldırmadan tonla yorum yapardım ve çoğu da tutardı o yüzden bırakamadık kahve içmeyi :KK70:

Doğru düzgün bakanına denk geldin miydi de, biri vardı resmen korktuydum o anlatırken, iki gün sonra da her söylediğini unuttuydum :p

X